• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

ביגור
מסיבה לא מובנת, החייל הפוצע השני מתרפא כמעט לחלוטין, אבל מעדיף לחזור לקרב מלשחק אתכם קלפים (אם אפשר לקרוא לזה ככה).
גורן נצמד לצלף ומזרים בו זרם חשמלי בכל העוצמה. הרובוט רועד לרגע, אבל כשגורן בא להוריד ממנו את ידיו, שני להבים חותכים דרך כפות ידיו ומשפדים אותן לגופו של הרובוט.
חייל נוסף נופל מת, אבל החיילים מגיעים אל המכונות הנלחמות. יפעלו בתור הבא.

רישו
"רעיון רע." אומר האחר האפור. "רעיון מאוד, מאוד מאוד רע. בני השבט השחור יודעים לשחק עם המחשבות והנשמה של מי שהם תופסים. את רוצה שאם קבוצה אחת תיפול, שאר הקבוצות יקרסו גם?"

רישו (היי אלישע)
''באגדות יש הרבה פעמים אמת'', אומר ואשו. ''ואם את יכולה להעביר יכולות וזיכרונות אין סיבה שהשדים לא יוכלו להשתלט עלינו''.

OUT
להריץ מבחינתי.

רישו
"זה לא נשמע כמו אגדה וזו לא יכולה להיות אגדה בהתחשב בכך שהם תופעה חדשה יחסית" רין אומרת "זה נשמע כמו שמועה פרנואידית שהתפשטה, ודרוש כוח גדול מעוד בשביל לפרוץ לתודעתו של אדם, על אחת כמה וכמה להשתלט עליה"

רישו
''כשתפגשי שד ותשרדי אותו תספרי לה על מה הם יכולים ולא יכולים'', ואשו אומר בנימה נחרצת ופונה להביט אל ''צ'יף הציד''. הויכוח נגמר.

סליחה על התגובה באיחור...
ביגור
במהלך משחק הקפים, ביאורן חושב על רעיון, הוא מסביר אותו בזריזות לחייל, שמהנהן, ויחד הם מתגנבים, בזחילה, לנקודה ממנה הם יוכלו להשקיף על הצלף. שם, שניהם מנסים לזהות תבניות פעולה אצל הצלף.
זיהוי תבניות:
ביאורן[dice:5m4oo7sh]714256:0[/dice:5m4oo7sh]
חייל[dice:5m4oo7sh]714256:1[/dice:5m4oo7sh]

גורן ממשיך בהתקפה, אין שום סיבה להוריד מהיצור את הידיים עד שהוא מת. צריך להחזיק אותו בכל הכוח כדי שהלוחמים האחרים יוכלו לשתק אותו.
חשמול
[dice:1nmh7ifp]714257:1[/dice:1nmh7ifp]
אחיזה אם מנסה להימלט (מקבל תוסף בגלל חשמול?)
[dice:1nmh7ifp]714257:0[/dice:1nmh7ifp]

OUT
"בקתה קטנה" לא אינפורמטיבי בהרבה מ"פונדק"...
IN
אומבר מושך בכתפיו, בבירור לא מתרשם מאוד מהאיומים של דארה. "אני לא שיקרתי לך, ואבקש ממך בנעימות להפסיק ולפגוע בכבודי. שאלת אותי מתי זה קרה ועניתי לך - זה הגיע אלי אתמול, אך קראתי את זה היום בבוקר, בבקתה הקטנה שבה הייתי במשימה אליה שלחתם אותי."

אומבר
"הבנתי..." היא אומרת. "עלינו למצוא דרך לשחזר את הפתק שהרסת. שמישהו יקרא לקוסם זכרון!"
אחד מהמלווים של של דארה עוזבים את החדר ורצים ללמטה, למצוא מישהו שישחזר את הפתק מזכרונך.

ביגור
דפוס הפעולה של הגולם מאוד פשוט - הוא מרים את הרובה, הוא מכוון, הוא יורה. והורג בן אדם.
גורן מזרים זרם חשמלי, מעט חזק מדי, דרך ידיו, יוצר עננת ברקים קטנה סביבו וסביב הגולם. העננה לא הורסת את הגולם, אבל משבשת כמה מערכות ברובה המשוכלל שלו, והוא מפספס את ירייתו הבאה.
הרובוט נע לאחור בעוצמה, קורע איתו את כפות ידיו של גורן ופוגע בכתפיו שלו עצמו. הוא מתחיל לנסוע לאחור במהירות, הרובה שלו פגום, והוא מתחיל להיעלם לשקיעה.
OUT
הפציעה של גורן לא כלכך חמורה והוא יחדש את ידיו תוך לילה-שניים.

רישו
אתם מתחילים לנוע מזרחה במהירות. מידי פעם ואשו צריך לעצור ולחכות לרין, שמתעכבת מאחור, אבל הלילה הראשון יורד בלי שפגשתם בדבר.
וברגע שהוא יורד, דמות שחורה מופיעה על הגבעה הסמוכה לכם.

"טו-ב, אז ננוח כ-אן, אנונחו לא יכול-ים לר-דוף אחריהם במצ-ב-ב-נו." אומר גורן, ומכין את עצמו למנוחה היומית, בה הוא טוען את עצמו מהאנרגיה הקסומה של היקום.
out
קסם יצירה שמחדש איברים? נו באמת... זה מוריד את כל הרעיון של כריתת איברים - שאמורה להיות נדירה בהרבה ולאפשר שדרוג כשמגיע למקום מתאים...

ביגור
אתה רצית דמות בלתי הריגה, אני מנצל את זה כדי לפצוע אותך חופשי.
IN
הלילה עובר בשלום, והבוקר עולה העל המדבר האפור והחד-גוני. ידיו של גורן עוד לא התחדשו לחלוטין, אבל אין סימנים לרובוט.

אומבר
יסתכלו על זכרונותיך שקשורים לדף. כן, הם יראו שאתה גנבת אותו ושיקרת.

רישו
דמות נוספת, זהה לחלוטין, מופיעה על גבעה אחרת.
שתיים נוספות נוצרות בגבעות נוספות.

חזרה