• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מציאת החנות בירושלים.

השם של החנות הוא מועדון גיקס או Geex, והיא בסיס הבית של חברת החוגים קורטקס, שיש לה גם כמה נציגים מכובדים כאן בפורום :)
https://www.cortex-hugim.com/geex

אם אתה מבקר שם, ממש אשמח לרשמים. אני אוהב לבקר בחנויות משחק, בארץ ובעולם, אבל לא יצא לי להגיע לירושלים בקרוב. תמונות בכלל יהיה מעולה.

tkhag1 אמר/ה:
הבעיה היא שהיא ממוקמת "בחצר אחורית" של בר ובעל הבר דורש דמי כניסה של 15 שקל.

538.jpg

לא הבנתי, 15 ₪ כדי להיכנס ולקנות משהו?
או 15₪ כדי לשבת במקום בין רבע שעה לשש שעות ולשחק?
הראשון הזוי, השני סביר... כי חנות שדורשת דמי כניסה זה מוזר אבל מועדון שדורש דמי כניסה כדי להשתמש במשחקים שבו זה סביר.
למרות שגם הייתי מצפה שאפשר להשתמש בדמי כניסה כדי לרכוש שתייה/אוכל/משחקים.

יהיה נחמד אם החבר'ה שקשורים לחנות/מועדון שכותבים בפורום גם יסבירו ויפרטו קצת על המודל הזה.
כי למשל הייתי קופץ לשם ואולי אפילו קונה ספרים אם הייתי רואה משהו שמוצא חן בעיני, אבל הרעיון של גם לשלם על חניה בירושלים וגם על עצם המעבר דרך הפאב בדרך לחנות, קצת הופך את העניין למאוד לא משתלם.

ממה ששמעתי, הקטע הזה הוא עניין זמני ומנסים למצוא פתרון אחר. סביר להניח שפשוט מי שרוצה להיכנס יהיה חייב לקנות משהו.
ואני די בטוח שלא צריך לשלם אם אתה נכנס רק כדי לקנות משהו.

הכתובת של המיקום החדש היא רחוב יעבץ 3 במרכז העיר, והם כרגע פתוחים רק בימי שלישי. הם יפתחו בעתיד גם בחמישי ובשישי בבוקר/מוצ"ש.
מהרושם שלי, המקום די נחמד, אם כי טיפה אפלולי ומוזר. יחסית מרווח שם, ויש אווירה נחמדה. התשלום בכניסה באמת מבאס, אבל זה משהו שאפשר לחיות איתו אני מניח. בכל מקרה, אני מאוד שמח שהם פתחו את המקום מחדש אחרי שלושה חודשים שלמים בהם הוא היה סגור.

חזרה