• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסתורי מי-מצולות - עץ הרשמה [מו"ד 5] (0\4-5)

The Traveler
האמת זו טעות שלי, משום מה זכרתי שהשליטה בקשת ארוכה סייף וכו' של האלף תקפה לכלל האלפים ולא רק לאלף הגבוה. אם אין לך בעייה עם הסייף אני אשמח, את הקשת אני כבר מתקן.
בנוגע ללחשים, צודקת. צריך 6. אני אוסיף.

כרגע הפונדק די דפוק לי, כי כל פעם כמעט שאני נכנס לפורום. בנס אני מצליח להגיב ברגע זה, אבל יהיה לי קשה לכתוב משהו ארוך ומושקע כל עוד זה קיים.
אל תחכה לי (אני צריך לעבוד על 5 שלי), אבל אשמח להיות שחקן ספסל.

[mention]הח׳אן הטטרי[/mention] אתה מוזמן
[mention]liorgonen3[/mention]
למעשה זה כן תקף לכל האלפים, הם פשוט לא מקבלים התמחות עם הסייף אלא עם חרב קצרה וארוכה
[mention]גרגויל[/mention] רשום בעמוד הראשון...
[mention]dragonitzan[/mention] שחקן ספסל? מה הכוונה?

גרגויל אמר/ה:
זה אומר שאם אחד השחקנים פורש/ מועף, הוא נכנס למשחק במקומו
אה, סבבה מבחינתי.

[mention]liorgonen3[/mention]
לאלפי יער, גבוהים, והאלדרין מהDMG יש שליטה בחרב ארוכה\קצרה וקשת ארוכה\קצרה. לדרו יש שליטה בסייף אם אני זוכרת נכון.
בהחלט הייתי ממליצה לך להחליף לאלף גבוה, אתה תקבל עוד לחשון קוסם שזה ממש נחמד.

שאלה טובה, התשובה הכנה היא שלא, אין שפות ספציפיות שרוב האנשים בעיר יודעים - זו עיר סחר, לכן רוב האנשים מדברים בשפה המדוברת. בחרו שפות שהגיוני שהדמות שלכם תדע על פי הרקע.
עבורך ספציפית:
אתה מוזמן לבחור שפת קוד של ההרפרים, בסגנון thieves' cant, שפה של סימנים וקודים שההרפרים משתמשים בה כדי לתקשר ביניהם

יש העדפה מסוימת לפטרון לדמות (מבחינת התאמה לחבורה) או שאני יכול להתחיל עם המכניקה של הארכי-פיה (אין לי בעיה גם לחכות אם צריך)?
מזכיר שהאפשרויות שמתאימות לדמות:
  • ארכי פיה - התמקדות בקסם והקסמה.
  • מלכת העורבים - התמקדות בקסם ומוות.
  • שמימי - מרפא.
  • הקסבלייד - קפא"פ.

הוספתי שינויים קלים לדף הדמות.

הוספתי את מה שעניתי עליו בספוילר הקודם, ובנוסף עשיתי עריכה קטנה אבל אני חושב שמשמעותית. במקום הצלקת, שבמחשבה שנייה הייתה קצת קיצונית מידי, מישהו בכנס כרמיקון הציע לי תחלופה שממש אהבתי- קעקוע של חיה שיש לכול אנשי השבט, וכאשר אאוליס גורש הם שינו את הקעקוע כך שהחיה בקעקוע תאבד את הראש שלה, דבר מתאים בהרבה ומגניב ברמות לדעתי, אז ערכתי את זה כך.

דף דמות מכאני לא הוספתי, אבל אם צריך אני אוסיף.

דף דמות וירדו בן אנוש לוחם 1
תכונות
כוח 16
זריזות 14
חוסן 14
תבונה 10
חוכמה 12
כריזמה 8

דרג"ש 17
יוזמה 2+
מהירות 30ft
נק'"פ 12
תוסף שליטה 2+
הצלות: כוח, חוסן
מיומנויות: אתלטיקה, הבחנה, התגנבות (חסרון), זריזות ידיים
כלי נשק ושריונות: הכול
ערכות: כלי פריצה, ערכת תחפושת
שפות: מדוברת, ענקית
התקפות
חרב ארוכה 5+/5+ 1ק3+8 חותך
רובה קשת קל 4+ 1ק2+8 חודר 16/64 טווח במש'
ציוד
2×חרב ארוכה
רובה קשת קל
20 קליעים
שריון שרשראות (המשמר העירוני)
חבילת הרפתקן
סכין קטן
מפה של העיר
תליון מתנה מהוריו
יכולות
משב מרענן: פעולת בונוס, ריפוי של 1ק1+10. מתחדש במנוחה ארוכה
סגנון לחימה-לחימה בשני כלי נשק: מוסיף תוסף כוח לנשק ביד שניה
כישרון-dual wielder : תוסף 1+ לדרג"ש עם שני נשקים ביד. יכול להלחם עם נשקים לא קלים. יכול לשלוף שני נשקים במהירות של אחד
[\spoiler]

ד"ד סופי
https://drive.google.com/open?id=1HdlGV_TwitYN0PlIpVhdXDIvKEBLvOHi

אולי קצת מוקדם לדבר על בנייה כקבוצה כשאין קבוצה סופית, אבל מטעמי נוחות- הדמות שלי יודעת מעבר לאלפית וסחר גם גמדית ודרקונית. אם מישהו בונה דמות ויש לו שפה נוספת, אז שיקח בחשבון (ויחליט אם הוא רוצה גם לקחת כדי שיהיה אופציות תקשורת נוספות/לא לקחת ולכסות כמה שיותר שפות)

[mention]ג'וני[/mention]
שים לב שבד"ד שלך הוספת faerie fire וsleep כלחשים שיש לך - הם לחשים שרק מתווספים לרשימת הלחשים שאתה יכול לבחור מהם, אתה לא מקבל אותם אוטומטית.

[mention]גרגויל[/mention] כן, אתה מקבל שפה נוספת

לכולם - ידיד שלי הביע גם התעניינות להרשם למשחק, לכן כנראה שההרשמה תדחה בקצת. סליחה מראש

חזרה