• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הייתם רוצים לשמוע על מסך מנחה שהכנתי?

יאיר פז

פונדקאי מהשורה
שלום לכולם!
אני שחקן פאת'פיינדר כבר כמה שנים ולאחרונה התחלתי להנחות הרפתקאות לקבוצה שלי.
לא היה לנו מסך מנחה, ובמקום לקנות מסך מנחה, הכנתי אותו!

אני רוצה לפתוח כתבה באתר הפונדק על המסך שהכנתי, אך קודם הייתי רוצה לבדוק:
האם את בכלל מתעניינים בזה? הייתם רוצים ללמוד איך הכנתי אותו? תרשמו בתגובות!

1544272050840-1031064603.jpg

צפייה בקובץ מצורף 1

1544272135980476123242.jpg

לא צילמתי לכם את המידע שבפנים, כדי שרק אם אעשה כתבה כזו, אני אצלם ואסביר על הכל.
בנוסף, אם שמתם לב, שמתי מדבקה של גלגול גורלי על המסך. סתם כי אני אוהב את הסדרה😉

אשמח לקרוא תגובות!

יפה, ח''ח! אם כי אני לא יודע אם זה מצדיק כתבה. מצד שני אני לא מבין יותר מדי בעניין הזה... אבל יפה וכל הכבוד!

אם פאת'פיינדר - למה כל הארט החיצוני זה של מו"ד5? סתם מבלבל לרגע.

ואני לא מבין את כל האנשים ששואלים אם אנשים אחרים רוצים לראות משהו. יש לך? תראה. זה לא שתקבל מזה כסף או לייקים - אם אתה אוהב ליצור משהו פשוט תעשה אותו, הקהל יבוא לבד ואם לא - אז לא נורא.

המפדק האלמוני: תודה על ההמלצה!
הארט החיצוני של ספרי מו"ד 5 מפני שלא מצאתי 4 תמונות של פאת'פיינדר, באיכות טובה מספיק שלכל הדף.
אך כמובן מה שמשנה זה התוכן, ולא המראה החיצוני (למרות שהוא מאוד מוסיף)😉

המפדק האלמוני: תודה על ההמלצה!
הארט החיצוני של ספרי מו"ד 5 מפני שלא מצאתי 4 תמונות של פאת'פיינדר, באיכות טובה מספיק שלכל הדף.
אך כמובן מה שמשנה זה התוכן, ולא המראה החיצוני (למרות שהוא מאוד מוסיף)😉

אם חשוב לך להשקיע בנראות ופחות משנה המיתוג, אז אתה יכול גם ללכת על כל ציור פנטזיה שעולה על דעתך, או אפילו להכין קולאז עם הדבקת תמונות על דף וורד בגודל המתאים והדפסה שלו. (סתם רעיון)
בכל אופן, בצד הפנימי הדפסת והדבקת טבלאות וכאלה?

המפקד האלמוני: כן, כמובן! בד צד הפנימי הדבקתי 4 נילוניות, ולהם הכנסתי דפים עם טבלאות והמלצות לפאת'פיינדר.
בגלל שיש נילוניות, ניתן להחליף את הדפים שבפנים מתי שרוצים.

לפי ההיגיון, הייתי ממליץ לך לשים תמונות יפות גם בצד הפנימי של מסך המנחה, כי זה מפריע לראות הפנימית המגניבה. אבל אתה בעצמך מבין שהשימושיות עולה על הראות לפעמים. אז מה ההבדל בין הצד החיצוני לפנימי?

חזרה