• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Narrative campaign : Warhammer FB 8 edition

אילו היה כאן אחד כזה שקרא את ההודעה שלך ורצה להצטרף (ולא גר בגולן), אני מניח שהוא היה אומר לך את זה.
אסור להקפיץ נושאים לפני שעוברים בהם שבועיים בלי הודעות, וגם זה לא אומר שאתה חייב לעשות את זה.
חכה חודש (אפילו חודשיים), ואם אף אחד לא יענה לך תכתוב כאן שעדיין רלוונטי.
אתה גם יול להשאיר פרטים ליצירת קשר אם בא לך, אבל לא מומלץ להשאיר פה טלפון גלוי לכל דיכפין, עדיף דיסקורד או משהו בסגנון.

היי
הצביעה ושדה הקרב נראים מעולה וממש מגניב.
בנוגע לוידאו, השקעה נהדרת, אבל אני קצת מבולבל - האם הכוונה בוידאו ללימוד חוקים או לתיאור המשחק? כי זה משהו שהוא קצת באמצע ומפספס לדעתי. כרגע זה רק קצת ארוך מדי בשביל להרשים עם המשחק ולא מוסבר מספיק טוב כדי להיות טיוטריאל.

יותר מדי גלגולי קוביות, בייחוד כאלו שלא באמת עושים שום דבר. הייתי מתמקד יותר בקטע הסינמטי ומה קורה בקרב. במובן הזה, גם חסר לדעתי אולי בתחילת/סוף כל סיבוב איזה סקירה כללית על כל שדה הקרב ומה המצב.

יש שיפור בעיקר ההסבר בהתחלה, ח״ח
דרך אגב יש לך מושג כמה צופים יש מישראל וכמה מהעולם? בחרתם לשבר באנגלית, השאלה אם זה מצדיק את עצמו (אישית אני מעדיף עברית)

The oldman
תודה רבה! רוב הצופים של הסרטים שלי הם דוברי אנגלית! למרבה הצער בישראל יש מעט מאוד אוהבי המשחק המעולה הזה! בנוסף, הם כמעט כולם מבינים אנגלית טוב!

חזרה