• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

שארל מוריס דה טלראן
''כן כן, נכנעים! מצטערים על חברים שלכם, פשוט כשהיינו בחוץ הם התקיפו אותנו - תבדקו אם אתם לא מאמינים - וחשבנו שגם אתם כאלו. מצטערים''. מורת'ון מרים ידיים, ותוך כדי מחליק את הפגיון לשרוולו.

META
פשיעה, אם צריך: 1d20+12=17.

הדיפלומטים
אלי מפילה את חרבה מגינה על הרצפה, אבל שמה את השרביט בתוך התיק שלה.
"סליחה," היא אומרת, "פשוט רק הרגע קיבלתי אותו והוא די עדין."
מרימה את הידיים ללמעלה, ולא עושה כלום בפעולה הרגילה.
META
אביעד השכיר לי את שה ולא היה לי זמן לערוך... אם הוא מרשה לי להשתמש בחלקות לשון כדי לקבל 5+ לדיפלומטיה (מה שהופך את זה ל28) זה יהיה נחמד, אם לא אז חבל והזריקה היא עדיין 23.

ניצן - גלגל דיפלומטיה כדי לשכנע אותם לתת לך להכניס את השרביט לתיק. או שתזרוק אותו. בחירה שלך.
הל - מחכים רק לתגובתך. חובב עומד לעוץ מהמשחק ככל הנראה אז לא מחכים לו.
וכולם לרשום משאבי דמות בתגובה הבאה שלהם

ת'אליסרה
ת'אליסרה מביטה במגדל, מתנשמת. היא תופסת את חזיה הכואב, מרימה את ידה ומביטה בדם הזולג ממנה.
היא... הושפלה. מעולם לא השפילו אותה כמו שהאל מת השפיל אותה. היא תמיד ניצחה, תמיד השיגה את מה שרצתה. כעת היא מתחילה להבין את האמת המרה על חיי ההרפתקנות - לפעמים, אתה גם מפסיד.
ת'אליסרה הייתה שמחה לחקור את המגדל הישן, אך עומדים דברים חשובים יותר על הפרק. ברגע שהאוויר חוזר לריאותיה, היא רצה לכיוון צלילי הנפחייה. "איפה הכוהנת לינורה? מהר!" היא קוראת לנפח ברגע שהיא מגיעה לשם.

משאבים
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה
לחש מוכן: ענן כפור

נוצלו (היתקלות): צעד פיה, פרץ ריפוי
נוצלו (יומיים): נק פעולה

מי שאיתי
ראליין בוחן את הקובולדים ואז באי רצון ברור מניח את חרבו על הרצפה.

משאבים
נק"פ: 15
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 2
נקודות פעולה: 2
מצבים: אין

אבחנה פסיבית: 15
הבחנה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים: whirlwind charge
כוחות יומיים מנוצלים: אין

חפצים מתכלים:
1) tanglefoot bag
2) alchemist's acid

מי שהוא לא ליזי
אלי רואה שהקובולדים לא מרוצים מזה שהשרביט עדיין עליה, והיא מניחה אותו בעדינות על הרצפה ומרימה ידיים.
META
דיפלומטיה (אם צריך עוד פעם): 6+10=16 (ועדיין יש את ה28 מקודם).

[spoiler title=משאבי דמות]
24/25 חיים
4/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
התקלות: נשאר שימוש אחד למילת תפארת.
יומיים: צעקה מעוררת.
[/spoiler]

in
"הניחו את הנששששק." אומרים הקובולדים, ואתם שומטים את נשקיכם על הרצפה. "מצצצוין." הם לא שמים לב לפגיון שמורת'ון מחביא בשרוולו, מכיוון שתוך כדי כך הוא משליך ערימת גרזנים בקול רעש גדול, ומזל שכך, כי הם נראים חסרי סבלנות בעליל והיו מתנפלים עליכם אילו לא הייתם עושים כך. לאחר שניות בודדות מגיע אליכם הגובלין הכי מכוער שראיתם מימיכם, מלווה במספר קובולדים. הוא מעוטר בקעקועים מוזרים בצבעים מגוונים בכל גופו, בפנים, בידיים, ברגליים, ובכל מקום שאתם מצליחים לראות. "שששן-ברזל, בדיוק הכנענו את הפולששששים" מצייצים הקובולדים בפחד כאשר הגובלין חושף את שיניו, שיניים גדולות במיוחד, עשויות מתכת, שמזכירות לכם שיניים של חיה לא מוכרת, ומעלות בכם אי נוחות רבה עוד יותר. "קשרו אותם וקחו אותם אל הת'ינוק". לאחר שאתם נקשרים בידיכם, אתם נפרקים מכל נשק שעוד נותר עליכם, ולאחר מספר דקות של הליכה אתם מושלכים אל בור כלא קטן וטחוב, עמוק אך לא מסורג, בחלק עמוק יותר של המערה. "הת'ינו את חדר העינויים. נחשוף את ת'ול סודותיהם." על תא הכלא שומרים זוג קובולדים משועממים, משחקים במשחק לוח מוזר. בבור בו אתם נמצאים שוכן אלף זקן, לבוש סחבות. הוא ישן כרגע.
out
המערה יותר גדולה ממה שהוצגה במפת הקרב, וחלק מהקירות לא באמת קירות. פשוט המשחק לא מתוכנן לשום התפתחות הכי קטנה מחוץ להסללה ולא טרחתי להציג את כל המערה.
meta
כולם מאבדים כל פריט ציוד שעשוי לגרום לנזק (למשל ציוד האלכימיה של ראליין), חוץ ממורת'ון שמשאיר פגיון אחד בינתיים.
בצעו מנוחה קצרה.
"הכהנת לינורה? היא עסוקה עכשיו. היא נמצאת מחוץ לחומות, עוזרת לכפריים. תחזור רק בערב. מה דחוף כל כך?"
כולם לרשום משאבי דמות בכל תגובה כמובן.
חובב עזב את המשחק בינתיים, אולי הוא יחזור אולי לא. אלישע ייכנס בקרוב אז מספר המשתתפים נשאר 5.

ת'אליסרה
"לעזאזל... זה עניין של חיים ומוות, נפח! יש בעיירה כוהנים אחרים? מטילי לחשים, כל מי שיוכל להתמודד עם אל מתים?" היא שואלת בהתרגשות, בעודה מתנשמת בכבדות.
משאבים
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה

זכר / נקבה / אחר
''אני תוהה אם לא היה עדיף לחסל את כולם'', לוחש מורת'ון בעגמומיות.
משאבי דמות
2 נקודות פעולה
18/22 נק''פ.
2/6 פרצי ריפוי.
2 צנצנות מסתוריות.
מנוצל - מטח מעוור (יומי).
4 מ''ז.

out
מחכה כאן לתגובות של ניצן והל. גם אם אין לכם מה לעשות תגידו (כמו שהח'אן אמר), ותנצלו פרצי ריפוי אם בא לכם (בתגובה הקרובה).
אז אוכל להמשיך.
"יש את ואלת'רון הזקן, ממש כאן במגדל... אבל הוא לא אוהב שמפריעים לו בצהריים... אל מתים אמרת??"
out
תחשב זהב בבקשה

ת'אליסרה
ת'אליסרה לא עונה לנפח, ומיד רצה חזרה אל המגדל הגדול. היא דופקת על הדלת ללא הפסק עד שמישהו עונה לה.
OUT
יש לי 20 זהב.

משאבים
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה

כסף: 20 זהב

לאחר מספר דקות בהן ת'אליסרה הולמת בכוח על דלת המגדל ללא מענה, היא מרגישה שעומדים מאחוריה. כשהיא מסתובבת, היא רואה זקן כפוף, לבוש בגלימות חומות שאת פניו מעטר שפם עבות. הוא שואל אותה בחביבות "ומה דחוף כל כך שגורם לך להפריע לי בשעות המנוחה? זה לא איזה דבר חסר חשיבות, נכון? כשהוא מסיים את המשפט את רואה שני שומרים רצים גם הם לכיוון המגדל בקצב רצחני, מתנשמים בכבדות.

כולם (חוץ מ-אני לא ממש בטוח בעצם מי כי גם tkhag1 הצטרף)
IN
ראליין נח לכמה דקות, ואז הוא מסתובב ברחבי החדר, מועט בכמה אבנים קטנות שמצאו את דרכן לתוך התא ואז הוא ניגש לאלף הזקן ומעיר אותו בעדינות, שואל אותו "מי אתה וכיצד מצאת את דרכך לכאן?"

משאבים
נק"פ: 21
נק"פ זמני: 0
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 1
נקודות פעולה: 2
מצבים: אין

אבחנה פסיבית: 15
הבחנה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים: אין
כוחות יומיים מנוצלים: אין

חפצים מתכלים:
אין

ת'אליסרה
"כמובן - לא הייתי מפריעה אם זה לא היה חשוב, לורד מג!" ת'אליסרה קוראת לזקן בתואר הכבוד בו היו משתמשים לפנייה למורים באקדמית האלדרינים בה למדה, מבלי לשים לב. "הולו רצחני נמצא במגורי השומרים, אתה מוכרח לבוא לעזור - אני מניחה שזה גם מה ששני אלה באו לומר לך." היא מצביעה על השומרים.
הספויילר שהדיקטטור האכזר דורש ממני להוסיף בכל תגובה למרות שאין בו צורך
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה

מכיוון שאלישע הצטרף (הוא שלח רק רקע, עוד לא תיקן אותו שלח דפ"ד) אבהיר בנוגע לתגובות
1. רושמים כל תגובה בספוילר. יותר נוח לי ככה.
2. לפני התגובה רושמים למי היא מיועדת. כרגע יש 3 קבוצות - הקבוצה הראשית, ליזי, ואלישע שעוד לא בפנים.
3. לא קוראים ספוילרים שלא מיועדים לכם.
4. קוראים את כל הספוילרים שכן מיועדים לכם.
5. אם יש משהו לא ברור תגידו לי.
"אני לארונגאר טולקוון." אומר האלף לאחר שראליין מעיר אותו "ציר מאת אלדויין קינטאיאן ירום הודו, מלך האלפים אשר במזרחו של יער הארקן, בשליחות דחופה אל הלורד פדריג אשר במפלט חורף. בדרכי שבו אותי הקובולדים הללו והנני מוחזק כאן מזה שבועיים תמימים ללא סיבה." אומר האלף, מראה טבעת חותם מוזהבת, מעוצבת בצורת נחש הבולע את זנבו. " שלושת רעי אשר נשבו עמי נלקחו לבלי שוב, ולבי חרד בקרבי שמא כלתה אליהם הרעה."

מא''ר
''בן אצולה, מה?'', אומר מורת'ון בנימה לא ידידותית במיוחד. ''וכזה מפונפן למדי. לא משנה. מעניין אותי למה להם להחזיק בך שבועיים כשאפשר לחסל אותך ולחסוך את הוצאות האוכל''.

מי שאני איתו
אלי בוהה ברצפה ונראה שהיא חושבת. זה מפתיע אתכם, כי היא חושבת ולא משתפת אתכם במהלך המחשבתי שלה.
META
ידע היסטוריה על הטבעת של האלף: [dice:1m6aj2h7]713054:0[/dice:1m6aj2h7]

[spoiler title=משאבי דמות]
24/25 חיים
4/8 פרצי ריפוי
נקודות פעולה: 0
כוחות מנוצלים:
התקלות: נשאר שימוש אחד למילת תפארת, חלקות לשון
יומיים: צעקה מעוררת.
[/spoiler]

הטבעת של האלף היא טבעת חותם מלכותית, שנראית יקרה מאוד. טבעת זו מסמלת את בית המלוכה קינטאיאן, ולכן האלף נושא אותה. את לא יודעת על בית קינטאיאן דבר, מלבד זה שהמורה שלך לימדה אותך פעם שהם חיים ביער הארקן ונלחמים בגובלינים שבוזזים את דרך המלך. ושבני האצולה שלהם מדברים בשפה גבוהה גבוהה, ואת אמרת לה שהם נפוחים מעצמם מאוד, והיא אמרה לך...
"הולו? היצורים האלה? כבר שנים שהם לא צצו פה." תמה הקוסם. "היכן ראית את ההולו לאחרונה? עלינו לוודא שאכן מדובר באחד כזה."
לא אתייחס לתגובה בלי משאבי דמות. אם יש בעיה מינורית אעיר עליה פה.

ניצן - כוחות ההיתקלות שלך לא מנוצלים. תקן בתגובה הבאה בבקשה.
הל - בעיקרון במנוחה קצרה אלי יכולה לשיר ואתה מוסיף את מתאם הכריזמה שלה (5) לערך פרץ הריפוי שלך. תקן בתגובה הבאה בבקשה.

מא''ר
''בן אצולה, מה?'', אומר מורת'ון בנימה לא ידידותית במיוחד. ''וכזה מפונפן למדי. לא משנה. מעניין אותי למה להם להחזיק בך שבועיים כשאפשר לחסל אותך ולחסוך את הוצאות האוכל''.

META
מנצל פרץ ריפוי.
משאבי דמות
2 נקודות פעולה
22/22 נק''פ.
1/6 פרצי ריפוי.
2 צנצנות מסתוריות.
מנוצל - מטח מעוור (יומי).
4 מ''ז.

ת'אליסרה
"במגורי המשמר - ההולו הוא זה שרצח את השומר אתמול. הוא מתקיף שומר אחר בזה הרגע - אין לנו זמן לפטפוטים, אתה מוכרח לעזור!"
עם כל הכבוד שיש לת'אליסרה לאשפים מבוגרים ממנה, ויש כבוד, היא תמיד תיעבה את האיטיות והקצב המגוחך שלוקח להם להכנס לפעולה ולהחליט החלטות.
כי אני אוהב שמתייחסים אלי
מצבים:
23\10 נקפ
7\5 פרצים
1\0 נק פעולה

חזרה