• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

ביגורן, בואו נמצא שם שהוא לא ביגורן ולא בני גורן....
"את הסיר הכנתי עם אמא שלי" אומר ביאורן "בנינו אותו ביחד כשהיא ניסתה לשכנע אותי לעסוק במשהו שהוא לא ניהול ברים, בקצרה, זה לא עבד, ולא, אני לא ממועצת הטכנומרגים, אני ממועצת הקוסמים, הגעתי לשם בדרך משעשעת למדי. רוצים לשמוע?" ואז בלי לחכות לתשובה, ביאורן ממשיך "טוב, אז הכל התחיל בסבא רבא רבא שלי, ביאורן גיוברי הראשון, או בשמו המפורסם יותר, מאזר הגדול, הןא העלה מופע קסמים מפורסם בכל רחבי לינגאה והיבשת ובמשך זמן רב מאוד הוא נחשב לקוסם הטוב בעולם, עד שבסוף גילו שכל מה שהוא עשה היו טריקים עם הידיים ותעלולי קלפים, אז מועצת הקוסמים של לינגאה, יחד עם זאת דל היבשת, שללו לו את תעודת הקוסם וקיללו אותו, לדעתי זה מרשים שננס הצליח להתעלות על טובי הקוסמים בלינגאה בקסם בלי להיות מסוגל להטיל קסם אחד קטן, בכל מקרה, מאז שוררת שנאה בין המשפכה שלי ומועצית הקוסמים, בנעורי, לא הכרתי את הסיפור ותהיתי למה אבי כל כך שונא את המועצה, אז הלכתי לאחת הפגישות שלה, וגיליתי שראש המועצה חולה במחלה לא ידועה שהכרתי בגלל שלקוח קבוע אחד שלנו חלה בה, בכל מקרה, ריפאתי את ראש המועצה ובתמורה נתנו לי מקום במועצה. הסוף. ומה איתכם? איך אתם קשורי למסע?"
סליחה על שגיאות כתיב, אני מגיב מהטלפון

ביגור (בואו נחליף לביורן, נשמע יותר ננסי, ולא מזכיר את בני גורן)
"יותר בכיוון מושב של כבוד, מומחה לשיקויים מטעם המועצה זה סתם תואר שאני אוהב להוסיף לעצמי" אומר הננס
Out
אביעד, התגובה הצחיקה אותי

ביגורן
"שמעתי על הסיפור הזה," נאנח קוראד. "אני מעולם לא הבנתי מה גרם למועצה לקבל אותו, אבל שמועות ששמעתי אומרות שהוא כאן כי הם הבינו את הטעות שלהם."
הספינה חוצה את הגלים במהירות, וחוף מתחיל להיראות בקוו האופק.
OUT
רוצים לעשות משהו לפני שהספינה מגיעה לחוף?

אומבר
"יש לך את המכתב ששלח לך?" שואלת דארה.

רישו
הזאבים פועלים משונה מאוד. מלבד החייל היחיד שעמד מולם אותו הם מפילים ארצה, הם זורמים כמו נהר של צללים קדימה, עוקפים את ואשו ווואף וממלאים את החלל. הם מגיעים לרין ולאחר האפור, אבל עדיין לא מתקיפים.
זאב שחור יותר וגדול יותר מופיע בפתח. הוא נראה מאיים במיוחד, ביחס לזאבים האחרים.
OUT
עדכנתי את המיקום של הזאבים במפה. ואשו - גלגל קובייה (לא מגלה למה) בהודעה הבאה שלך, יחד עם התגובה.

רישו
אין מסתכלת על הזאב ומסחררת את נשקה בעודה משתמשת הטריק שהמציאה, היא קורת לו "סופה חודרת" על אף שהשם מעט יומרני.
לאחר מכן היא נסוגה במילה המדרגות כדי להימנע מהזאב.
[dice:222ibooj]713004:0[/dice:222ibooj]
[dice:222ibooj]713004:1[/dice:222ibooj]
[dice:222ibooj]713004:2[/dice:222ibooj]
[dice:222ibooj]713004:3[/dice:222ibooj]

אומבר
"אמרת שהמכתב נשלח לפני כמה דקות, אני צודקת? לא תהיה לך התנגדות לבדיקה גופנית קצרה, נכון? אני יכולה לבדוק אם עדיין יש אפר במערכת העיכול שלך."

רישו
ואשו מחייך למראה הזאב הגדול. אם רק יוכל לתאם את התקפות בני בריתו המוזרים והצבעוניים, הוא יוכל לחסל אותו, ובתקווה גם להשיג טרף דגול.
''אתם, אפור, נערה וסגול, בלמו את האויב מימין ונסו לאגף אותו! ורוד, אגף משמאל! אתם שם מאחורה, לחפות עלינו! אני מסתער על הזאב השחור!''.
להסתער.
ואשו וכלבו מסתערים קדימה דרך הצללים, מפלסים דרך אל הזאב הגדול.

META
זריקה אנונימית - 8.
ואשו - 1.
וואף - 2.

OUT
אתם, אפור, נערה וסגול, בלמו את האויב מימין ונסו לאגף אותו! - Chi, faasht, osno ga kadhei, thamat vorouga ot oudh ga larat chayuae nase!
ורוד, אגף משמאל! - Vawea, chayuat ot lenoasp!
אתם שם, לחפות עלינו! - Chi day, galae sae mi!
אני מסתער על הזאב השחור! - Na naispau sae shafuul gohoa!

רישו
שולח שוב את מפת הקרב: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LcPLCDVkZ7g_iWdBySpV8z2tZb6v60GYXQnJzq-VCKY/edit?usp=sharing
ההתקפות של ואשו ו-וואף לא משפיעות על הזאבים, בעוד רין מצליחה לשסף אחד ולפורר אותו לצל. אבל גל הזאבים ממשיך להתקדם, מגיע אל האחר האדום הכהה שעומד על הבמה והאחר הקן-לה, בעוד הם מפילים ארצה את האחר האפור. למרבה הפליאה, גל הזאבים נחצה מסביב לואשו ו-וואף, ואלה רצים סביבם בלי לפגוע בהם. גם את רין הזאבים לא מתקיפים, אבל זה בגלל שהם נלחמים באחר הקן לה.
אחר קן לה: [dice:3005grri]713194:0[/dice:3005grri]
זאבים: [dice:3005grri]713194:1[/dice:3005grri]
אחרים בכללי: [dice:3005grri]713194:2[/dice:3005grri]
הכלב שזימן הקן-לה מגן עליו היטב מהזאבים, וכרגע הו במצב טוב כגשעוד שלושה זאבים נעלמים.
הקשתים יורים שוב - ושוב דבר לא קורה.
האחר האדום בהיר יורה להבה נוספת, מפספס רק במעט את הזאב השחור הגדול.
האוויר סביב האחר הסגול רועד מעט.
האחר הירוק רץ קדימה, גופו מחוזק, ומתחיל להרביץ לזאבים. למרבה הפלא, המכות משפיעות וזאבים נוספים מתפוררים, ולראשונה בקרב הזה מקום בשהיה מוצף זאבים פונה וכל הזאבים שהיו בו נעלמו, וכרגע הוא לא מתמלא מחדש.

אומבר
דארה מעבירה את ידה על בטנך, ואתה מרגיש חום עז בוקע מאצבעותיה.
"אינני מרגישה אפר בגוף שלך, או שאריות של חומרים שרופים בכללי, או נייר מכל סוג שהוא. אתה בטוח שאכלת את הנייר?"

ביגורן
אתה ממלא את תיקך בחמישה בקבוקים של שיקויי ריפוי. יותר מזה אין מקום, וגם ככה התיק מפוצץ.
IN
אתם מגיעים לחוף שחור ומת. המים שחורים לצד החוף, והוא מדבר שחור לחלוטין, חול שחור שמזכיר אפר ממלא כל מקום סביבכם. אתם משאירים את הסירה קשורה בחוף לקרקע ומתחילים ללכת במדבר, שרובו מישורי לחלוטין אבל ניתן לראות גבעות קטנות במקומות בהם היו דברים שנשרפו - וגבעה גדולה למדי במרחק לא רב מכם, כנראה במקום בו הייתה אילהארה.
זה ארץ מתה לחלוטין, ללא מזון, מים ראויים למאכל או אמצעי קיום. הנה סיבה נוספת לחזור תוך שבוע - מאוחר יותר יגמרו לכם האוכל והמים ותגבעו בצמא.
אתם ממשיכים להתקדם עד שאינכם רואים את הים מאחוריכם, כשאחד מהחיילים שליוו אתכם נופל מת.

רישו
ואשו מחייך. זאבי הצללים הפחדנים האלו לא מעזים לגעת בו ובכלב, כנראה בגלל השום או הסימונים השאמאניים על האלה שלו. השבח לרוחות שמגינות עליו!
מלא מרץ, מחייך בתאוות קרב וציד, הוא וכלבו מסתערים קדימה, לעבר הזאב השחור.

Meta
ואשו:
[dice:2miae8ca]713195:0[/dice:2miae8ca]
וואף:
[dice:2miae8ca]713195:1[/dice:2miae8ca]

רישו
משהו מוזר בזאבים האילו... היא מנידה בראשה בעודה פותחת את ה"עין השלישית" שלה ומאתרת את רוחות הלוחמים המתים.
"שמעו נא אתם הנופלים את קריאתי! אני מציעה לכם נקמה! כבוד! הזדמנות להגן על משפחתכם! העניקה לו מכוחם והעניק לכם את מבוקשכם!".
Out
גילגול עם צריך [dice:23xsltt6]713197:0[/dice:23xsltt6]
נ.ב. אני יכול להתייחס לרוחות כאילו יצור אחד? אם לא אני לוקח כמה שיותר חוזים שאפשר ואת אילו היותר חזקים.

ביגורן
ביאורו בודק את החייל בזהירות, מנסה לבדוק אותו ולראות האם הוא מזהה את סיבת המוות. אולי משהו שמופיע במגילות?
Meta
ידע (אם צריך)
[dice:eek:50b9s5f]713212:0[/dice:eek:50b9s5f]
[dice:eek:50b9s5f]713212:1[/dice:eek:50b9s5f]
אני לא בטוח איזה זריקה צריך, פשוט תתעלם מהמיותרת

"ת-בדקו מה ק-רה ועמדו על המש-מר." אומר גורן לחיילים. הוא עצמו בוחן נוכחות של אנרגיות מוזרות בסביבה, ומסנה לאחסן אותן בסוללות שהביא מראש, אם אפשר.
עריכה: גלגול - 4

ביגורן
ברגע שביאורן מסובב את הגופה ומנסה לבדוק את סיבת המוות. בצווארו של החייל, בדיוק מתחת לצווארון כך שלא שמתם לב לכך קודם, יש חור מוארך, שעובר מצד אחד לצד השני של הצוואר. קטן מאוד, כמעט ולא יוצא ממנו דם, אבל חודר דרך עמוד השדרה והמפרקת. משהו מאוד מדויק חדר דרך צווארו של החייל בלי ששמתם לב והרג אותו, מדויק ויעיל.
גורן מחזיק בסוללה קסומה ממתכת ונראה שהוא מנסה לעשות משהו, אבל הסוללה מתפוצצת בידו.
חייל נוסף נופל.
OUT
נותרו 8 חיילים, שניכם וקוראד. לגורן נותרו שלוש סוללות.

רין
את פותחת את העין השלישית שלך, ורואה מעט מאוד נשמות. נשמות המתים כבר כמעט ונעלמו, אבל הזכרון שלהן עדיין קיים באזור, ולכמעט וכל הזאבים - מלבד הזאב הגדול - אין כל אזכור במישור הרוחני. בנוסף, את רואה מעבר לקיר נשמה אחת, שזורחת באור חזק, נשמה חזקה במיוחד. נראה שקו כסוף דק מחבר אותה ואת הזאב.
בנוסף, את מרגישה פרץ של כח פתאומי עובר בגופך.
OUT
החיילים המתים מעבירים לך את כוחם הפיזי ואימוניהם בחוזה, אבל החיזוק הזה ישאר עד שתסיימי עם הנקמה. לאחר מכן הכח יעלם.

רישו
מחכה לתגובה מאלישע כדי להמשיך.

מזכיר: זורקים 1ק20 כל פעם, ותזרקו קובייה כל פעם שאתם עושים משהו שיש לכם סיכוי כלשהו להיכשל בו.
(לדוגמא: ללכת לא דורש קובייה. לרוץ דרך יער עבות כשהשביל מכוסה אבנים ושורשי עצים כן).
מי שנלחם - אם אתם לא מזיזים את עצמכם על המפה זה לא נחשב שאתם זזים. אתם יכולים לומר שאתם הולכים, אבל תבצעו את זה על המפה.

רישו
in
עורה של רין זורח במגוון צבעים בעוד הנשמות הצבעוניות עוטפות אותה, היא מזנקת בזינוק אדיר ועוברת מעל לזאב השחור ומניפה את חניתה שזהרת גם היא בסחרור קטלני... לא לעבר הזאב הענק עילה לנקודה מאחוריו משום מה...
ניצן
out
אני מניח שאני יכול "להתעלם" מהזאבים האחרים, אם הזינוק לא מביא אותי לנקודה הרצויה אני ממשיך דרך הזאבים תחת ההנחה שהם אשלייה או משהו דומה.
בכל מקרה אני מנסה לחתוך את החיבור בין האדם לזאב בעודי עוטף את הנשק שלי באנרגיה הרוחנית של הנשמות.
בגלל שאני לא בטוח איפה מיקמת את הזאב הגדול (זו המשבצת השחורה?) ואם אני מוסגל להגיע לשם בתור אחד הודות לחיזוק אני משאיר לך את ההצבה במפה.
אם הגעתי מתקפת סחרור (אני תוקף פעמיים על ידי סחרור הנשק).
התקפה 1
[dice:q9p9vm04]713273:0[/dice:q9p9vm04]
התקפה 2
[dice:q9p9vm04]713273:1[/dice:q9p9vm04]

חזרה