• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Invisible Sun, מישהו מכיר?

אולי זה רק אני, אבל המשחק הזה מזכיר לי יותר ויותר את הפעם ההיא שמישהו שלא שמעתי ממנו חמש שנים התקשר פתאום והציע לי לבוא לשמוע איתו הרצאה על הזדמנות עיסקית להשקעות במיזם חדש בתחום השיווק הרשתי (תרמית פירמידה, למי שעוד לא נתקל בזה)

[mention]the Nerubian[/mention], איך אתה יודע שהוא הרוויח כסף על ההדפסה הראשונה ?
לדעתי הם לא הרוויחו הרבה, זו הפקה מושקעת עם המון רכיבים ופיתוח. הנה רק עכשיו שמענו שהים השביעי על סגירה למרות שהם גייסו יותר ואצלם שה ספר רגיל.
היכולת של מישהו חיצוני לדעת אם פרויקט הרוויח היא קטנה מאוד וכלל האצבע בתחום שלא מרוויחים על הדפסה ראשונה.
אני בכנות לא רואה שום הבדל בין זה לבין עמית משה בעקרון - בשני המקרים זו הדפסה שנייה שגם מציעה הרחבה. גודל לא קשור לעיקרון.

אבל זה מפספס את הפואנטה. קיקסטרטר הוא ערוץ מכירה ולא ערוץ פילנתרופי וכל החברות בתחביב הן לא באמת חברות מסחריות. למסעדה ישראלית ממוצעת יש יותר עובדים והיקף מכירות מאשר רוב-רובן של החברות בתחום בחו״ל.
הטענה שהן עושות משהו לא בסדר על-ידי מכירה דרך קיקסטרטר היא נאיבית במקרה הטוב ומזלזלת בעבודה שלהן במקרה הרע, רק בגלל שמדובר בחברה מוכרת...

חזרה