• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

האנרגיה ממישור הצללים יכולה לשפר את הביצועים שלי? אשמח לחקור אותה. אקח סוללות נטענות ואמלא אותן באנרגית צללים.
"אז לא צ-ריך לדאוג לגנ-בים. בואו נ-צא".
out
בק-רוב יימ-אס לי מהדיבור המקו-טע. ואז אני אפסיק אי-תו.

ניצן
Out
נגיד שהזימון למועצה היה לפני ארבע ימים אוקיי?
בכל מקרה הוספתי קינוי לארצות מעבר לערבות.
In
היא מביטה באדום העור ואז בזקן השבט שלה זה יכול לפגוע במוניטין המסחרי שלנו המילים של זקן הל-קן מהדהדות בראשה, היא אינה מסכימה אימו על קוו הפעולה הזה אך הוא מבוגר ומנוסה ממנה, אך היא בטוחה שיש להזהיר מפני המדבר השחור.
היא חוזרת להביט באדום האור "אני כאן בגלל שאני עדה למה שנשאר אחרי מתקפה יוצאת דופן. לפני ירח אחד שלחנו שיירת מסחר לעבר הארצות חסרות הצבע, שלחנו איתם את אחד הנבחרים שלנו, לפני כשבועיים כיבלת זימון מצוקה מאותו נבחר וזומנתי, אך הזימון נכשל ושוגרתי רק חלק מהדרך, כאשר הצלחתי להגיע לשם ראיתי מחזה מטריד ביותר, רדיוס של כ4 קילומטרים של מדבר שחור מצלק את הנוף" היא ניגשת קדימה לעבר מרכז המועצה מורידה מחגורתה שקיק גדול, היא מניחה אותו על השולחן ופותחת אותו, בתוכו נראה חול שחור משחור.
"אך היעלמות השיירה והרס השטח הם לא הדבר המטריד ביותר, כאשר פתחתי את "העניין השלישית"שלי כדי למצוא את נשמות בני השבט לא היה שם שום נשמה מלבד אחת, הנשמה של הנבחר שגם היא בקושי החזיקה את עצמה מלהתפורר והייתה שחורה כמו החול מסביבי, היא אמרה לי "תחפשי את הצל של הראשונה" לפני שהתפוררה לחלוטין. חזרתי ודווחתי לזקנים השבט והם פתחו בחקירה, הם גילו מספר מקומות בערבה שהושחרו באותה דרך" היא מביטה הדובר האדום מורידה את ראשה בנימוס וחוזרת למקומה.

[spoiler title=ואשו]
ואשו משפשף את עיניו, מוודא שהוא רואה את האמת. זאב אפל, פחדן ומשתכפל... זה לא טבעי. אבל הוא חייב לעצור את זה, ולו כי הוא התחיל בציד, וחינכו אותו לסיים את מה שהתחיל.
עצור. ואשו מוציא את הקשת מהאשפה, דורך ויורה. כשגל כזה צפוף שועט מולך, הסיכוי להחטיא אפסי.

Meta
[dice:1uzvhf4f]712461:0[/dice:1uzvhf4f]
[/spoiler]

אומבר
Out
אני עם כל הציוד עלי. אמרתי שלבשתי את הכל והצטיידתי בהכל.
In
אומבר מתקרב בזהירות למגילות שג'יבריש כתוב עליהן, ונוגע בהן עם קצה החרב שלו בזהירות, למקרה שמוטלות על המגילות קללות שיפגעו במי שינסה לגעת בהן, וכך גם לגבי הספרים. אם דבר לא קורה אומבר לוקח את המגילות והספרים.
Out
לא ממשיך עם התגובה למקרה שכן קורה משהו

[spoiler title=אומבר]
כשאתה נוגע במגילות דבר לא קורה, אבל הספרים משחררים גל הדף קטן שדוחף אותך מעט אחורה. אתה מכיר ספרים קסומים שנעולים בקסם, ולרוב הם לא פוגעים במי שמנסה לפתוח אותם אבל לא נפתחים אלא אם הוא עושה את הלחש הנכון.
אתה שומע רעש של צעדים במדרגות מתחתיך.
[/spoiler]

ביגור
אביעד, בלי ציניות בבקשה. אני מריץ.
- - -
אתם הולכים לנמל, ושם אתם מוצאים את הסירה - היא קטנה למדי בקשוי תכיל את כולכם, אבל הזמן יקר וזאת סירה מהירה.
בתוך הסירה יושב בחור זקן למדי ולבוש שריון, בעל יד אחת. לא נראה שהוא שם לב אליכם, אבל נראה שהוא מחכה למשהו.

[spoiler title=רין]
יש לחשושים בקהל, ונראה שהמסר שלך עבר. הצלחת להבהיל אותם, ונטוע בהם את הפחד מהשבט השחור.
"אתם סוחרים עם השבטים חסרי הצבע?" צועק מישהו מהקהל.
"מכשפה!" צועקת מישהי אחרת.
"מסחר עם השבטים חסרי הצבע יביא אותם אלינו! אסור לשבטים חסרי הצבע להכנס לערבות!"
"בוגדים!"
"אתם בטח משתפים פעולה עם השבט השחור!"
כעת הצעקות באות מכל כיוון, מציפות אתכם.
"את תראי מה זה כשנחזור," לוחש נציג הלה-קן.
[/spoiler]

[spoiler title=ואשו]
החץ פוגע באחד הזאבים, אבל כשהוא רץ משם אתה רואה את החץ תקוע בקרקע.
הזאבים ממשיכים בהסתערות.
[/spoiler]

רין
את יוצאת החוצה בעוד זקני השבט נלחמים על כבודם.
את נעמדת מחוץ לאולם האסיפה, ברחובות הנטושים של הכפר בעמק העשבים האינסופי.
הכפר נמצא בתוך עמק, ומולך גל של... שחור, של צללים, דוהר לכיוון הכפר.
מה שזה לא יהיה, זה רע.

[spoiler title=ואשו]
ואשו מצטמרר. זה לא טבעי. הוא נזכר באחד מהסיפורים של השבט - ה''שָדָ'אוּלְנִי'', ציידים שפחדנותם ורשעותם הביאו עליהם את זעם האבות הקדמונים, שקיללו אותם בחיי נצח כרוחות עמומות וחסרות מנוח. האם ייתכן שיש גם זאבים כאלו?... הוא מנסה להיזכר מה סיפר לו השאמאן, בעזרת מה מבריחים שאד'אול שמתקיף אותך... שום הערבה, זהו זה. הריח של השום דוחה אותם והמיץ שלו שורף את עורם.

ואשו מוציא מנרתיק הפרווה שן שום סגולה, מוחץ אותם בזריזות תחת עקבו ומורח את המיץ החריף שלה על חודי חציו. הוא דורך חץ נוסף, ויורה על זאבי הצללים.

OUT
שום הערבה הוא צמח הגדל בר בערבה. הוא מזכיר שום, אך הוא סגול כמו כל הצמחים בערבה, והוא הרבה, הרבה יותר חריף. במטבח של השבט מוסיפים טיפות בודדות ממנו לכל מאכל, אם רוצים שהוא יצא פיקנטי. עלי השום חריפים פחות, ומשמשים ביומיום לתיבול, חיטוי וניקיון.
אה, ומובן שאתה לא חייב לאשר שהשום פוגע ברוחות. זו האמונה השבטית. אבל יהיה מגניב אם כן :D

META
4. גאד דמט.
[/spoiler]

ח'אן
החץ טס באוויר בזאב, שצווח בכאב ומתנער מהחץ. החץ רק נגע בו ונשאר על הקרקע, והזאבים עוקפים אותו כעת את החץ.
שום הערבה עוזר - אבל אין לך מספיק ממנו. או מספיק חיצים.
אבל אולי בכפר יהיה.

ואשו
לכפר!
הנער וכלבו רצים מהירים כאיילות לכפר, נחושים להזהיר את המקומיים ולהשיג עוד שום וחצים. ואשו גם סקרן לגבי טיב הכפר. הוא מעולם לא ראה יישוב כזה, הבנוי מעץ ולא נודד ממקום למקום. זה יהיה מעניין.

טרם ההגעה אל הסירה גורן מצטייד בסוללות נטענות, או בכל מיכל אנרגיה חלופי אחר. הוא רוצה לאסוף את אנרגית הצללים הזו ולחקור אותה. אין דבר מעניין יותר מלחקור משהו חדש, זו אחת התכונות שהוא ירש מ"אביו" האנושי, למרות שהוא לא מכיר אותו ולא ממש אכפת לו.
מניח שחיכית לי. תודה.
כמה חיילים נוסעים איתנו? או שאנחנו נוסעים לבד?
in
"שלום א-דוני. הגיע הזמן ל-שוט ל-איל-הארה. מה שלומ-ך?"

ביגורן
"מה?" שואל האיש, ומסתובב לכיוונכם. שיערו אפור וקצר (אבל לא קצוץ), ויש לו זיפים אפורים ולא מטופחים.
"סליחה, לא ראיתי אתכם. כן, אני שליח מועצת הטכנומאגים, שמי הוא קוראד. טוב לפגוש אתכם." הוא לוחץ בידו השמאלית על כתפו הימנית, ומתוך הכתף יוצאות חתיכות אבן מכוסות ברונות וסמלים קסומים ומתעצבות לצורה של יד.
"זה החפץ שלי," הוא אומר. "אז, בואו נשוט מפה?"

ואשו
אתה רץ לכיוון הכפר, והוא ריק בהרבה משחשבת שהוא יהיה. רק מישהי אחת, עורה כחול ולבושה משונה, עומדת ברחוב ומביטה בפחד בגל השחור המתקרב.
OUT
המישהי הזאת זו אלישע. אנא תאר את עצמך ותפנה גם אליו.

רין
את צועקת, אבל אין תגובה מתוך האולם. מה שכן קורה זה שלצד הצללים רצים שני יצורים - כלב ואדם - לכיוונך. עורו של האדם ירוק, והוא לבוש פרימיטיבי למדי.
OUT
זה ח'אן, תגיב גם אליך ותתאר את עצמך.

רישו? (רין+ואשו)
out
אני לא מתאר את המראה שלי בגלל שאתה כברת קראת אותו בדף דמות
in
הנערה הסגולה פונה חזרה לתוך המבנה הגדול שממנו יצאה וצורחת שוב בעודה רצה פנימה הצללים תוקפים אתנו! יש שם גל שלם!

חזרה