• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4] - נסגר. תודה לשחקנים!

In
הקשת מתרחק בזהירות מהמג. העיניים הירוקות הזוהרות שלו נצבעות בצהוב מלוכלך, בזמן שהוא מתרחק הוא מכוון את רובה הקשת שלו ובבתנועה חלקה אחת יורה במג ברגל, במרחק סנטימטרים ספורים מהמקום בו הוא ירה בו לפני מספר שניות. כשהוא שומע את המג נאנח בכאב בשנית, הפעם חזק יותר. הוא מגחך ומחייך חיוך רחב, חושף שיניים קטנות ומשוננות שסלייזי כמעט משוכנע שנראו אחרת לגמרי לפני מספר דקות.
Out
מעדיף שאחד האסירים יקח את ההתקפה המזדמנת מהתור האחרון של סלייזי. הקפאפ שלי לא מדהים.
Meta
התקפה מזדמנת:
התקפה [dice:3sizad4g]712756:0[/dice:3sizad4g]
נזק [dice:3sizad4g]712756:1[/dice:3sizad4g]
פעולת תנועה: פוסע לj5
פעולה משנית: aspect of the dancing serpent
פעולה רגילה: clever shot
התקפה: [dice:3sizad4g]712756:2[/dice:3sizad4g]
נזק: [dice:3sizad4g]712756:3[/dice:3sizad4g] והמג שרוע

סלייזי והקשת
IN
המג מתעלם מהתקפותיהם של סלייזי ופריין, ומסתובב לכיוון שני האסירים שלצידו, מצליף לעברם עם טפריו, אך אלו מספיקים בקושי רב להתחמק מהתקפותיו.
בתגובה הם מנסים להסתער עליו, אך הוא הודף ללא קושי את התקפותיהם.

META
גם המג והאסירים מפספסים, האסירים פוסעים כדי לאגף את המג.

מורגן
מורגן שומע את פריין אומר "אתה מוזמן לנסות", ואת צחוקו של האדם האחר, שעונה לפריין "אתה תבוא איתי לחקירה מקיפה בוילנאן, ושם אני מבטיח לך שעמיתי יוציאו ממך את כל מה שתוכל לומר".
לאחר מכן אתה שומע צעדים לכיוון פתח האוהל.

OUT
אתה רוצה לעשות משהו בטרם הם יוצאים מהאוהל?

פריין
"אתה תבוא איתי לחקירה מקיפה בוילנאן, ושם אני מבטיח לך שעמיתי יוציאו ממך את כל מה שתוכל לומר", צוחק האיש, ואחר מכן הוא צועד לכיוון פתח האוהל ומסמן לגובלינים להוציא אותך גם כן.

OUT
אתה רוצה לעשות משהו בטרם היציאה מהאוהל?

in הקשת שולח במג שני חצים במהירות. מקווה לסיים את הקרב.
meta
פעולה רגילה: התקפה כפולה
על המג
התקפה 1: [dice:384ug9b6]713201:0[/dice:384ug9b6]
נזק 2: [dice:384ug9b6]713201:1[/dice:384ug9b6]
התקפה 1: [dice:384ug9b6]713201:2[/dice:384ug9b6]
נזק 2: [dice:384ug9b6]713201:3[/dice:384ug9b6]

סלייזי והקשת
ההתקפות של הקשת, סלייזי והאסיר פוגעות זו אחר זו, זורקות את המג אשר שואג בכאב אל מול ההתקפות, ותוקף בחזרה את האסירים, הטפרים שלו מצליפים בעוצמה מסביב, מפלחים את האסירים שלידו וזורקים אותם לאוויר, ולבסוף האסירים נוחתים על הקרקע בקול נפץ מחליא, בלי להותיר ספק באשר להאם הם בין החיים. האסיר שנותר ליד סלייזי מביט בגופות האסירים האחרים והוא אומר בקול רועד לסלייזי "אני מצטער, אתם שיחררתם אותי והצלתם אותי ממוות, ואולי אף גרוע מכך, אבל אני לא מוכן להשתחרר כדי למות, אני מצטער" ובזאת הוא נמלט משדה הקרב.
לבסוף המג לוקח מספר צעדים לכיוון הקשת האפור, מוכן לחסל אותו כפעולתו הבאה.
OUT
כל האסירים מתים מלבד אסיר 1, שבורח. המג נע לJ7.

פריין ומורגן
פריין והגובלינים יוצאים בשיירה קטנה מהכפר, ולאחר כמה דקות של הליכה בשלג הם שמים לבלהבזק של אור זהוב,שפריין ומורגן מזהים כקסמו של סלייזי.
OUT
יש כמה סיבובים עד שתגיעו לשם, תחליטו אם אתם רוצים לעשות משהו בינתיים

סלייזי והקשת
סלייזי מבין שהעדיפות הראשונה שלו היא לרפא את הקשת. הוא שורק שריקה קצרה, והפצעים שלו מתחילים להסגר.
META
פעולה משנית
מילת תפארת על הקשת האפור (מחליק משבצת ומנצל פרץ ריפוי+5)

פעולה רגילה
לגלוג אכזרי על המג (נגד רצון)
[dice:uzxi9i56]713561:0[/dice:uzxi9i56]
אם פגע [dice:uzxi9i56]713561:1[/dice:uzxi9i56] ויש לו מחסר 2 לפגיעה עד סוף תורו

In
הקשת האפור מהנהן קצרות לעבר סלייזי בהכרת תודה על סגירת הפצעים שלו. לאחר שהוא מתרפא הוא לא מבזבז זמן, הוא במהירות נסוג לאחור ויורה עוד חץ שמטרתו להפיל את המג מרגליו. מיד אחריו הוא משגר עוד חץ במהירות לא אנושית שפוגע בחזה של המג. מתוך החץ, מה שנראה כמו עשן זורם במהירות אל תוך אוזניו, אפו ופיו של המג. העדן מותיר את המג מסוחרר ולא יציב.
Meta
פעולה חופשית-פסיעה לk4 (ממילת התפארת של סלייזי)
פעולת תנועה- הליכה לo3
פעולה רגילה- clever shot
התקפה: [dice:11bm8jn9]713583:0[/dice:11bm8jn9]
נזק: [dice:11bm8jn9]713583:1[/dice:11bm8jn9] והמטרה שרועה
נקודת פעולה- disruptive shot
התקפה: [dice:11bm8jn9]713583:2[/dice:11bm8jn9]
נזק: [dice:11bm8jn9]713583:3[/dice:11bm8jn9] והמטרה לבחירתי נטועה או הלומה עד סוף תורי הבא.
אם ההתקפה הראשונה שלי (clever shot) פגעה, אני ביחר בהלומה. אם לא בנטועה.
בהחטאה: חצי נזק והמטרה מואטת עד סוף תורי הבא.
Out
אני משום מה לא מצליח לשנות את המפת קרב. כני גדמח אם אחס ממכם יזיז את הדמות שלי.

פריין ומורגן
פריין ממקד את עיניו על האור הזהוב, שמשתקף מאישוניו המתערבלים, מוחו מעבד את המידע הטקטי החדש. נראה שכולם נקלעו לצרות, עכשיו רק צריך לחכות לרגע הנכון להכות, ולסיים את עסק הביש הזה

מורגן ופריין מגיעים יחד עם השיירה שלהם לראש גבעה מכוסת שלג בדיוק בזמן כדי לראות את המג מולו נלחמו הקשת האפור וסלייזי נמס בקול צווחה לא אנושי לשלולית של בוץ שחור עם כמה עצמות אנושיות בולטות מתוך השלולית, עם כמה חיצים נעוצים בתוך העיסה. הלוחמים אשר מקיפים את סלייזי מביטים בשלולית במבט נדהם, ואז מסתובבים - בדיוק בזמן כדי לראות את השיירה בה נמצאים פריין - חסר נשק ומוקף גובלינים - מלווה בגובלין נוסף שבולט במיוחד לעין בזכות היותו זקן, מחזיק מטה עם גולגולת של ציפור בקצה המטה, ובראש השיירה אדם עטוי גלימות שחורות, שאומר בגיחוך לפריין "אין צורך שתסגיר את החברים שלך - הם באו אלינו בכוחות עצמם".

מורגן מבין שהם במיעוט, עייפים ופצועים, זה לא הזמן למלחמה והוא מקווה שהשאר מבינים זאת, הוא ממשיך להסתתר, לתצפת. איפשהו הוא מקווה שהאחרים יבינו את קו המחשבה שלו, עדיף לפעמים להיכנע היום כדי להילחם בקרב של מחר.

פריין מרכין את ראשו "אני כבר הסכמתי להעמיד את עצמי לשיפוטך, כדי שאוכל לסדר את הכאוס שאירע כאן" הוא אומר בשיניים חשוקות, עוצר את טבעו חסר המנוח, שמתבטא בגלי אור סגול דקיקים שרוטטים סביב ידיו להיכנע היום כדי להילחם מחר, להיכנע היום כדי להילחם מחר...

האדם לבוש השחורים מגיב בצחוק רם לדבריו של הקשת האפור "לא פגשת את הבן אדם הזה בחיים שלך. אתה צודק מבחינה מסויימת, הוא מעולם לא היה בן אדם. בני אדם נוטים שלא להפוך לשלולית עם מותם. אבל אני חושד שאתה כן פגשת אותו, אחרת לא היית זה שהורג אותו, אתה לא חושב?"
הוא פונה לפריין ושואל "אתם אמורים להיות ארבע ולא שלוש, אני חושב... לא נורא, שלוש זה יותר טוב מכלום. האם תואילו בטובכם ללוות אותי עד הבית - וילנאן?"

OUT
יש משהו שאתם רוצים לעשות או להריץ?

חזרה