• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4] - נסגר. תודה לשחקנים!

סלייזי והקשת
הקשת נדרך ברגע שהוא שומע את קולו של המג. העיניים שלו הופכות לירוקות זוהרות ונראה כאילו הוא מוכן לזינוק בכל רגע. הוא מעיף לעבר סלייזי מבט חטוף, מחכה שינסה להוציא אותם מהמצב הזה בדיבורים לפני שהוא פועל.
META
הכנת פעולה: ברגע שהמג מנסה לבצע פעולה התקפית או קריאה לעזרה, הקשת מסתער עליו.

in
"סלייזי מביט במג ומחייך, מציג לפניו את ידיו כדי להראות שהוא לא אוחז בכלום למעט הקתרוס. "אתה יודע, להבא... כדאי לך להשקיע בסורגים איכותיים יותר." ואז, כשהמג לא מרוכז, הוא שולח לעברו גל להבות.

meta
רסס בוער (נגד תגובה)
[dice:c6jngf0q]711079:0[/dice:c6jngf0q]
[dice:c6jngf0q]711079:1[/dice:c6jngf0q]

מורגן
מורגן מוצא פינה נסתרת על ראש גבעה שקרובה לכפר הגובליני.
META
גלגל בבקשה perception.

מורגן ופריין
הגובלין שואל את פריין בחשדנות "מדוע שתרצה לדבר עם צ'ירק?"

סלייזי והקשת
המג עומד להגיב לאמירתו של סלייזי, אבל אז נפגע ישירות מהלהבות.
הוא צווח ומכבה את עצמו עם השלג, אומר בזעם לסלייזי והקשת "אני אהרוג אתכם בעצמי אם אני אצטרך" ומאותת לאנשיו שהתקרבו בינתיים להתרחק.
עיניו מתחילות להעלות עשן בעוד עורו מאפיר, שריריו וגופו גדלים, קורעים את הגלימות, טפרים ארוכים ולבנים עשויים עצם גדלים ומעין גולגולת חיצונית גדלה על פניו שמשתנים לדמויי תן.
הוא שואג עליכם, וגלים של אנרגיה אפלה מוטחים בכם, ומחזקים אותו.
META
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ueqcTcgty5uw5s2yBkt5hcBK2Dqk80TSEtMnEnX25V8/edit?usp=sharing

זאת המפה, תסדרו את עצמכם ביוזמה. הלוחמים לא יתקפו עד שהמג יורה להם או שתהרגו אותו.
התכלת זה שלג (שטח קשה).

META 2
המג תוקף -
12+9=21 נגד קשיחות
נזק: 12 נזק מוות כל אחד

סלייזי והקשת
פעולת תנועה- הליכה לj6 (דרך g6,כך שאין התקפות מזדמנות)
פעולה משנית- אסיפת ציוד
פעולה רגילה- התקפה כפולה נגד המג:
התקפה 1: [dice:upock0tz]711176:1[/dice:upock0tz]
נזק 1: [dice:upock0tz]711176:2[/dice:upock0tz]
התקפה 2: [dice:upock0tz]711176:3[/dice:upock0tz]
נזק 2: [dice:upock0tz]711176:4[/dice:upock0tz]
[dice]711176:0[/dice]

סלייזי והקשת
סלייזי מבין שכל עוד הקשת בלי הציוד שלו, אין להם סיכוי. הוא מביט לאחור, לעבר הכרכרה. "קדימה, תעזרו לנו! אתם רוצים את החופש שלכם? תילחמו כדי להשיג אותו!"

META
דיפלומטיה (+דברי ידידות)
[dice:2rhq4fgi]711410:0[/dice:2rhq4fgi]

סלייזי והקשת:
OUT
סלייזי, קח בחשבון שיש לך את רק את הקתרוס ולא את שאר הציוד
IN
האנשים בכרכרה נראים מהוססים בתחילה, ואז הם בבת אחת מתחילים לרוץ ולצאת מהכלוב. ברגע שהם יוצאים החוצה המג צוחק ואומר "גם יחד עם חבורה מדוכאת של אסירים אתם עדיין חלשים ממני", ואז מצביע עליכם וגלים של חשיכה נורים לכיוונכם מתוך האצבע שלו, קוטלים את רוב האסירים ומותירים רק שלושה מהם לצידכם.

META
ההתקפה שלו ממקודם, מכוונת נגד האזור של סלייזי.

מורגן
לאחר זמן מה של צפייה בישוב הגובליני מורגן מצליח להבחין באזור בחומה בו כמעט ואין סיורים של השומרים, ושם יש פרץ בחומה שמורגן לאחר קצת הרחבה של הפרץ יוכל לזחול לתוך העיר.

פריין
הגובלין מושך בכתפיו ואומר "אתה מוזמן לדבר איתו - אבל תעשה את זה קצר. אין לנו הרבה זמן, האנשים הגבוהים מחכים לך."

סלייזי והקשת
סלייזי לוקח צעד אחורה. "אני מניח שאתה לא רוצה להיכנע. אם כך, נעשה את זה בדרך הקשה." סלייזי פורט על הקתרוס בעוד זרם של אנרגיה זהובה גורם למג למעוד.

meta
זז לe11
מעידה פתאומית על המג (נגד רצון)
[dice:1q5i5ueo]711600:0[/dice:1q5i5ueo]
אם פגע
[dice:1q5i5ueo]711600:1[/dice:1q5i5ueo] אם פגע הוא מוחלק לf10, ולאחד האסירים (זה שנראה לסלייזי חזק יותר) יש התקפה בסיסית נגדו.

העיניים של הקשת נצבעות בכתום זוהר. הוא מסתכל על המג כשהעיניים שלו מצטמצמות והוא משחרר לכיוונו במהירות שני חצים.
Meta
פעולה משנית: dancing serpent
פעולה רגילה: התקפה כפולה על המג
התקפה 1: [dice:2ntxbe34]711783:0[/dice:2ntxbe34]
נזק 1: [dice:2ntxbe34]711783:1[/dice:2ntxbe34]
התקפה 2: [dice:2ntxbe34]711783:2[/dice:2ntxbe34]
נזק 2: [dice:2ntxbe34]711783:3[/dice:2ntxbe34]

סלייזי והקשת
IN
המג נפגע מהחיצים, אבל תולש אותם כמעט מיד מגופו - מניח לדם שחור לנזול מהפצעים החשופים.
לאחר מכן הגל הזהוב של סלייזי מגיע אליו, אבל הוא רק צוחק, ואומר "אתם תצטרכו קצת יותר מזה כדי לחסל אותי", ואז בהבעה של בוז לסלייזי ולאסירים הוא מסתובב לכיוונו של הקשת האפור, ופותח בריצה מהירה אשר בסופה הוא שולח את טפריו כדי לשפד את הקשת, אבל הקשת מתחמק בתנועה זריזה מהתקפתו של המג.
האסירים לא נותרים חסרי מעש - אחד מהם צועק לקשת וסלייזי "תודה ששחררתם אותי, אבל אני מעדיף להישאר בחיים" ואז הוא בורח משדה הקרב - לא נראה שמישהו רודף אחריו. האחרים נותרים, שניהם מסתערים על המג בידיים חשופות, כאשר אחד מהם פוגע במג בצורה גרועה למדי, ולא נראה שהמג שם לב אליו, אבל השני מצליח להכניס את האצבעות שלו לפצע שנגרם מחץ של הקשת האפור, והמג שואג בזעם וכאב.

META
המג נע לJ7.
תוקף את הקשת האפור -
התקפה (דרג"ש): 7+6=13
בפגיעה 7 נזק.

אסיר 1:
בורח

אסיר 2:
נע לK8.
מפספס.

אסיר 3:
נע לJ8 ומאגף את המג יחד עם הקשת האפור.
פוגע.
5 נזק למג.

מורגן
מורגן רואה את הגובלינים מכניסים את פריין דרך השער, ולאחר מכן מובילים אותו בתוך העיר לבית גדול עשוי מעורות, עם ארובת אבן שעשן נודף ממנה, ואז הוא מוכנס פנימה.

פריין
פריין מובל ברחבי הישוב הגובליני עד שלבסוף הוא מובל לבית גדול עשוי עורות של בעלי חיים עם ארובת אבן שעשן יוצא ממנה.
הוא מוכנס פנימה, ורואה שפנים הבית מכוסה גם כן עורות של בעלי חיים שונים כריפוד, יחד עם תנור אבן שממנו יוצאת הארובה ובתוכו מתבשל משהו בתוך סיר ברזל, ובצד יש שתי מיטות עץ קטנות, עליהן ישובים גובלין זקן עם גלימות צמר חומות ואוחז מטה עם גולגולת של ציפור בראש המטה, שנראה מבועת למדי ממי שיושב לצידו - בן אנוש עם גלימות שחורות שקם למראה של פריין והגובלין הנכנסים.
"שלום" אומר בן האנוש, "אז את מי בדיוק שלחו לכאן האלפים? אשמח ללמוד את זהותך, ואת זהות ידידיך".

פריין
פריין מתקשח, מתחיל לשחזר את טכניקות העמידה בחקירה שמורגן לימד אותו נשימות יציבות, חשוב רגוע, אל תחשוף שום רגש
''אלפים? אילו אלפים? אנחנו נדדנו בהרים, הותקפנו, אז החלטנו לבדוק מי היה זה שתקף אותנו"
Meta
[dice:2n3fn76u]711897:0[/dice:2n3fn76u]

סלייזי והקשת
IN
סלייזי לוחש עוד כמה מילים, והמג נמשך לכיוונו ומאפשר לאסיר לתת לו עוד מכה.

META
staggering note (נגד רצון)
[dice:2q3u2fb8]712012:0[/dice:2q3u2fb8]
אם פגעתי 5 נזק, הוא זז לi7, ולאסיר יש מזדמנת נגדו.

הקשת נסוג אחורה מחוץ להישג ידו של המג בזריזות שנראית כמעט על טבעית. לאחר שהוא רואה שהמג עסוק בשני האסירים שלידו, הוא הולך לעמדה אחורית יותר ומנסה למצוא מיקום בטוח. כשהוא מתמקם לבסוף,העיניים שלו זוהרות בירוק בהיר והוא משגר קליע מרובה הקשת שלו לכיוון המג. בזמן שהקליע באוויר אפשר כמעט לשמוע קול ריצה של סוס. כשהחץ פוגע במג הוא מגיע בכוח שנראה בלתי אפשרי לחפץ כל כך קטן ומפיל אותו על הרצפה.

פעולה משנית- הקשת פוסע לj5
פעולת תנועה- הקשת הולך לn4
פעולה רגילה- clever shot
נגד המג: התקפה [dice:3v5cw18e]712252:0[/dice:3v5cw18e]
אם פגע: [dice:3v5cw18e]712252:1[/dice:3v5cw18e] נזק והמג שרוע

מורגן
מורגן מצליח לשמוע מבעד לעורות - " 'אלפים? אילו אלפים? אנחנו נדדנו בהרים, הותקפנו, אז החלטנו לבדוק מי היה זה שתקף אותנו' " ממורגן שומע את פריין אומר, ואז קול לגלגני עונה "אפילו בלשקר אתם לא מוצלחים. ענה לי או שתמות. ואז תחזור לחיים. ואז תמות שוב, תלוי כמה ישעמם לי".

פריין
האדם לבוש הגלימות צוחק ועונה בקול לגלגני "אפילו בלשקר אתם לא מוצלחים. ענה לי או שתמות. ואז תחזור לחיים. ואז תמות שוב, תלוי כמה ישעמם לי".

סלייזי ופריין
IN
המג נופל שרוע בצעקת כאב מהתקפתו של הקשת האפור, ואז קם ומטיל את ידו באגרוף אדיר, מטיל את הקשת הרחק ממנו.

META
תור המג
פעולת תנועה
קם, מעורר מזדמנות
שתי האסירים מפספסים.
במקרה שהקשת פוגע הפעולה הראשית של המג מתבטלת ומוחלפת בפעולת תנועה שמאפשרת לו לקום (הפעם בלי מזדמנות).

פעולה רגילה
התקפה: 13+5=17 (נגד קשיחות)
נזק: 7 נזק מוות והקשת נדחף לJ4.

תור האסירים
אסיר 1 נותר במקומו, מביט בחשש בשומרים שסביבם, דרוך לפעולה.
אסירים 2 ו3 תוקפים את המג, ושניהם מפספסים (גלגולים ממש גרועים יוצאים להם כל הזמן...)

חזרה