• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז Art & Arcana, ספר אומנות והיסטוריה של מבוכים ודרקונים

בשקט (יחסי) מכשפי החוף הוציאו לאור השבוע ספר חדש של מבוכים ודרקונים, אבל לא ספר של תוכן חדש של מהדורה חמש או עוד הרפתקאה, אלא ספר שמאגד אומנות מכל רחבי השנים והתקופות השונות של מבוכים ודרקונים ביחד עם היסטוריה וכל מיני עובדות משעשעות על המשחק והסובב אותו.
הספר יצא לאור בשתי גרסאות, הרגילה ב-50 דולר, והמיוחדת ב-150 דולר שכוללת עוד 10 פוסטרים בגדלים שונים עם אומנות מקורית שאפשר לתלות ברחבי הבית וגם גרסה מיוחדת של Tomb of Horrors, וכריכה אלטרנטיבית. הספר עצמו הוא עב-כרס, בן כ-450 עמודים בצבע מלא, שכולל מעל ל-700 איורים מקוריים, ו-40 ראיונות עם מעצבים, כותבים ועורכים מכל השנים. פשוט נראה כמו הספר המושלם למי שאוהב מבוכים ודרקונים, בין אם אתה משחק שלוש פעמים בשבוע או הפסקת לפני עשור.
מי שרוצה להציץ על הספר, אפשר באמזון: https://www.amazon.com/Dungeons-Dragons-Art-Arcana-History/dp/0399580948
מודה שלא ידעתי שיש ספר כזה, מודה שלא ידעתי שאני צריך כזה ספר, מודה שלא ידעתי שאני הולך לקנות אותו - אבל זה בדיוק מה שאני הולך לעשות. :pirate:

81HHsBqXVaL.jpg

מממ אני צריך את זה.
נראה לי שאחכה קצת עד שזה יהיה בבוק דיפוזיטורי (כאילו, זה שם, אבל בלי תמונת כריכה ואני לא סומך על ספרים בלי תמונת כריכה שם). פשוט אין לי כוח להתעסק עם המשלוח מאמאזון.

Nextorl אמר/ה:
מממ אני צריך את זה.
נראה לי שאחכה קצת עד שזה יהיה בבוק דיפוזיטורי (כאילו, זה שם, אבל בלי תמונת כריכה ואני לא סומך על ספרים בלי תמונת כריכה שם). פשוט אין לי כוח להתעסק עם המשלוח מאמאזון.

same.

בכל אופן, מאיזה מהדורות זה כולל ציורים? והאם יש שם ציורים חדשים?

נשמע מגניב לגמרי! אני עוד מתכנן לקנות את הרגילה כשזה יגיע לממלכה, פשוט מעדיף לקנות את בספר בחנות מקומית אם יש במחיר שפוי - וגם אפשר ללטף אותו ולראות שלא נפגע במשלוח. בכל מקרה, העם דורש סקירה ;)

כהערה, אני מופתע מהמבצע באמזון כלכך מעט זמן אחרי שזה יצא לאור, הייתי בטוח שיהיה לזה ביקוש מטורף.

אני מעט מופתע גם, אבל לא מתלונן :p
בסך הכל, אני מעדיף משהו שיגיע אלי עד הבית במקום שאצטרך לפנות זמן במיוחד כדי להגיע לממלכה. בנוסף, המהדורה המיוחדת נראית מדהימה ואני לא בטוח אם היא מגיעה לממלכה או לא.
כנראה אכתוב סקירה אחרי שאקרא. אוסיף את זה לרשימת הדברים שיש לי לעשות :lol:

היום קמתי וגיליתי שהגיע המשלוח. הקדים בשבועיים. ולעזאזל, זה מדהים. אני אוסיף כאן כמה תמונות, ואכתוב סקירה בהקדם.

קבצים מצורפים

• arts.jpeg
    arts.jpeg
    35.3 KB · צפיות: 1,405
  • arcana.jpeg
    arcana.jpeg
    75.1 KB · צפיות: 1,405
  • artarcana.png
    artarcana.png
    1.3 MB · צפיות: 1,403
חזרה