• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

פגיונו של מורת'ון מפלח את המסכה, וההולו מתפוגג לעשן שחור שחולף ברוח. האנרגיות הטמאות ממשיכות לפרוץ מהמעגל, והקובולדים המתים רועדים באי נוחות! השד ממשיך לקרוע לגזרים את הדרקון, שמשיב מלחמה אמנם, אבל לא משתווה לכוחו העצום של ההולו העצום במעגל.
meta
הולו 2 מת
להזכירך ח'אן, הכוח של ניצן מאפשר לך לרפא 5 נק"פ. בבקשה תרשום בהודעה הבאה כמה נק"פ ופרצי ריפוי נותרו לך.
תור ראליין, אורביניה ואלי
out
בעיקרון אני מזכיר לכם, צריך לטהר את המעגל. בנוסף יש עוד זומבים שלא יצאו. למען הנוחות אני דוחה את תחילת הסיבוב לאחרי תור אלי, זה בגדול יוצא לטובתכם מכאנית.

זומבים: 1 יצא, 1 מת, 4 נותרו.
מעגל המוות התרחב לפרץ 2 ממוקד במרכז מעגל הרונות.

כולם
"ראליין! צא מהמעגל המחורבן! תמשיך לעמוד, לך יש את הסיכוי הטוב ביותר לטהר את המעגל!"
היא מסתערת על הקובלד, פותחת לראליין את הפרצה לה היה זקוק כדי לצאת מהמעגל.
META
פעולת תנועה:
נע ל-I17.
פעולה משנית:
מילת השראה על ראליין.
ראליין יכול לנצל פרץ ריפוי כפעולה חופשית ולהשיב 1ק6 נק''פ נוספות.
פעולה רגילה:
טקטיקת להקה על הקובלד הזומבי.
16 נגד דרג''ש, בפגיעה 5 נזק וראליין יכול לפסוע משבצת אחת כפעולה חופשית.

"כולם! אני חושבת שאני יודעת איך לטהר את המעגל!"
META
רגילה: בדיקת ידע דת לטהר את המעגל:[dice:3tvx66ni]710767:0[/dice:3tvx66ni]
פעולה משנית: מילת תפארת על ראליין. אתה רשאי לנפל פרץ ריפוי ולרפא את ערכו+5.

כולם
IN
ראליין מסתכל על ההולו המתפוגג, ואז בזומבי של הקובולד, ומכין את חרבו להחזיר את הקובולד למנוחה שנייה, אבל אז הוא מביט במעגל ומבין את סדר העדיפויות.
הוא ניגש למעגל ונוגע בקצוות שלו, ואז מתחיל להתפלל לאל האחד, עיניו נצבעות בצבע כסוף שמתפשט הלאה אל המעגל.

META
פעולה משנית
ראליין מסמן את הקובולד הזומבי עם oath of enmity.

פעולת תנועה
פוסע מG18 לG17

פעולה רגילה
משתמש בתיעול קדושה: גירוש אל-מתים על המעגל

ראליין על 12 נק"פ

כולם
in
כאשר אורביניה מתקרבת למעגל, האנרגיות הטמאות שואבות גם את כוח החיים שלה!
אורביניה מפלחת את הקובולד בחרבה, בעוד ראליין ממלמל את הפסוקים הקדושים, מתנגד לשאיבת האנרגיה של המעגל. גם אלי תורמת את חלקה (מרחוק), והאזור הטמא מתכווץ מעט, כך שהמעגל תוחם אותו.
בינתיים קם לתחייה זומבי נוסף בתוך המעגל, ומסתער על ראליין!
meta
אורביניה וראליין ספגו בסיבוב הקודם 7 נזק מוות כ"א. אורביניה כי היא התקרבה למעגל יותר מדי, וראליין כי התחיל את תורו בתוכו.
תחילת סיבוב
קובולד זומבי קם במשבצת g19, ונע למשבצת G17, מסתער על ראליין:
19 נגד דרג"ש. פגיעה. 5 נזק נוספים.
כל מי שיתחיל את תורו במעגל או יכנס לתוכו יספוג 7 נזק מוות. הכניסה על אחריותכם הבלעדית!
out
איך ראליין רק על 12 נק"פ? הוא יכל לנצל 2 פרצי ריפוי ולהשיב את ערכם+הרבה! תחשב את זה מחדש, נראה לי שחלה כאן טעות.
בכל מקרה, ראליין ספג בתגובה הזאת 12 נזק סה"כ, לפני שיש לכם עוד הזדמנות לרפא אותו (הוא הראשון בסדר היוזמה כרגע.)
תורכם
זומבים: 1 יצא, 2 מתו, 3 נותרו.
מעגל המוות תחום במעגל הרונות. 2 הצלחות מתוך 4.
מזכיר לכם, תרשמו כמה נק"פ ופרצי ריפוי נשארו לכם בסוף כל תגובה.

כולם
מורת'ון לא מחייך למראה הקובולד - הוא פשוט פוסע, בשקט ובדייקנות, כמו שעשה בעבודו כמתנקש. הוא עוקף את המעגל ומתקיף את הזומבי בפגיונו.

META
פעולת תנועה:
נע מ-I16 ל-F19.
התקפה בסיסית על הזומבי.

התקפה נגד דרג''ש על קובולד זומבי (חפ''ש?): 1d20+9=23
אם פוגע, קובולד זומבי מחוסל.

OUT
אני יכול להחשיב את המעגל כאויב מועדף למטרת הטיהור שלו?
IN
ראליין מתחמק מעוד נשיכה שכוונה לפניו מפי הזומבי וצועד צעד זהיר לאחור, מתכופף על יד המעגל וממשיך לטהר אותו.

META
פעולת תנועה
פוסע לH17
מאגף עם מורתון את הקובולד

פעולה רגילה
מגלגל דת כדי לרפא את המעגל:
1d20+5=20
לא יודע אם מעורר מזדמנת, אבל יש סיכויים שכן

ליזי, ברוך הבא!
מאמציהם של ראליין ואלי לטיהור המעגל מועילים לבסוף - לאחר שניות מותחות במיוחד הדרקון מצליח להתגבר על השד באופן סופי, וקורע אותו לגזרים, שמתפוררים ונישאים הרחק ברוח. הרונות במעגל דועכות, ומשנות חזרה את צבען לכחול בוהק, ואתם מרגישים הקלה כאשר כוח החיים שלכם מפסיק להישאב מכם, והקובולדים המתים מפסיקים לזוע בשעה שמורתון נועץ את פגיונו באחד שהספיק לקום. אז פונה אליכם הדרקון: "תודה לכם על שטיהרתם את המעגל והצלתם את נשמתי. על כך אתם לכם פרס. אבל גופי עוד לא נח בשלום על משכבו. אנא מכם, לאחר שתחסלו את שאר הגובלינים באזור, שנמצאים מעבר למפל המים, לכו לקברי, ובררו מי מפריע את מנוחתי. הקבר נמצא דרומית מערבית מכאן, תוכלו לזהות אותו בקלות." אז הדרקון עוצם את עיניו ומתרכז, וכשהרונות במרכז המעגל זוהרות בכחול עמוק, נותר יש מאין מוט עץ קצר ומעוטר. "אני מקווה שהשרביט הזה יהיה לכם לעזר במסעותיכם. זה כל מה שאני יכול ליצור כרגע, אבל אם תביאו לי את החומרים הנחוצים אוכל ליצור עבורכם כמעט כל דבר." אומר לכם הדרקון, מוסר את השרביט לאלי, נעלם בהבזק אור בהיר, והשמיים מתבהרים, חוזרים לאור היום הרגיל.
אתם מבינים שהקבר המדובר הוא קברו של הדרקון שחיפשתם קודם, ויש לכם מפה אליו.
meta
השרביט הוא שרביט החרבת התודעה 1+. ניצן, אתה זוכר מה הוא עושה נכון? דבר איתי אם אתה צריך עזרה עם השרביט או משהו.
150 נק"נ כ"א. מישהו זוכר על כמה נק"נ אתם?
out
כל אחד שיגיד בתגובה הבאה שלו על כמה נק"פ הוא לפני, שאתם עושים כל דבר אחר. בנוסף, אתם יכולים לנוח מנוחה קצרה.

סוף סוף ברחת ממשלחת החיפוש הזו. הגעת לאיזו עיירה מוקפת חומות. מי לעזאזל מקיף עיירה בחומות כאלה גבוהות? בכל מקרה כאן אולי לא ימצאו אותך. זה נראה שהשומרים בשער חשדנים במיוחד היום, כאילו קרה משהו. בערב, כשבאת להיכנס לפונדק גילית שהוא הרוס חלקית - מחצית מהקומה התחתונה הפכה לתל הריסות. לשאלותייך, ענו התושבים כי הוא נהרס אתמול על ידי "זוג ונדליסטים" פרוע שהגיע לעיר,לאחר שגורשו מהעיירה ע"י המושל באשמת גניבה. בנוסף, לאחר גירושם של זוג הנוכלים, אירע בעיירה מקרה רצח, והנרצח היה חבר במשמר העיר!

מורת'ון ואורביניה - השה"ם רואה הכל, השה"ם זוכר הכל; גם את זה שגורשתם מהעיירה, אם כבר הספקתם לשכוח!

ברוכים הנמצאים!

ת'אליסרה
ונדליסטים משוגעים. מרתק. למרות שמוחה של ת'אליסרה עושה פרצוף חמוץ כשהוא שומע שהעיירה המלוכלכת הזאת היא אף בית לנוכלים רצחניים, ליבה פועם בהתרגשות. אילו בדיוק הדברים שהיא רוצה לחוות בחייה, והסכנה והאנדרנלין מבעבעים בה כעת.
לאחר שהיא משלמת לבעל\ת הפונדק על אחד מהחדרים שנשארו שלמים, היא מסתכלת בארנקה. לא נשאר לה הרבה כסף, ולא מתחשק לה לאסוף מטבעות ברחוב מפשוטי עם המתלהבים מאשליות בסיסיות. היא יוצאת מהפונדק ומתחילה לחפש עבודה יותר מעניינת - לוח מודעות, או אחראי על משמר העיר, ובליבה מקווה שאולי המושל הספיק לשים פרס על ראשם של זוג הונדליסטים.

לאחר חיפוש קצר, ת'אליסרה מוצאת את אחד מחיילי המשמר מפטרל בעיירה. כשהיא שואלת אותו על הונדליסטים הוא עונה לה: "הונדליסטים? הם זוג נוכלים שגורש מהעיר ולא יחזור הנה, למה לשים פרס על ראשם?" לעומת זאת, הוא מספר לך, אין למשמר קצה חוט במציאת הרוצח, והמושל המקומי, לורד פדריג, הציע פרס כספי של 100 מטבעות זהב לכל מי שיעזור בלכידת הרוצח, "כמו שכתוב בלוח המודעות שמאחורייך, גבירתי."

מי שבאמת שווה משהו
"זה מה שאני חושבת שזה? כי אם זה מה שאני חושבת שזה, הדרקון הזה קורא מחשבות או משהו. אני חולמת על השרביט הזה כבר מלא זמן, מאז שגמרתי לקרוא את כל הספרים המעניינים בבית שלי והתחלתי לקרוא רשימות ציוד של אבא שלי. אתם מבינים, אבא שלי סוחר בחפצים קסומים, ואז אני בדיוק התחלתי ללמוד קסם, וראיתי את השרביט הזה והוא היה בדיוק מה שהייתי צריכה לקסמים שלי, מבינים? אבל הוא לא הסכים לתת לי אותו. "זה יותר מדי יקר, אלי." הוא אמר. אז רציתי לקנות אותו ממנו, אבל לא היה לי מספיק כסף. ועכשיו הדרקון הזה נתן לי את השרביט הזה! זה באמת דרקון נחמד, תקשיבו. זה מזכיר לי את המורה הרביעית שלי לספרות, היא הייתה נראית נורא מפחידה אבל בעצם מפחידה מבפנים. לא יודעת למה היא עזבה. אז, מה עושים?"

אלה עם הנק''ן
''נחים. במנוחה רצוי לשתוק כדי לא לבזבז אוויר'', אומר מורת'ון. הוא בעצמו לא נח, אלא עט בחמדנות על גופותיהם של הקובולדים. אם הטומהוקים שלו עדיין שמישים, הוא אוסף אותם.

out
תגידו לי כמה נק"פ ופרצי ריפוי יש לכל אחד מכם לפני המנוחה הקצרה.
כמו כן, אני רוצה להזכיר לכם שנשארו לאלי ולאורביניה כוחות ריפוי שמרפאים יור מערך פרת הריפוי שלכם ומשתלם להשתמש בהם עכשיו.
ואז תבצעו את המנוחה הקצרה ותגידו לי כמה נק"פ ופרצי ריפוי יש לכל אחד מכם אחריה.

"זה קרה ממש בתוך מגורי השומרים, התעוררנו בלילה למשמע צרחה, אבל לא ראינו כלום מלבד שלולית של דם על הרצפה, וחלקים מהגופה של מרתוס שכבו בתוכה מפוזרים. אבל לא מצאנו זכר לרוצח". זה נראה שהשומר מנסה להישמע ענייני, למרות שהוא ממש נסער.
out כולם
כרגע תשלחו את הנק"פ ופרצי הריפוי שלכם בדיסקורד, לא כאן.

in
אתם מוצאים על גופות הקובולדים 13 מטבעות זהב, 2 מטבעות כסף, ואת הנשקים שלהם, שכוללים יותר חניתות משתוכלו לסחוב איתכם, קלע, חרב ומגן. לקלע יש בכיסו 2 צנצנות מסתוריות למראה (שתוכלו לבדוק איתי בפרטי מה הן עושות, אלא אם ממש חשוב לכם לבדוק את זה פנים משחקית.)
בנוסף, לאחר המנוחה אתם נזכרים במשהו מטריד למדי - מעט לפני הקרב האחרון מיכרון נעלם כאילו בלעה אותו האדמה, והוא עוד לא חזר! (הוא נוטר אדמה :D)
out
אז עברתם מנוחה קצרה, אם אתם בוחרים לנצל פרצי ריפוי ולהשיב את ערכם+5 אתם מוזמנים להגיד את זה.
כמו כן אני מזכיר לכם לרשום מעכשיו בכל תגובה את כלל המשאבים המתכלים שלכם, כי אחרת אי אפשר לעקוב אחריהם ואני לא אמור לעשות את זה.
מזכיר לכם את האפשרויות שעלו כבר כי עבר הרבה זמן:
1. להיכנס למאורת הקובולדים
2. ללכת לקבר הדרקון
3. ללכת לחפש את מיכרון
4. לחזור לעיירה - יש לציין שכי אורביניה ומורתון מגורשים
5. משהו אחר שבא לכם

ת'אליסרה
"מעניין - אני מניחה שלאנשי העיירה אין גישה למגורי השומרים. תוכל אולי לקחת אותי לשם, יקירי? אשמח לעזור בחקירה, ולבדוק את המקום בו התבצע הרצח יכול לספק לי מידע חשוב בנידון."
META
דיפלומטיה אם צריך: 9+6 = 15

כולם
OUT
את חלוקת השלל הצעתי בדיסקורד.

IN
''אני מציע לחסל את הקובולדים כמו שהדרקון ביקש יפה, ואני מניח שיש להם אוצר שיהיה תשלום נאה לעבודה היפה שלנו'', הוא מחייך בערמומיות, זורק את פגיונו באוויר, ותופס את ידיתו המסתובבת במיומנות. ''אל תנסו את זה בבית''.
משאבי דמות:
17/22 נק''פ.
3/6 פרצי ריפוי.
2 צנצנות מסתוריות.
מנוצל - מטח מעוור (יומי).
4 מ''ז.

מזכיר את זה שוב - בכל תגובה שהיא צריכים להירשם בספוילר נפרד משאר התגובה משאבי הדמות המתחדשים (נק"פ, כוחות, נקודות פעולה וכו'), משאבי הדמות המתכלים (שיקויים ודומיהם), ומצבים זמניים המשפיעים על הדמות ומשכם. נמאס לי לעקוב אחרי זה בעצמי ואני לא הולך לטרוח לקרוא תגובות שהספוילר הזה לא יופיע בהן. למטה מופיע ספוילר לדוגמא
נק"פ= 25\10 מדמם
פרצי ריפוי: 7\5
2+ לדרג"ש עד סוף ההיתקלות (הדגשת חדות הטופר) - דרג"ש 20 סה"כ
2+ למהירות עד סוף הההיתקלות (הדגשת חדות הטופר) - מהירות 8 סה"כ
עמידות 5 מוות עד סוף ההיתקלות בגלל שיקוי עמידות למוות
נזק מתמשך 2 אש מהתקפה של הקובולד הקלע (הצלה לסיום)
כל אויב שפוגע בי סופג 1ק10 נזק קור עד סוף ההיתקלות בגלל שריון אגאתי'ס
נקודות פעולה: 0
חפצי קסם: 1 שיקוי ריפוי (דרגה 5), 2 אש אלכימאים (דרגה 4)
כוחות מנוצלים:
היתקלות: הדגשת אריכות השן, אש מכשפות.
יומיים: יתד הברזל של דיס, שריון חתך דם.

חזרה