• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [הסתיים]

"אני אנצל כל הזדמנות שאמצא." שינה אומרת בהנהון מנומס. "כעת, מה עלה בגורלו של לינג? שיתוף הפעולה שלי בשמירה על השולייה שלך יהיה תלוי מאוד בתשובה לשאלה הזו."
כל עצם בגופה משקשקת בפחד בפני הערפד הזה, בן האלמוות, שהיה בחיים עוד לפני שהקיסר הנצחי נעלם. שינה יכולה לשמוע את המוח שלה, קול ההגיון, צועק עליה שתפסיק, שלא תתגרה ביצור המפלצתי הזה, שחזק ממנה בעשרות מונים.
אבל שינה משתיקה את הקול הזה, עליו היא מסתמכת כמעט תמיד. כרגע, אל מול עיניה, היא מוצאת מקור אפשרי למידע שהיא מחפשת כבר זמן כה רב. ושום דבר, גם לא ערפד מקפץ בן אלמוות שהיה בחצרו של הקיסר הנצחי עצמו, לא יעצור אותה מלמצוא את אחיה.

IN
הכול מחשיך, המקום, הקתרה העכורה של העיר. אתה מרגיש כאב חד כאשר הם ממשיכים להכות בך, ואז אתה נדחף אל האבן הקשה והקרה והעולם נעלם מסבחבך.

כאשר אתה מתעורר, אתה שוכב במיטה, במבנה עץ פשוט. גופך חבוש, והמסכה עדיין על פניך, כפי שאתה שם לב. כול תנועה כואבת, אבל ללא ספק- אתה בחיים, ולמרות שכול תזוזה כואבת, זהו הזמן לגלות איפה אתה נמצא.
IN
הבאזאר הגדול חי ונושם, מוכרים מכול סוג מציגים לראווה את מרכולתם. נשקים מוברחים, כמו אלו שראית בשיירה של קאטסוהירו, סמים מסוגים שונים ורעלים שונים הנמכרים על ידי אנשים בברדסים. מאות אנשים מסתובבים שם, אך אף אחד לא מרים את מבטו אל האחר, כאילו מפחדים האנשים לדעת מי האחרים שמסתובבים באזור הזה.

אם יש דבר אחד שניתן לומר על הבאזאר הגדול, זה שהוא חי לשמו. בעוד שאתה רואה שמהומה מתרחשת בהמשך הדרך, הגודל של הבאזאר מאפשר לכם לבחור בדרך עוקפת בין אלפי הסמטאות והדרכים של הבאזאר. יאמאדיאן ממליץ שתתחמקו מהמהומה, לא נראה שהוא אוהב להידחף בתוך קהל גדול.
IN
״גברת שינה, אני מכיר בהחלט את מרדף הנקמה שלך אחר גורל משפחתך, אך אני יכול להבטיח לך שאם הייתי יודע את התשובה למה שליבך מחפש יותר מכול, הייתי משתמש בקלף הזה לפני זמן רב. כבת אנוש, את חיה חיים ככה קצרים, ימיך כה ספורים שייתכן שלא אראה אותך לעולם עוד״ אומר הערפד, נראה שמתרצה מן הפחד. יצור קטן וחסר משמעות שכמוך, צריך לפחד.

ואז הוא קם על רגליו. לא גבוה במיוחד, אבל התנועה הפתאומית וחסרת ההיסוס מאיימת על כול יושבי השולחן באחת.

״אבל את כאן, ליידי שינה. אולי אוכל לגלות את התשובה אם תיתני לי להסתכל בסימנים שלך, התשובה עשויה להתגלות. דברים שנסתרים ממבטם של בני התמותה, חשופים לפני בן אלמוות כמותי״ הוא אומר בקול מרושע, ושינה מרגישה את הפחד גועש בה מהצעתו של הערפד למצוא את התשובה.

נאגאטו:
נאגאטו נזכר מיד באחד השיעורים הראשונים שאביו לימד אותו כאשר התאמן באומנות ההתנקשות.
"הבט סביבך, ריוסקה." קולו של אביו נשמע באוזניו, עדיין מסרב להשתמש בשם הניתן לו על ידי טוריאקה. "מספר שניות בהן אתה בוחן את סביבתך יכולים להציל את חייך."

ובדיוק כן ריוסקה עושה, מנסה לראות היכן הוא מבלי לזוז כמעט, הן מכיוון שגופו פצוע, והן מכיוון כי הוא יכול להיות כבול, והרעש יעיר את שומריו.

IN
נאגאטו לא כבול, אבל הוא חבוש בחוזקה, והחבישה כואבת. הוא נמצא בחדר פשוט, שנראה ריק מאדם. אגרטלים ירוקים ורהיטים נקיים ובעיצוב לבן מצביעים על מספר דברים- שהחדר הזה לא נועד לפצועים, שהמקום הזה שייך לאדם ממעמד בינוני לפחות, ולבסוף- שהחדר הזה ריק. אתה לא רואה את כלי הנשק שלך, אתה קולט במהירות.

אשיגה נותן ליאמאדיאן להוביל אותם הרחק מהמהומה ודרך אזור קצת שקט יותר, מנסה לשמור על האיזון בין ההגנה שהקהל מספק מול הסכנות שהוא מייצג.

IN
הבית הזה גדול, נראה כמו מבנה עץ. החלונות גבוהים, אך עם קפיצה מתאימה תוכן להגיע אליהם, אבל העצמות שלך כואבות. אתה מזהה דלת נוספת, שנראה כי מובילה לחדר אחסון צידי קטן. אתה מסתכל דרך החלונות, ורואה את התקרה האפרורית וכמה עטלפים שעשו לעצמם בית על הגג של שוק-תחתית, אתה עדיין מתחת לאדמה, אתה מבין במהירות.

לצד המיטה, אתה רואה מים שנועדו לך לנקות את עצמך, ובדים רטובים שעל פי המרגש הונחו עליך על מנת לספוג את הזיעה שלך. כמה מהם אדומים, כך שהם ספגו גם דם, בבירור.

אתה פותח את הדלת, ורואה סלון גדול, גם הוא ריק לא מרשים במיוחד. ספות נוחות, שולחן נמוך וערכת תה המאוכסנת בארון. הבית מסודר בצורה המסורתית של פנג-שוואי שנועדה לגרום לרוחות הטאמאשיגו להרגיש בנוח יותר בבית, ולכן להעניק מזל טוב ליושבים שבו.

אתה עדיין לא מוצא זכר לנשק שלך, או ליושבי הבית.
IN
אתם מתחילים לעבור דרך החלקים השקטים יותר של הבאזאר הגדול, ואתה רואה עשרות חנויות קטנות ודלתות הפתוחות בקושי, שנראה שמזמינות עוברי אורח חשודים. כול בית מציע משהו משלו, חנות או אתר לאלו המבקשים דברים בעיר. ניתן למצוא כול דבר בשוק-תחתית, כך מספרים הסיפורים. ועל פי האנשים השקטים שהולכים בראש מורכן גם ברחובות הצדדיים הללו, אתה יודע כי לעולם לא תוכל באמת להשיג כול סיפור שיש בעיר הזו. תחושה מעיקה, אבל מאוד עוצמתית, שמלווה את העיר הגדולה בעולם.

אתם מגלים את הדרך שלהם מופרעת, בידי שיירה גדולה של כרכרות ומראה של פקידים ביורוקרטיים הנושאים על עצמם את סמל העיר, ומלווים בשומרי ראש מלהבי הפרפר, מתווכחים עם קבוצת הובגובלינים כועסים שנראים כמו הבעלים של השיירה. אתה שם לב לחלונות קטנים על העגלות, ומהם, אתה רואה את המבט הנואש של בני אדם...

"עבדות... היא חוקית בגוקה, אבל הממשל מפקח בנוקשות על כול תנועת עבדים בעיר, שדורשת אישורים רבים. אל לנו להיכנס, ההובגובלינים האלו נראים כמו לוחמים ותיקים ומסוכנים, לחישוביי" אומר יאמאדיאן בשמץ של כאב.
IN
הערפד מזנק קלות, ונוחת לצידה של שינה. "אני מכיר את משפחת הואנג שנים רבות, הגבירה שינה, עלייך לזכור שגם אני מגיע מפו-לי. אני מקווה שחינכו אותך טוב מספיק על מת לזכור את שמי" הוא אומר.

"סבי סביך, אביו לפניו, ואבא שלו גם כן, וגם דורות עתיקים יותר של השושלת שלך. עם כמה מהם אפילו דיברתי כאשר הייתי בחיים. השם של משפחת הואנג טבוע בהיסטוריה, ואם תבקשי, אשלח עם השוליה כמה מזכרות שאני שומר ויכולות לספר לך על העבר אליו את כה משתוקקת. זה מדהים איך אפילו כאשר כול אדם משמר את המורשת שלו ומתגאה בה, איך אנשים נותנים לסיפורים החשובים ביותר לשקוע במעטה ההיסטוריה" אומר הערפד.

שינה מרגישה את הטופר החד של הערפד נוגע בצווארה. "עצמי את עינייך, שינה הואנג, ותחשבי על הרגעים הכואבים ביותר שעברו עלייך. זה ימקד את הסימנים" הוא מורה, וצ'אהו ושינג-שי יחדיו מרגישים את הצורך להתרחק, לברוח.
IN
בינות לאנרגיה, צ'אהו מרגישה כוח קסום מנסה להשפיע עליה. בתחילה היא מנסה להתנגד, אבל כאילו בדרך מוזרה היא יודעת מהו הכוח הזה. הערפד מנסה לתקשר איתה בקסם.

META
אם צ'אהו רוצה להתנגד להשפעה, עליה לגלגל הצלת רצון. זו השפעה לא מזיקה.

IN
'עכשיו, ילדה' שומעת צ'אהו את קולו של הערפד כעת עמוק מאוד בתוך ראשה, 'ספרי לאב את אשר על ליבך' הוא אומר בפשטות ומעביר עם כול מילה צמרמורת בחלק אחר של גופה של צ'אהו.
IN
אתה מסתובב בבית, מחפש, עד שאתה פותח את חדר האכסון הקטן, שם אתה רואה מראה שמכניס אותך להלם.

אתה רואה שם את אחד מהסון שתקפו אותך מקודם, שהרס את החנויות, כבול וקשור למה שנראה כמזבח, הוא כורע על ברכיו, ידיו קשורות מאחורי גבו, וברזלים מחזיקים את ראשו מטה, צווארו חשוף לחלוטין. לצד זאת, חרבך מונחת על קנה מתאימה. מתחת לאיש, בצבע אדום מצויר סימן הדומה לשוריקן, שנראה כמו סימן מקודש לאל כולשהו. כול המקום נראה כמו הכנה להוצאה להורג של הסון, שנראה מעולף ופיו חסום בידי הפלדה. כול שעליך לעשות, הוא לערוף את ראשו.

אשיגה מסתכל על השיירה גם הוא, אך במקום שבו יאמאדין מסתכל בכאב, אשיגה מסתכל בעצב וסקרנות במידה שווה.
עבורו, העבדים שבתוך השיירה הם חלק מהסיפור הגדול יותר של העיר. ואולי לאחד או יותר מהם יהיה חלק בסיפור אישי ומעניין יותר בעתיד, אך הסיפור של רובם יסתיים בסוף עצוב ומוכר, ואשיגה כבר למד מזמן לא לנסות להיכנס או לשנות סיפורים מהסוג הזה.
הוא מהנהן בהסכמה עם יאמאידיאן.
"אנחנו מנסים שלא למשוך אלינו תשומת לב" הוא מזכיר לו.
"גם אם הייתה דרך שבה היינו יכולים לעזור."

IN
מקור אפל, מעולם שונה, אבל קרוב מספיק. זה בדם שלך, ילדתי, התכחשי לזה, אבל אפשר לראות מהעיניים בצבעים הלא תואמים שמשהו בך לא אנושי. לא בצורה שלי, לא, בצורה זרה ונוראית יותר.
IN
אתם מתקדמים משם, עוברים דרך הבאזאר הגדול, ומגיעים אל המקום המיועד, אל ארץ אלף הכספות. מבנה על מבנה, ארץ אלף הכספות היא מקום אדיר שעשוי מבתים, מערות טבעיות, הריסות, ושאר דברים ששקעו מטה. לעתים אתה מוצא אותך ואת יאמאדיאן צריכים לטפס או לרדת מטה, שכן הרחובות לא ירדו באותו הגובה הנוח. יאמאדיאן לעתים מסמן סימנים על הקירות, טוען שייתכן שבסוף המקום הזה ייתגלה כלבירינת'. אתם הולכים בין האנשים השונים, כולם מסתכלים עליהם במבט מהוסה, במבט שמסמן אתכם כזרים למקום הזה, ומתקדמים בשנאה. אף אחד מהם לא נראה שהוא רוצה לדבר.

במקום בו לכאורה התבצע הרצח, נראה שאף אחד לא מסתובב, כולם נמנעים משם. אתם מגיעים למקום, זה פשוט הצטלבות של ארבעה "רחובות", או סמטאות, תלוי מה תרצה לקרוא להן. המקום בו זה קרה אפילו לא נותר עם טיפת דם עליו.
IN
כאשר אתה עומד במקום המתאים, ומרים את החרב, אתה רואה מולך את שאר הציוד מונח בנוחיות, מעבר לאיש. שום סימון, שום מילה כתובה לא מסמנת אותך מי השאיר אותך במקום הזה, אבל אתה מרגיש שהכאב הראשוני שהיה לך נעלם. מי שריפא אותך עשה את זה בצורה טובה מאוד, כאילו הוא ממש דאג לך.

IN
בתור אב, אני שונא לזרוק את האשמה על אם שאיני מכיר, אך הקסם שלך עשוי להגיע מהכוח שלה. נסי להיזכר, צ'אהו, האם לאמך היו כוחות? אולי לסבתך? הכוחות הללו מגיעים ממקום קרוב. אולי מקומם של האוני המרושעים, אולי מקומם של הצללים, ואולי המקום של הפיות... אחד מהם שוכן בתוכך, כוח אפל שקורא לך. את מוזמנת לדבר עם בני אם את תוהה לגבי אנשים אחרים שדומים לך, אבל את שונה מאוד מהבן הקטן שלי, את גרועה הרבה יותר.

חזרה