הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 22 אוקטובר 2018, 18:43

חופשיים
ספוילר
הצג
טאריס מבזיק חיוך אינסטינקטיבי לכיוון נלתנרה ''האמת היא שאני לא יודע. הצלקת...האמת היא שזה נשמע מקום לא רע בשבילי להיות בו כרגע, בהתחשב בנסיבות'' הוא מושך בכתפיו ''מי יודע...אולי אבוא איתכם''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 22 אוקטובר 2018, 22:44

סירונאים:
ספוילר
הצג
אוסקר בולע את רוקו ומהנהן, מתקדם אחרי שני הפרשים, מנסה לשמור על קצב ולשמור מרחק באותו הזמן.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוקטובר 2018, 23:16

סירונאים
ספוילר
הצג
אתם עוברים בדלתות הטירה ותחושת צמרמורת עוברת בכם, משהו במקום הזה הפך לקשה. יכול להיות שזה הטבח הנורא שהתרחש כאן, יכול להיות שזה הוקר הנוראי של הצפון. ויכול להיות שזה משהו אחר לגמרי.
פסלי אבן מנותצים מקבלים את פניכם, דיוקנות שנקרעו לגזרים עדיין תלויים על הקירות, אתם ללא ספק נחרדים כאשר אתם מבחינים בגופות הפזורות, אשר רק הקור של הצפון מונע מהן להרקיב ולהסריח את הטירה.

ואז, מנגניה מקבלת את פניכם, מנגינה שנשמעת כמו העצב עצמו, שיר חסר מילים של לב שבור, או של לב עשוי אבן. אתם מבחנים שאפילו גווין מרגיש מוטרד מהשיר, אבל הוא מאיץ בכם להתקדם. ואתם מרגישים שהכיוון אליו הוא מכוון אתכם, הוא מקור השיר.
דלתות עץ שבורות מקבלות את פניכם לאולם שאולי היה פעם אולם נשפים, שולחנות אבן פרוסים לאורכו, כלים שבעבר היו שמורים למלכים, נמצאים כעת חסרי שימוש ומלאי אבק וקרח, המקום נראה כאילו הוא צריך להיות מלא רוחות. אבל רק רוח אחת נמצאת בו.

בקצה החדר, על במה מוגבהת ניצב שולחן הכבוד, שולחן אבן עתיק אשר סיפורי הצפון נחרטו עליו, ובמשך מאות שנים היה האוצר הגדול ביותר של בני הצפון, כעת זה מנותץ בחלקו, אבל עדיין. יש אחת אשר יושבת בכס המלכות.
"קראו ברך בפני גבירת הקיץ" אומר גווין, "ליידי קירה." הוא אומר, "הבאתי אותם." הוא גם קד קלות.

החשיכה קצת מתבהרת כאשר הגבירה קמה מכסאה. "ספרי לי עוד" היא אומרת. עדיין לא מתייחסת אליכם. "את בוודאי זוכרת." היא מדברת אל מי שלא שם. "פגשת אותם, ראית אותם, הם נתנו לך משמעות נוספת. הוא נתן לך משמעות נוספת." אבל אין עונה לקולה.
נסיכת הפיות מביטה בכם לרגע, ואתם מרגישים את העוצמה שלה גואה בכם, כאילו האדמה עצמה קוראת לכם אליה, ומבלי כל רצון. אתם מוצאים את עצמכם נמוך כל כך, שהרצפה הקרה כמעט נחבט בפניכם.
"אני מסוגלת לעשות לך גם את זה יקירתי." אומרת קירה. "הבאתי אותך לפה כי חשבתי שתשמחי לפגוש פרצוף מוכר. או לפחות להיזכר בתהילת עבר. אבל האמת היא שאני רוצה את המידע שלך, את הסיפורים שלך... התממשי!" היא צועקת לפתע. וצרחה מקפיאת דם נשמעת ברחבי האולם, אתם מרגישים שאילולא הכוח של 2 הפיות, הייתם מתים במקום. הצרחה לא פוסקת, לא כאשר האבק מתפזר, ולא כאשר הקרח נשבר. אתם מרגישים את משקל העולם על כתיפכם לרגע, בעוד רוח הרפאים נאבקת בכוחה של גבירת הקיץ. אבל מפסידה. ואז אתם רואים אותה, שיערה לבן, היא לובשת עדיין את שריון העור שלבשה בעבר. צלקות כוויה על מה שהיה פעם פניה היפות.
אתם אולי שמעתם על רוח הרפאים של רעגיה. יצור אשר נבגדה על ידי בחיר ליבה, ונהרגה בניסיון לנקום בו. אבל משהו. כוח כלשהו, החזיר אותה לחיים. אם אפשר לקרוא למצב הזה חיים.
"זה יהיה השיעור שלך להיום זאלה." אומרת קירה, "בפעם הבאה שאבקש ממך לספר לי עליו הכל, את תעשי זאת. אם את חושבת שקיומך העכשוי הוא נורא ממוות, את תגלי שכוחי חזק היום עשרות מונים מפעם קודמת. ועכשיו, הסתלכי." היא מכווה בידה והבאנשי נעלמת בחזרה לאבק שהייתה קודם. שירה חוזר להתנגן ברקע.

קירה מתקדמת לעברכם, ואתם שומעים צעדים נוספים, דמות יוצאת מהחשכה ומתלווה אליה, אביר הלובש שריון כמעט ושקוף, אשר אינו משמיע כל קול. הוא צועד בעקביות אחרי גבירתו, חרב עתיקה למראה חגורה למותנו.
"אתם רוצים לדעת לבטח למה אתם פה." אומרת קירה. "העניין פשוט רבותי." היא ממשיכה. "אני לא אתעכב ולא אחזור על דברי, שניכם חיים היום בגלל נאמנותכם לפיות, ואנחנו נדרש מכם היום להוכיח נאמנות זו. בסוף הפגישה הזו, אתם תצאו לוורד, תעלו על הספינה הראשנה שמפליגה לנמל-חופש, ותחזירו את כתר העלים." היא פוקדת עליכם. כאילו כל אשר אמרה מובן מאליו. "אתם לא תספרו לאיש על המשימה שלכם, אתם לא תבנו על עזרה מאף פיה, ואתם לא תתעכבו רגע אחד על מנת להשלים אותה. כל הפרה של אחת ההוראות האלה. תגרור כאב רב." היא לא מאיימת במוות, גבירת הקיץ מעולם לא איימה במוות.
חופשיים
ספוילר
הצג
השיח שלכם נקטע שוב לקול האדם הצועק, הוא שוב מתלונן על התנאים, על האוכל, על האבירים, ועל חייו. האבירים שעברו במקום כבר עזבו, הם משאירים את האנשים לגורלם בשעות הלילה, מנצלים את הזמן בו הרוב יושנים למנוחה שגם הם צריכים כל כך.
סביר להניח כי אם היה האיש צועק בבוקר, כבר היה מושתק על ידי אביר שעובר שם, יש שיגידו בצדק, יש שיגידו שהכוח עלה לאבירים לראש. אבל בשעה הזו, הוא יכול לצעוק מלא רעיותיו, איש לא מעז להתנגד לטענה שלו.

"האנשים רעבים." אומר אדם אשר חולק את המדורה איתכם, עד כה הוא היה שקט, שקט מידי. חלקכם מנסים להיזכר מתי הצטרף בכלל למעגל, ואתם שואלים את עצמכם כמה הוא שמע.
אתם תוהים אם הוא בכלל פונה אליכם. אבל הוא ממשיך לדבר. "הם עייפים, הם כועסים, הם חסרי תקווה... הפיות מצאו את הדרך המושלמת לחסל אותנו." הוא אומר, ומתחיל לקום. גלימתו החומה מכסה אותו מפני צינת הלילה. "ואתם." הוא אומר, ואתם מבינים שהוא פונה לכל האנשים אשר שומעים אותו. "חוברת פחדנים." הוא מסנן. "אתם עדר, צאן הממתין לטווח. אתם השארתם את הכבוד שלכם מאחור, בבתיכם ההרוסים, בערים החרבות, ביערות השרופים." אתם מבינים שקולו מועצם דרך כלשהי. משהו גורם לכולם לשמוע אותו. "בחרתם לוותר, על חייכם, על משפחותיכם, על כל מה שנשאר בכם. בחרתם לנסות למצוא מקלט במוות." לא נראה שאנשים מקשיבים לו. למעשה זה לא חריג שאחד עם קצת קסם מנסה את מזלו, חלקם מבטיחים אוכל, חלקם מבטיחים עזרה רפואית, לרוב מדובר בשרלטן ותו לא.

"בעוד אתם מסתתרים, אחיכם נלחמים על חייכם, הם פועלים בחשיכה כי אתם מסגירים אותם לפיות, הם פועלים בשקט כי אתם מדווחים על פעולותם. באתי לפה היום כדי לקוות שאמצע מישהו שמוכן להילחם, שמוכן לנסות לעשות שינוי. אבל כל מה שאני רואה זו חבורה של כבשים." הוא עוצר. מבטו עוצר לרגע על שלושתכם. הוא חדל מלדבר ומתקרב אליכם. נראה שהוא עומד לפנות אליכם. אבל הוא בסך הכל חוזר למקומו. "חבורת כבשים." הוא אומר, חוזר לכסות את ראשו בברדס הגלימה. "לו היה פה מישהו עם אומץ, הוא גם היה שומע אותי." הוא לוחש.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 22 אוקטובר 2018, 23:33

חופשיים
ספוילר
הצג
טאריס מתעלם מהמשוגע הצועק, אבל משהו בדבריו של האדם השני, זה שבגלימה החומה, מרתיח את דמו. הוא נעמד, ומתחיל לדבר "אתה משוגע לגמרי אם אתה חושב שיש לכ...לנו, סיכוי מול הפיות. הן חזקות ומסוכנות, הן יקחו את העולם הזה וירסקו את כולנו תחת מגפיהן. אני ברחתי מהפיות, ואני לא מתכנן לעמוד מולן שוב רק כדי למות. עכשיו שב, ותשתוק, האנשים האילו לא צריכים עוד סבל" במוחו עולות תמונות של הכפר החרב, של הנערה המרוטשת, של אילו שניסו להשיב מלחמה וגופיהן נתלו מצלבי הדרדרים שהוצמחו בן לילה כדי לשמש לאזהרה. הוא מחדיר במילותיו כמה שיותר מקסמו הטבעי, כמה שיותר ארס, כדי לגרום לאיש להפסיק לעשות בעיות, וממקד את עיניו הירוקות הנוצצות בעיניו של האיש, דוחף דרכן את כוח הרצון שלו כדי להחליש את זה של מי שמולו
meta
מפעיל כפעולה מהירה את המבט המהפנט שלי על האיש, גורם ל-2 בהצלת רצון.
מפעיל את היד"ל של פקודה על המילה "תשתוק", ד"ק הצלת רצון 15
בפעולה חופשית, משתמש בדיפלומטיה כדי לשכנע אותו להקשיב לי-
yds גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 11:
3
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 22 אוקטובר 2018, 23:58

חופשיים-
ספוילר
הצג
״או או או!״ זולג׳ין צוחק בקול, ״למה שישתוק? הוא אומר דברים מעניינים האדם המוזר, חזק ומסוכן רק אומר שווה הריגה ודם עם טעם טוב על הגרזן ותהילה מול הלואה. יש לך תוכנית איש משונה? זולג׳ין תמיד בעד לחסל פיות. And nobady badda than zul’jin״ הטרול מניח ידיים על זוג גרזנים, לא בתוקפנות אלא התרגשות. סוף סוף הזדמנות לתקוף פיות מאז שהוא הגיע ליבשת המשעממת הזאת, דרך להוכיח את עצמו הגיעה לפניו. גם אם דרך בן אנוש צעקן שמשתמש במילים במקום פעולות.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 23 אוקטובר 2018, 01:10

חופשיים-
ספוילר
הצג
נלתנרה מקשיבה לשיחה בחצי אוזן, להילחם בפיות, לברוח מהפיות או אפילו לחבק פיות, זה לא מעניין אותה עכשיו. זה לא ייסע לה למצוא את המשפחה שלה וזה גם לא יעזור לה להיזכר...מצד שני מישהו חיפש אותה לפני שהיא עלתה לספינה. "אם הפיות לא באות לחפש אותי אני לא מתכוונת ללכת לחפש אותן ולהילחם בהן. יש לי דברים חשובים לעשות ולחפש פיות שאני יכולה להרוג זה לא אחד מהם. מה הטעם של זה בכלל?" אף אחד לא שאל אותה, אבל נלתנרה בכל זאת מנדבת את דעתה.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 אוקטובר 2018, 07:28

סירונאים:
ספוילר
הצג
כאשר אוסקר נכנס לטירה, הדבר הראשון שעובר בראשו לפני שהבחילה תופסת אותו הוא: "לא שוב..."
המחזה המזוויע מול עיניו, הגופות אשר נערמו אחת על השנייה, מרוטשות ומעוותות, הוא מעולם לא ראה משהו כה נוראי לפני כן מלבד אורקל, וגם אז רק הביט מרחוק מבלי להתקרב יותר מדי. כעת, הוא היה באמצע הזוועה, המוות סבב אותו, הציף את עיניו, חדר את אפו, וזעקות המתים צלצלו באוזניו. הוא נמנע מלהקיא על הרצפה רק מכיוון שהבחילה שהרגיש התגמדה לעומת הפחד מהפיה המקורננת שלידו, וממה שיעשה לו אם יקיא.

כאשר גבירת-הקיץ נראית מול פניו, רגליו נכנעות והוא קורס על הרצפה עוד לפני שהפיה פוקד עליו לעשות כן. ברכיו נחבלות במרצפות, ומרפקיו ממשיכים להיאבק להישאר בשליטה. שלולית קטנה של טיפות זעה מתחילה להצטבר מתחת לפניו. כל גופו רועד כאשר הגבירה מדברת לכיוונו, פחד מציף אותו מפני מה שתעשה לו אם יעשה ולו טעות אחת.
כאשר הוא שומע את הפקודה, הוא לא יכול לעשות דבר מלבד להנהן באיטיות. הבחירות שהיו מולו היו לעשות כדבריה, או להצטרף לגופות האחרות בכניסת הטירה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 23 אוקטובר 2018, 09:58

סירונאים
ספוילר
הצג
"נעשה כרצונך, הגבירה." הרן אומר בפשטות ומרכין את ראשו לאות כבוד - אם אדונו הביא אותו לכאן, בבירור רצונו שהוא יעשה כדברי גבירת הקיץ.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוקטובר 2018, 15:22

חופשיים
ספוילר
הצג
האיש שותק למס' שניות, ואז חוזר לדבר אתכם. "הטעם של זה?" הוא שואל, "את מעדיפה להיכנע? לוותר על חייך? על כבודך? על חלומך? סרונה לא הולכת להסתפק רק בכיבוש שלנו, היא מוודא שלא נשאר מאיתנו כלום, שלא יהיה זכר מאיתנו. אנחנו לא נלחמין על חיינו, אנחנו נלחמים למען הזיכרון שלנו, למען שבעתיד נהיה יותר מסתם זיכרון ישן, גזע שנכחד, או עבדים במקרה הטוב."
סירונאים
ספוילר
הצג
"טוב ויפה" עונה קירה, "גווין," היא פונה לאדון הצייד. "קח את שניהם מכאן, ענה על השאלות שלהם- ככל שאתה רואה לנכון. דאג שיגיעו לצלקת עוד היום." היא מסתובבת והולכת מכם, האביר החרישי נע אחריה, ידיו מאחורי גבו.

"קומו" פוקד גווין, ופונה לצאת מהחדר. הוא לא מחכה לכם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 23 אוקטובר 2018, 15:35

סירונאים
ספוילר
הצג
הרן קם על רגליו בזריזות ומתחיל ללכת אחרי אדונו. "אדון, האם תוכל לתאר עבורנו את הכתר אותו עלינו למצוא? והיכן הוא נראה לאחרונה." הוא שואל בנימוס.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 אוקטובר 2018, 18:35

חופשיים:
ספוילר
הצג
"כמו שאמרתי, אם הפיות לא יחפשו אותי אני לא אלך לחפש אותן." נלתנרה חוזרת על עצמה, לאחר שהיא לא ממש התרשמה מהרטוריקה של האדם המשוגע. אם כבר, היא רק דואגת למשפחה שלה יותר. "העולם הוא לא שחור או לבן וזה שלא מעניין אותי לעזור לך ממש לא אומר שאני נכנעת או משתתפת פעולה עם פיות."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 אוקטובר 2018, 22:44

סירונאים:
ספוילר
הצג
"ו..." אוסקר מתפרץ לשאלתו של הרן, בבירור אינו מחונך בדרכי הנימוס, "האם זה בכלל כתר, או שזה רק השם של מה שאנחנו מחפשים?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוקטובר 2018, 23:00

חופשיים
\
ספוילר
הצג
"פספסת את זה שהן דואגות שתהי תקועה באדמה מתה, מבלי יכולת לעזוב, בלי אוכל, בלי דרך להשיג אוכל... צר לי לאכזב אותך יקירתי, הן מחפשות אותך, ומנסות להרוג אותך מבלי שתעשי יותר מידי רעש."
סירונאים
ספוילר
הצג
"אין לי את המידע הזה." אומר גווין, "כתר העלים זה סוד של הארבעה, יש סיבה שהיחידים ששמעו על המשימה הם אני, אתם וגבירת הקיץ." הוא ממשיך. "בעצמי הושבעתי שלא לספר לשאר הצייד."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 אוקטובר 2018, 00:07

חופשיים
הצג
"תקועה באדמה המתה?" נלתנרה לא ממש מבינה על מה הוא מדבר "אני הגעתי לפה אתמול ולא מתכוונת להישאר פה עוד הרבה זמן, אז קשה לומר שאני תקועה, לא?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוקטובר 2018, 11:48

חופשיים
ספוילר
הצג
"איך את מתכננת לעזוב? למקרה שפספת, הפיות התחילו מצור על הנמל, אף אוניה לא יוצאת מפה. ואם את מצפה להצליח לחיות להרבה זמן מחוץ לצלקת, אז אני מניח שאת רגילה להשתחוות נמוך מאוד." הוא ממשיך לתקוף
שלח תגובה