• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

out
טעות לי, אני עושה את תורו אחשב.
ח'אן אני מניח שאתה מנצל את ההתקפה מזדמנת שלך, אני מגלגל השבילך כדי להריץ.
in
החייל נושא החרב מבחין באשף שממלמל כמה מילים ועושה כמה תנועות מורכבות "הוא לא אתה לא!" הוא צועק ומסתער, נראה שהוא מניף את הצד השטוח של החרב שלו.
הוא עובר ליד לוהנגרין ומתעלם מהאביר בעל החרב הענקית (לא רעיון טוב), זה בתגובה מהיף את חרבו הענקית.
out
יצא 9 (אחרי תוספים)
in
החייל הודף בעזרת מגנו את חרבו של לוהנגרין ומניף את חרבו הקצרה לעבר האשף.
out
יצא 2.
in
הוא מחטיא לחלוטין בהחטאה מדהימה בעליבותה, פלא שהחרב לא עפה לו מהיד.
out
תור ליזי

[/spoiler]

הקשת נופל שדוד לרצפה, דם נוטף מידי שמחוברת בקושי לגופו על ידי כמה סיבי עור ובשר, עצם שבורה נראת מבעד לבשר.

גילגול

[dice:gv9b2v20]710115:0[/dice:gv9b2v20]
מילות הקסם משתחררות ועפי החייל מתחילים לךהיעצם אך הוא דוחף את הקסם מעליו ונשאר ער.

הקוסם נסוג לאחור, יוצא מטווח החרב של החייל, אך לפני כן הוא תוקע בו פגיון אכזרי למראה, מהסוג שמשמש לקרבנות טקסיים. זה פגיון נחמד, חבל שהוא צריך להתבזבז על שודדים עלובים כמוהו.
meta
התקפה עם הפגיון
[dice:eek:klbaqp8]710117:0[/dice:eek:klbaqp8]
נזק אם פגע
[dice:eek:klbaqp8]710117:1[/dice:eek:klbaqp8]
אז צעד מטר וחצי מp25 לp26.

לוהנגרין מביט באכזבה בחניתאי. היריב היה חלשלוש. לא לזה הוא ציפה.
''הבה נראה האם אתה לוחם אמיתי'', הוא מאתגר את לוחם החרב, ומניף לעברו את חרבו האדירה ושחורת הלהב ''מוריגן''.

META
מתקיף בחרב את חרב ומגן.

התקפה:
[dice:3cl64csm]710120:0[/dice:3cl64csm]
נזק:
[dice:3cl64csm]710120:1[/dice:3cl64csm]

ועכשיו צריך לרפא אותם... "איווג'ין, אני אעזור לך עם הריפוי של החיילים. לוהנגרין, תשמור עלינו מהאויבים." קוף, תשמור עלינו מהאביר...
out
אני לוקח 10 לסיוע לאחר לאיווג'ין שמייצבת את החיילים. יש לי מתאם חכמה 3+ לסה"כ 13, ואני מעניק לאיווג'ין תוסף 2+ לבדיקת הריפוי שלה.
כשאיווג'ין גם תיקח 10 עם מתאם חכמה 4 יהיה לה בסה"כ 16 מה שאומר הצלחה בד"ק 15 הנדרש לייצוב.
בהזדמנות הזו אני פשוט ארשום את כל הציוד שלהם אצלי וגם את מה שעוד לא נלקח מהאביר. אם מישהו רוצה משהו שיגיד לי ואני אתן לו.
ציוד שאקח אחרי ייצוב השומרים:
מהשומרים: 3 שריונות עור עם סמל משמר העירייה, חנית ארוכה, חרב קצרה (זו לא היתה חרב ארוכה קודם?) רובה קשת קל, 14 קליעים, ומגן (קל או כבד?)
מנוק: סייף, שריון עור, מגן יד, 5 מ"ז שבשקיק שלי.
לוהנגרין לקח את הקשת והחיצים והפגיון שלו, אז אני לא רושם אותם אצלי.

לאחר שהשומרים נקשרים בבטחה רולאק קרב אל השומרים המעולפים ומתחיל לגשש עליהם - מוציא מכיסיהם של השומרים או מכל מקום אחר בו הוא מוצא משהו דברים ומניח אותם על הרצפה במרחק בטוח מהשומרים.
Meta
לוקח 20 בבדיקת חיפוש, ובסך הכל יחד עם עזרה לאחר אנחנו מגיעים ל30 בחיפוש ו28 בבדיקת קשירת החבל. בנוסף מטיל על אביעד (מה השם של הדמות שלך בעצם?) ריפוי פצעים קלים.
[dice:1pl63wcx]710147:0[/dice:1pl63wcx]

חיטוט בכיסיהם לא מעלה הרבה, אתם מוצאים מעט כסף בכיסיהם שכנראה נועד לארוחת צהריים ואולי כמה כוסות בירה בערב, סך בכול לא יותר מ5 מטבעות נחושות.
בנוסף אתם מוצאים סנוויץ' נקניק מעט אכול.

בעל החנית (לשעבר) מתעורר ומביט בכם באימה, הוא פותח את הפה ומתחיל לצרוח את נשמתו החוצה "פולשים! רוצחים! שמישהו יעזור לי!" הקול שלו גבוהה באופן מפתיע.
האחרים למרות הצרחות עדיין לא מתעוררים, נראה שהפציעות שהם ספגו היו רציניות מאוד.

in
"למה אנחנו פולשים?" אתם באתם וחיסלתם בן אדם, ואז באים להרוג אותנו! למה אתם מתחזים למשמר?"
out
סה"כ עם לקיחת 20 בבדיקת שימוש בחבל וסיוע לאחר אמור להיות לנו 36.
לבדיקת החיפוש עם לקיחת 20 וסיוע לאחר אמור להיות לנו 28.
6 נק"פ.
לחשים שנותרו -
דרג 1 - שינה.
דרג 0 - לא זוכר כרגע

לוהנגרין בועט בכוח בחזהו של החייל, שמשתנק בכאב וחנק. ״אם לא תענה לנו ותמשיך לצרוח כמו ברברי, גורלך יהא מר ממוות״, הוא אומר במבטא גרמני מאיים.

היא מסתכל עליך פותח את הפה ן... יורק עליך תערובת של דם ורוק.
אתה נראה מגוחך, מחוסה ברוק דם ורוכן קדימה.
"לך תזחל חזרה לחור התחת שיצאת ממנו חתיכת ממזר עלוב בן חזירה, דופק..." והוא ממשיך וממשיך, הוא כל כך גס שאפילו פרוצת אשפתות תסמיק.

"ועכשיו ברצינות, לא כדאי לך להתנגד כי אי אפשר יהיה לעצור אותם להרבה זמן, כדאי לך לשתף פעולה ולהסביר לנו למה הרגת את האיש ההוא שם ואז תקפת אותנו. "
דיפלומטיה
[dice:1rhhkiw9]710156:0[/dice:1rhhkiw9]
out
נו באמת, הוא כל כך לא מבין כלום. כשמגלגלים בדיקת מיומנות צריך להוסיף את הדרגות שיש לך במיומנות ואת מתאם התכונה המתאימה... במקרה של איום זה כריזמה

חזרה