• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קומיקס מוזר מהניינטיז - נינג'ה מרביץ לערבים

סטטוס
נעול לתגובות.
אוהבים קומיקס?
ההורים שלך או מבוגרים אחרים מעקמים את האף כשאתם מעלעלים בחוברות מנגה או גיבורי על ואומרים שזה לא חינוכי ושפעם ילדים צרכו תכנים ערכיים וחכמים יותר?
אז עכשיו אתם יכולים להראות להם את זה - קטע מקומיקס אמיתי לגמרי מ-1990 שהתפרסם בשבועון "כולנו" שפנה לילדים בגילאי 8-12. לא כל כך ברור מה היה הסיפור של הקומיקס עצמו, אבל התמונות מדברות בעד עצמן. ישראלי הלבוש כנינג'ה (!) שמשתמש בכישורי הנינג'ה שלו ומגוון כלי נשק (!!) כדי להרוג בצורה יצירתית ערבים משופמים החמושים ברובים (!!!).

כשחשבת שראית הכל, תמיד תמצא משהו שיפתיע אותך במוזרות שלו.

IMG_20180921_103320.jpg

אתה יודע מה השם של הקומיקס הזה? או באיזה תאריך או גיליון הוא יצא?
מעניין אותי לראות מי הכותב שחשב שצריך כזה קומיקס בשבועון של ילדים.
יצא לי לשמוע על כמה קומיקסים שהיו בשבועון הזה רובם חלקם הכילו גם גיבורי על( כמו אורי און ) , אבל עד כמה שאני זוכר זה לא היה כל כך מוכוון כנגד אוכלוסייה מסויימת.

הקומיקס היה מבוסס על אלבום מדבקות שהיה איכשהו קשור ל"כולנו", שנקרא בשם המוזר "מני רון - נינג'ה קיד בחזרה לעתיד" ויצא ב-1990.

התיעוד היחיד לכך ברשת נמצא באיזה קבוצת פייסבוק אובסקיורית בה מוצגים דפים סרוקים מהאלבום (ללא כל המדבקות):
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.658002201050122&type=1

מה שמוזר שם זה בעיקר התיאורים של אלימות גרפית - כולנו היה שבועון שנועד לתלמידי בית ספר יסודי.

MDE אמר/ה:
גם גיבורי על( כמו אורי און )

אורי און היה קומיקס מגניב, אם כי כבר בתקופה בה הוא יצא (סוף שנות השמונים) היו שביקרו אותו על הפטריוטיות המוגזמת שלו.

היה גם קומיקס דומה וממש מוזר בשם "מיקי הענק" שלא שרד הרבה פרקים, על בחור שמקבל כוחות על מחייזרים, ואז פוגש את יצחק שמיר ששולח אותו למשימה נגד חייזר מסוכן וענקי - ומחמש אותו בתליון מגן-דוד קטלני ומשונן.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה