• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גלגול גורלי - תוכנית רשת של מבוכים ודרקונים - פרק 5 ואחרון!

איזה כיף לראות תוצר ישראלי איכותי!
אני מסכים עם דעת הרוב, ההתחלה הייתה מעט צולעת אבל זה מאוד הגיוני להתחלה בלי ניסיון עבר
מספר המצלמות (שמצלמות באיכות טובה) והתפאורה עזרו מאוד.
השה"ם מרשים לפי דעתי, לא הייתה התעסקות בעומק של הדמויות בפרק הראשון, אפשר לשפר את זה בפרק השני.
גם לשחק בכיף עם נשנושים כמו כל קבוצה שמשחקת בלי מצלמה ממש יתרום

בסה"כ אני מאוד שמח מהסדרה! איזה יוזמה.. איזה כיף
אשמח לדעת אם השחקנים והשה"ם, חוץ ממך נמצאים בפורום ומה שמם

היי, המנחה הוא מיכאל גורודין, והשחקנים הם איתמר קרביאן, טליה נירגד חסון יובל סול בוקר, ואנוכי. אורי (פלאפי) הוא היוצר. לדעתי מיכאל פעם כתב בפורום, אבל זהו.
המון תודה על השבחים

יפה. סחתיין על ההשקעה. באמת, מאוד משמח לראות שעושים פה משהו כזה.
אישית, יש לי בעיה עם הרעיון הכללי של משחק תפקידים מול המצלמה. צפייה במשחק תפקידים טיפה משעממת ביחס לאשכרה משחק, כי זה מאבד את כל הקסם של משחק התפקידים והופך לסוג של שעת סיפור. אבל זה עניין של טעם אישי, ואני לא פוסל את זה בכלל.
הפרק בנוי וערוך טוב, ומהבחינה הזו אין הרבה מקום לשיפור. הקריינות ממש מוצלחת, ודי מצחיקה בגלל האובר-דרמטיות.
הנקודה שהכי הפריעה לי היא ההרפתקה עצמה. ההרפתקה פשוט מתחילה באמצע שום מקום. היה יכול להיות נחמד לתת תקציר קטן, יותר מהשתי שורות האלה. איך הגענו לרציף? למה אנחנו נלחמים בדברים האלה? מי אנחנו בכלל? ולמה לעזאזל שלצופים יהיה אכפת מכל זה?
זה כאילו שתנסה לקרוא את שיר של אש וקרח ותתחיל בנקודה שבה הדרקונים ממיסים את החומה (ספוילר). את מי זה מעניין? כל העניין בסצנה הוא מה שעומד מאחוריה. ככה בונים סיפור טוב. וכיוון שכל מה שהסדרה מנסה להעביר הוא סיפור, זה מרגיש טיפה לא בטעם.
השחקנים עושים עבודה מצוינת, ובאופן כללי נהניתי מזה יותר משציפיתי. מקווה שיהפוך אפילו יותר טוב בהמשך. בהצלחה!

ניתן עכשיו לתמוך בגלגול גורלי בהדסטארט ולקבל (חוץ מתוכנית מבוכים ודרקונים מדליקה בהחלט!) גם תמורות שוות! קישור בראש העץ.

תמכתם? השגתם תשורות מגניבות? יש יעדי הרחבה שמעניינים אתכם? ספרו לנו!

פרק חמישי ואחרון לעונה הזאת עלה ליוטיוב, קישור בהודעה הראשונה. :cool:

כל מי שאהב את התוכנית ורוצה עוד פרקים\עונות, אנא מכם, תמכו במימון ההמון שלנו בהדסטארט. ללא מימון לא נוכל לצלם עונה נוספת, והפרוייקט המדהים הזה יגדע בדמי ימיו אחרי עונה אחת בלבד :(

חזרה