• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[4] עץ משחק-"שד השקרים" [4/4] - נסגר. תודה לשחקנים!

הקשת וסלייזי
בזמן שהמג מכין את הנזיד, הקשת מתקרב לסלייזי אחרי שהוא מוודא שאף אחד לא שומע אותם ולוחש לו בשקט "אז, עם כל הקסמים שלך יש לך איזו דרך להודיע לאחרים איפה אנחנו ועם מי?"

מורגן ופריין
אתם נסוגים מהכפר, אבל כשאתם חוזרים לנקודת המפגש אתם לא מוצאים את סלייזי והקשת.

סלייזי והקשת
IN
אתם אוכלים את הנזיד בשקט יחד עם השיירה, מדי פעם שיחות קצרות עולות, אבל רובן נעלמת במהירות שבה הן הופיעו.
כעבור כמה דקות אתם מתחילים לחוש כאב ראש נוראי תוקף אתכם, בעוד המג נסוג לאחור מכם בפתאומיות בזמן שהאנשים שלו חלקם שולפים חרבות ונבוטים בעוד השאר שולפים קשתות, מכוונים את כלי הנשק כלפיכם.
המג אומר לכם בצער ממרחק בטוח "אני מצטער שזה צריך להגיע לזה, אבל לא ממש הותרתם לי ברירה אחרת... הגדרתם את עצמכם כיריבינו. תיכנעו או שתמותו."
META
רעל:
1d20+8=27
נזק ראשוני:
אתם מואטים (הצלה לסיום)

סלייזי והקשת
in
התובנה שהם הורעלו הכתה בסלייזי. "אבל, איך.. מה? לעזאזל." הוא מתנשם ומחניק שיעול. "יורשה לי לשאול במה כרוך להיכנע?"
meta
גלגול הצלה נגד ההאטה
[dice:1epoqt7w]709228:0[/dice:1epoqt7w]
[dice]709228:1[/dice]

סלייזי והקשת
הקשת האפור מתחיל להזיע ומתנשף בתגובה לרעל. הוא מסתכל על המחנה והשיירה, מנסה לקבוע מה סיכויים בלחימה
Meta
תפיסה, כדי לנסות להבין כמה אנשים יש שם בדיוק וכמה הם מיומנים [dice:2s06wbss]709236:0[/dice:2s06wbss]

מורגן/פריין
מורגן מחפש סביבם עקבות או סימן כלשהו שיסגיר את מיקומם של שאר חברי הקבוצה, אבל לאחר זמן מה של חיפוש חסר תועלת הוא מבין שהוא לא מוצא את סלייזי ופריין.
מה שהוא כן מוצא זה שמישהו - או משהו - עוקב אחריהם.

סלייזי/הקשת
OUT
הקשת צריך לגלגל הצלה (הרעל משפיע בכמה שלבים)
IN
המג אומר בחיוך "להיכנע אומר שאתם תפרקו את עצמכם מנשק וציוד, ואז תיכנסו לכרכרת האסירים עד שנגיע למקום שבו נוכל לשפוט בדיוק מה לעשות אתכם, זו גם החלופה המוצלחת ביותר עבורכם ממוות".

הקשת האפור בלבד
הקשת האפור בוחן בדממה את אנשי השיירה, מחליט לבסוף ישנם בערך כ12 לוחמים כולל המג, ו17 כולל האסירים.

מורגן/פריין

מורגן בוחן את הקרקע בשקט. "קינדר, אני יוצא לחפש עקבות רחוק יותר." הוא אומר בשפת הסחר, "תישאר בבקשה פה. אני אחזור לקחת אותך." הוא אומר, בעודו מתקדם מעט, מנסה לראות אם הוא מצליח לאגף את מי שעוקב אחריהם.
META-התגבנות, מפעיל את אספקט העכביש המתנגב, מקבל עוד 2 להתגבנות ותוסף חמש לאתלקטיה בשביל לטפס
[dice:2nic1ab3]709329:0[/dice:2nic1ab3]

IN
הקשת מסתכל על סלייזי ומהנהן קלות בראשו בצורה קלה ובלתי מורגשת, לסמן לסלייזי שהבין שיש לו תוכנית.
META
הצלה מרעל: [dice:3h5jl10l]709378:0[/dice:3h5jl10l]

מורגן
אתה מצליח לעקוף את העוקבים בלי שהם ישימו לב, ולתפוס תמונה ברורה שלהם - גובלין לבוש בגדי עור צמודים ומחזיק גרזן בידו האחת, בידו האחרת מחזיק רצועות שרתומות לשני תנים.

הקשת וסלייזי
OUT
אם הצלחתם להציל אתם חופשיי מהרעל, אם נכשלתם אתם עכשיו immobilized
IN
המג בוחן אתכם בחשדנות, ולבסוף אומר "אני לא רואה משהו רע שאתה יכול לעשות עם כלי נגינה... זה מאושר"

סלייזי והקשת
כשהמג מסכים להצעה של סלייזי הקשת נרגע במעט, אף שאי אפשר לראות זאת על פניו. הוא נכנע בלי לעשות בעיות, מודע לכך שסיכוי הבריחה שלהם אפסי. הוא אוסף את כל הנשקים שלו ומניח אותם על האדמה באיטיות. נראה שלא נוח לו בלעדיהם וסלייזי ראה ממש עווית בפניו כשהוא נאלץ להניח את רובה הקשת שלו.

הקשת וסלייזי
OUT
לפרוטוקול אתם יכולים לנסות להלחם בהם/לברוח, אני לא כזה מרושע. רובם יהיו חפ"שים...
IN
לאחר שאתם מוכנסים לכרכרת הכלא ביחד עם האסירים האחרים שמוחים על הצפיפות המג שולף מתוך הגלימות שלו בקבוקון חרס קטן ונותן לכם אותו ואומר "זה הנוגדן. ממילא מה שהרעל היה עושה זה לעלף אתכם כדי שנוכל להכניס אתכם לתא הזה."

פריין ומורגן
מאחורי השלג מאחורי פריין צצים גובלין ולצידו שני תנים שנראים להוטים לדם לא פחות ממנו.
הוא צווח על פריין "תיכנע, ותסגיר את חבר שלך!"

חזרה