• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השעה 3:56 בלילה...

אתם מכירים את הלילות האילו שאתה שוכב עייף במיטה במשך 3 שעות ואז קולט שזה עומד להיות אחד מהלילות האילו? שאתה פשוט לא מצליח לישון ובכול רגע שאתה עומד להירדם יתוש מזמזם לך באוזן? שאתה חושב לעצמך "או לעזאזל, זה עומד להיות אחד מהלילות האילו".
אז בכללי פשוט כתבתי את הפוסט הזה בשביל להתלונן ולהגיד את מה שכולנו כבר יודעים: יתושים הם יצור מיותר.

לי זה קרה כמה פעמים כששיניתי שעת שינה. אם תנסה ללכת לישון בשעה קבועה אני מבטיח שזה יעבור. בכ״מ, אני לחלוטין תוהה למה אנשים עדיין ערים בשעות כאלו... איך אתם מתעוררים בבוקר אחר כך?

פאף, בשביל עושים ילדים - הדם שלהם יותר מתוק והיתושים עוברים לחדr האחר :wizard:
מצד שני, אז גם אם אתה מצליח להירדם, מעירים אותך באמצע הלילה. או לחלופין אתה כבר כל-כך גמור מעייפות שבעשר אתה במיטה מרוסק...

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
לי זה קרה כמה פעמים כששיניתי שעת שינה. אם תנסה ללכת לישון בשעה קבועה אני מבטיח שזה יעבור. בכ״מ, אני לחלוטין תוהה למה אנשים עדיין ערים בשעות כאלו... איך אתם מתעוררים בבוקר אחר כך?
מודה שבחופשים שלי אחד מהדברים האהובים עליי זה פשוט לנצל את הזמן עד תום. לישון ב-3 ו-4 לפנות בוקר כשהעייפות עצמה כבר מרסקת אותי, ולהתעורר אחר כך בשעת צהריים. לדפוק שעות שינה זה כיף.

כמובן, זה משתנה ברגע שיש לך ולו אפילו דבר קטנטן בלו"ז ביום למחרת, אבל גם אז. לפעמים להיסחף עם הקריאה, משחק, או אפילו השיטוט האקראי באינטרנט זה משהו מהנה בפני עצמו. כמובן, עדיף שאם אתה כבר שורף את הערנות שלך ליום למחרת, תעשה את זה למשהו מגניב יותר מאשר שיטוט בפיד של הפייסבוק.

חזרה