• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

dragonitzan
קאגה מקלל ושומט את כלי הפריצה בחזרה לכיס שלו הגיע הזמן להישתמש בטריק ישן. קאגה שולף את חרבו והחתיכות מתחילות לעוף באוויר ולחצוב בקיר, ברגע שהם יגיעו עמוק מספיק הם יחשפו את הצירים ויהיה אפשר לפתוח את הדלת או לעקור אותה מהקיר.
out
אין טעם לזרוק כי הוא פשוט עושה את זה עד שהוא מצליח או מבין שזה בלתי אפשרי מסיבה זו או אחרת.

קאגה
ברגע שאתה מפעיל את הקסם, אתה קורס אל הרצפה בכאבים. הרעל עדיין משפיע, כמובן.

מילהוס נושם עמוק, ונותן לקסם לעבור בתוכו. האנרגיה זורמת, והוא הופך לדרקון.
קטן.
קשקשיו מנצנצים באור אדום בוהק, אש מקפצצת בפיו. הוא דרקון לכל דבר, מלבד זה שהוא בגודל של בערך כלב בינוני, מה שקצת הורס את התמונה.

ואז פריטיגר דוחף את דלתות הכסף, שנפתחות בשקט גמור.
אינגילמור יושב במרכז החדר, סביבו רשת דקה של מעגלי קסם, רונות וציורים משונים. הוא מחזיק בידו מברשת, ולצידו דלי קטן מלא בחומר משונה.
כשאתם נכנסים, הוא מניח את המברשת בתוך הדלי.
"הגעתם, אני רואה." הוא אומר. "אם כי חסר אחד. אני משער שהנחש עשה את תפקידו... אני משער שבאתם לעצור אותי. אתם מאותם יצורים עלובים שלא מבינים מטרות גדולות. העולם מזוהם - בכם בני המפלצות, בפושעים, ברודנים, ברוצחים. עירי האהובה מתמלאת בדם נתיני, משום שבאלאד סום החליטה שהיא מסוגלת לעצור אותי."
הוא צוחק. צחוק קר, גבוה, מרתיע.
"הם עשו בשבילי את העבודה. הצל דורש קורבן של אלפי אנשים כדי להופיע. וכעת, הוא בידי. הטבח בחוץ נתן לי את הדבר האחרון שהייתי צריך כדי לגמור את הטקס."
הוא מניף את ידו באוויר, מרים את מטו שזוהר באור אפור חלש.
"והוא בידי! הצל בידי! עוצמתו של זה שהשמיד את יצירה בעצמה נתון בידי! אוכל לטהר את הרוע. אוכל להשמיד את האופל. הוא לחש לי מילים אפלות, נסה לפתות אותי לדרכו, אבל שיקרתי לו. אני שולט בו, ולא הוא בי!"
יציב נפשי הוא לא, בזה אתם בטוחים.
"היכנעו לי! השתחוו תחת עוצמתי, ותנו לכוחי החדש לכלות אתכם!"
ואז מבטו נרגע.
"אבל אתם לא תעשו את זה, נכון?" הוא אומר בשקט. "אתם אותם הגיבורים הללו שילחמו עד הסוף, עד מותם. הטוב ביותר שאוכל לעשות בשבילכם זה להקדים את המועד."

קרב סוף הרפתקה מתחיל!

אני - לא להציץ
אינגילמור - לא פצוע
מאנה: 200/200

קאגה: 10%

״חוששני שלא״, מניד בראשו פריטיגר. ״תמסור ממני ד״ש לסבי המת״. ליבו הולם בפראות, ופחד מכרסם בו. הם הולכים להילחם בקוסם החזק בעולם. אין להם סיכוי...
לא, אסור לחשוב ככה. תבוסה היא לא אפשרות, לא כשכל בני המפלצות וכל אילהארה עומדים על כף המאזניים...
כשהחיים שלו עם מונה עומדים על כף המאזניים.

אומץ גואה בו. הוא ינצח בקרב הזה.

זנב נחש עוצמתי בוקע ממכנסיו. פריטיגר זוחל במהירות בלתי נתפסת לעבר אינגילמור, מכשיל אותו עם קצה הזנב, ונועץ את חניתו באינגילמור כשזה נופל.

Meta
הכשלה:
[dice:eek:lak6jzf]708425:0[/dice:eek:lak6jzf]
חנית:
[dice:eek:lak6jzf]708425:1[/dice:eek:lak6jzf]

ניצן
Out
חשבתי שהקסם של החרב נמצא בחרב ולא מסתמך על השער של המשתמש, טעות שלי.
In
קאגה גורר את עצמו לעמידה ומקלל תחשוב תחשוב חתיכת ממזר עלוב הוא חושב לעצמו אם הייתי אמא שלי איך... הוא מסתכל על הדלת בהבנה איך הייתי פותח את הדלת קאגה ניגש לדלת ומניח עליהאת ידו אמי לא נתנה אמון באף אחד חוץ מעצמה, מה שאומר שהאופציה הכי הגיונית היא מנעול דם קאגה מתחיל לצייר מעגל מחומש מדמו על הדלת ונסוג לאחור בלי להפעיל קסם בעודו מתפלל שהוא צודק.

קאגה
הדם נספג בדלת, אבל הדלת לא נפתחת.

פריטיגר מסתער לעבר אינגילמור, והתקפותיו חולפות דרכו.
אשלייה.

כעת אתם שמים לב שלחדר יש מעיין מפלס עליון, מן מרפסת דקה שמקיפה אותו מלמעלה - ועליה עומד אינגילמור, מביט לכיוונכם.
הוא קופץ למטה, אבל נפילתו עוצרת באמצע. הוא מרחף באמצע החדר עצום המימדים -
ואז הוא לא לבד. עשרה אינגילמורים נוספים מופיעים סביבו, אינכם מצליחים לזהות מי האמיתי ומי זיופים, מי אשלייה ומי אינגילמור המקורי.
ואז הוא עושה מהלך אחד אחרון, ומקיף את עצמו במגן קסום. כלומר, כל האינגילמורים מקיפים את עצמם במגן קסום.
אז לבינתיים, גם את האשליות מכה פשוטה לא תפורר.

OUT
אוף. אז אין לנו מה לעשות חוץ מלהתקיף את המגן עד שיהרס אם לא נמות לפני זה.
עוד משהו - אם אינגילמור אשלייתי תוקף אותנו, זו תהיה אשליה גם?
המגנים של האשליות אשלייתיים, נכון?

IN
פרריטיגר מביט באינגילמור קצרות, ופונה דרוך כנחש אל חבריו. ''בשלוש - מונה, תתחילי לשיר. גאמור, תפגיז את חמשת הימניים. מילהוס... תשתדל לעשות משהו כדרקון קטן''. הוא נושם עמוק, מתפלל שיצליחו בהתקפה. ''אחת... שתיים, שלוש''.
פריטיגר מזדחל מהיר כשוט, חולף על פני האינגלימורים השמאליים. חרבו המשוחה בארס משספת דרכם, ולפני שהם מספיקים לשים לב הם מתפוגגים - חוץ מאחד מהם, שהחרב נהדפת ממנו. האינגילמור האמיתי.

META
השירה של מונה אמורה לעמעם לפחות קצת את אינגילמור כך שיהיה פחות מרוכז ברגע המתקפה. גאמור יבדוק את הימניים. לצורך קיצור תהליכים, אני אגלגל לכולנו, אם אתה בסדר עם זה כמובן...

פריטיגר - 20 טבעי. בויה!
מונה - 4. אוף.
גאמור - 12. שיהיה.

dragonitzan
אני מספק אם אצליח... הוא עוצר ושולף מכיסו כמה חומרים, הוא דוחף אותם לחיבור בין הדלת לקיר מחבר פטיל ומדליק אותו ריו למדה אותי הרבה דברים ולקחתי לא מעט חומרים מבמחבוא... אני מקווה שאני זוכר מספיק משאוריה האלכימיה שלה הוא חושב לעצמו בעודו תופס מחסה וסותם את האוזניים.

קאגה
הדלת מתפוצצת בקול, וחור גדול נפער בקיר. הדרך שלך פתוחה.
"באמת," מתלונן השד. "לא יכלת לשבור אותה כמו בן אדם נורמלי? זאת הייתה סתם דלת, אחרי הכל. דלת נעולה עם מנעול חזק, זה נכון. אבל דלת."

א. אתם לא זורקים לדב"שים.
ב. ציינתי את זה במפורש - האשליות הם כפילים מלאים שלו שפועלים יחד איתו.
ג. האינגילמורים מרחפים ברחבי החדר. בבקשה תקרא את התיאורים עד הסוף... אתה לא יכול להתריף חמישה בבת אחת.
ד. הכי חשוב - להרביץ לא יעבוד לכם. זה קרב שבו אם לא תפעלו חכם, תהיו יצירתיים ותחשבו, אתם תפסידו.

פריטיגר רץ לעבר אחד מהאינגילמורים, חניתתו חולפת דרכו, חודרת את המגן הקסום והאינגילמור נעלם.
פריטיגר נוחת על הרצפה, מסובבת את החנית בידו.
אבל נותרו תשעה אינגילמורים.
גאמור יורה מידיו סילונות אש לעבר האינגילמור השמאלי ביותר, מקיף אותו בכדור אש עצום. כשהכדור נכבה, האינגילמור שמתחתיו נראה חצי שקוף. המגן לא הוסר לחלוטין, אבל נפגע קשות.
הלנה מרכזת את האנרגיה שלה, ולרגע אחד היא זוהרת באור לבן-זהוב, ואם אתם מצליחים לראות משהו מבעד לאור הפתאומי נראה לכם שאתם רואים קרן זהובה בוקעת ממצחה.
ואז האור מתחדד לקרן אחת חדה, שחודרת דרך האינגילמור שפצע גאמור, ומעלימה גם אותו.
שמונת האינגילמורים מורידים את מטיהם וטוענים בהם אנרגיה.
ומונה... היא שרה. הקול מתחיל לצאת מגרונה, האוויר מתחיל להרגיש כבד, לרגע אינכם רוצים דבר מלבד לנוח ולהקשיב לשיר...
ואז זה נפסק בפתאומיות, כשקרן של אור לבן חודרת דרך גופה של מונה.
ואז עוד אחת.
ועוד אחת.
שתיים נוספות מגיעות אחריהן, אבל הן פוגעות לצידה בקרקע.
קרן נוספת פוגעת בגאמור, אבל הוא חוסם אותה עם האש שלו. השנייה שכוונה אליו פוגעת, והוא נופל פצוע.
יש רגע של שקט.
גאמור קם על רגליו, משפשף את הפצע. נראה שהאור עבר דרכו, אבל לא השאיר חור - כאילו הגוף הפיזי שלכם לא נמצא שם עבורו.
מונה עדיין עומדת. פצועה קשה, רגליה בקושי מחזיקות אותה, אבל עומדת.
ואז קרן אור שמינית שוברת את הדממה. עוברת דרך חזה של מונה, דרך ליבה, פוגעת בקרקע מאחוריה.

מונה מחייכת אל פריטיגר חיוך אחד אחרון, וקורסת אל הרצפה.
מתה.

OUT
אני אגיב פעם ביומיים-שלושה, אם לפחות שניים מכם הגיבו. אם נחכה לדון כל פעם מחדש, המשחק לא יתקדם. מצטער, דון.
שחקו חכם! אני לא ארחם עליכם בקרב הזה.

מידע אישי. לא להסתכל.
גאמור
[dice:pw156aie]708936:0[/dice:pw156aie]
הלנה
[dice:pw156aie]708936:1[/dice:pw156aie]
מונה
[dice:pw156aie]708936:2[/dice:pw156aie]
אינגילמור
[dice:pw156aie]708936:3[/dice:pw156aie]

הלנה: 20%
גאמור: 20%, בינוני
אינגילמור: 170 MP, לא פצוע

קאגה
אז במובן הזה היא לא דומה לך. אולי כי היא ועוזריה היו צריכים לעבור דרך הדלת הזאת כל יום, אולי בגלל שיש לך מזל, המעבר בדלת לא הורג אותך.
אבל הרעל ממשיך לעבוד.

פריטיגר מביט בארוסתו המתה, שבור. מזועזע. צער מציף אותו.
היא הייתה אהבתו היחידה. הוא... הוא לא יכול לחיות בלעדיה.
לא יכול להיות שהיא מתה.
הוא מחייך חיוך מריר ומעוות, דוחק את הדמעות. הוא קורס לצידה, מניח יד על מצחה, על לבה, מנסה לזהות חיים, להתכחש לאמת המרה.
שום סימן.

זכרונות מציפים אותו. רגשות גועשים בו, צער ואהבה ושנאה ונקמה, קורנים ממנו בגלים שוצפים שמאיימים למוטט כל מי שמביט בו.

נער צעיר באקדמייה של אילהארה, מאדים כשנערה יפה אחת מבקשת ממנו להשאיל עט.

אותו הנער קצת אחר כך, מזנק להגן על כבודה של אותה נערה מול מורה אכזרי.

אותו אחד, כמה שנים לאחר מכן, מזמין את מונה להתארח אצלו.

מבקש את ידה בפיקניק אוהבים שערכו בלב הכרמים.

אותו אחד, מביט בה מתה.

הוא מנשק אותה פעם אחת אחרונה, ומתרומם. הוא דוחק את הדמעות עמוק פנימה. זה לא הזמן.

''אתה תשלם על כך, סאדיסט!'', קולו רועם כמו שאגת אריה שלביאתו האהובה נהרגה בידי עדר צבועים מלוכלכים. הוא מניף את חרבו בכוח חסר מעצורים, עוצמתי כפר מסתער, עורף את ראשו של אחד האינגילמורים ומשפד שני על חניתו.

META
חרב - 19.
חנית - 1.

קאגה
מדפים על גבי מדפים עמוסים בחומרים שונים, מבחנות ושיקויים. מעגלים מצויירים בדם על הרצפה. אזיקים שבורים, איפה שהיית כבול כשהיא חקרה אותך. ספרייה מלאה בספרים שונים.
OUT
בעיקרון, אני אמור לחכות לדון עם הפעולה.
אבל בזכות התיאור, זו פעולת בונוס שלך. קבל עוד אחת.
IN
אתה מסתער לעבר אינגילמור, ונועץ את חניתתך בחזהו. שוכח למקם רעל, אבל הפעם הוא לא מתפוגג - פגעת באמיתי. הוא לוחש קללה, ובעוד אתה בא להתקיף עם חרבך הוא נעלם, מופיע מאחוריך ובועט בגבך.
הוא מניע את ידיו בתנועות משונות, וכדור אנרגיה מקיף כל אינגילמור.
הוא חיזק את המגנים.

מידע אישי לא לקרוא
קאגה - 40%
אינגילמור - פצוע קל, 150 MP

פריטיגר מחייך חיוך קר, חושף ניבי נחש. ״פחדן״, הוא מלחשש. ״מפחד להתמודד מולי כגבר אל גבר?״. זנב, חנית וחרב ניטחים במגן האנרגיה.

Meta
14, 8 ו-10.

60 שניות קאגה משדר לשד שלו בעודו עובר בין המדפים במהירות ופותח דפי ספרים באקראי מתנקש טוב יכול לאסוף מידע כללי מתכולת החדר בדקה אחת.
זו תכניקה לאסוף מידע כללי על כל מה שיש בחד ואז לגשת לדברים החשובים.

חזרה