• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

פריטיגר מניד בראשו למראה התוקפנות של קאגה. ''אידיוט'', הוא אומר לו, אבל עכשיו המצב כבר אבוד.
מצוייד במגפי הענקים הוא מזנק אל השומר האמצעי, קורע את החנית מאחיזתו ומנתץ אותה על ברכו. ''תברח, כל עוד אתה יכול'', הוא אומר לו. מבט הגורגונה המאיים שלו מבהיר שעוד מעט הוא כבר לא יוכל לברוח, אז כדאי לנצל את ההזדמנות...

META
קריעת חנית - 14.

קאגה
אתה שורד, בינתיים.
אל תשכח שזה רעל שדים קסום, ולא רעל רגיל. רעלים קסומים אוהבים לפוצץ את גוף הקורבן בקסם ולהרוג אותו מעודף אנרגיה. במצב הזה אשלייה לא תעזור... :)

מכותיו של קאגה מפילות את השומרים על הרצפה, אבל אז הוא נוחת על הרצפה, ונראה סובל. קאגה, ללא ספק, לא עבר לגמרי בשלום את הקרב עם בן הדרקון.
אבל הדרך שלכם פנויה. מה אתם עושים?

אני (לא להציץ!)
5% עומס קסם.

קאגה מתנשף "רעל שדים מבוסס אנרגיה נכון?" הוא שואל ואז מחייך "אם כך אני אנצל את האנרגיה הזו".
קאגה מרים את יד הקריסטל שלו.
dragonitzan
קאגה מנסה לזמן את עמנו והשד שלו באמצעות האנרגיה השדית שאוכלת את גופו, במידה וזה יצליח קאגה עשוי להיתקע בצורה שדית וצורת מחשבה שדית אבל לשרוד
[dice:5mx4g51d]708310:0[/dice:5mx4g51d]

קאגה
אני חושב שלא הבהרתי את עצמי כראוי. הרעל גורם לקסם בתוכך להתפוצץ, כל יכולת שתשתמש בה רק תגרום לעוד קסם לצאת דרך השער הפנימי שלך ולפוצץ את עצמך מבפנים.
תשמור יכולות לקרב הסופי.
זה קורה כי הגוף לא יודע לנצל את האנרגיה החופשית הגוף שלך, ולכן הוא מוציא אנרגיה נוספת עד שאתה... מת, בלשון המעטה. אם זה אנרגיית שדים, אתה תהפוך לשד. תתמודד.

OUT
שיהיה...

IN
''שנמשיך?'', שואל פריטיגר. הוא נרעד מעט למראה השומרים המתים, שקאגה התעקש להרוג. שיהיה. מכל מקום, הוא עצמו מזנק במדרגות ארבע-ארבע אל חדרו של הרודן.

קאגה
OUT
תאבד גם את החצי השני.
IN
"תקשיב," הוא אומר. "אני הסיבה היחידה שעדיין לא מתת מהדבר הזה. אני עושה ככל יכולתי, אבל תלך להשיג לנו כבר איזה נגדן."

ואתם עולים, למרבה הפתעתכם לא נתקלים באף איום בדרככם.
ותוך זמן קצר, אתם עומדים מול דלתות כסף עצומות מימדים. מעוטרות ברונות וחריטות, יצירת אומנות של ממש.
ואתם עומדים שם, רגע לפני ההתחלה של הסוף.
מה אתם עושים? יש פעולת-לפני-קרב שאתם רוצים לבצע?

אני
7%

קאגה מביט בדלת ואז פשוט מסתובב ופונה הצידה "אני גוסס מרעל שדים ואני צריך נוגדן, כל פעולת קסם שהעשה תמוטט את שער הקסם הפנימי שלי" קאגה מעיף מבט לאחור "תנסו לא למות לפני שאחזור לעזור לכם, או לכל הפחות תדאגו שהעבודה שלי תהייה קלה כאשר אחזור ואמצא את הגופות שלכם", "אן! וכמעט שכחתי!" הוא מתסובב עליכם "אף אחד לא ימצא את הגופות שלכם אם אתם תהרגו אותו לפני שאחזור" הוא קורץ עליכם אבל אתם לא יכולים להחליט אם הוא רציני או צוחק... אולי שניהם.

פריטיגר מביט בכל החבורה.
גאמור הענק, הרושף להבות, שתמיד מוכן להילחם למען היקרים לו, למען הצדק.
הלנה כחולת העור, תמיד באה לרפא ולעזור לפצועים.
מילהוס משנה הצורה, הנלהב והנאמן.
מונה... אין לו די מילים לתאר את האהבה שלו אליה.
''אם אחד מאיתנו לא יחזור... תזכרו שהייתם יקרים לי''. הוא מהדק את אחיזתו בחנית. בקרב הזה הוא מוכן למות, אבל לא להפסיד.

"גופה של גאמור לא תראה." אומר גאמור. "אח של גאמור היה כמו גאמור. לא השאיר גופה. הפך אש."

הלנה מהנהנת לכיוונו של פריטיגר.
"אז, אנחנו נכנסים?" היא שואלת.

את מה שקורה לכם אני לא אנהל בספוילר, כי קאגה ממילא יגלה אותו ואני סומך על אלישע להפריד ידע דמות/שחקן.

קאגה
זרוק לזיכרון.

קאגה
אתה נזכר שכשאמא שלך עינתה אותך - מסיבה שעדיין לא ברורה לך - ראית כמה חומרים על מדף במעבדה שלה. אחד מהם יכול להיות נוגדן לרעל שבגופך.

dragonitzan
out
יש לי תחושת בטן מעניינת...
in
הגיוני שיהיה שם נוגדן לרעל הנחש קאגה חושב לעצמו בעודו מתגנב לשם בזהירות אחרי הכול היא הייתה האדונית שלו, קאגה עוצר ומחייך "אתה יכול לצאת, אני יודע שאתה עוקב אחרי" החרב שלו נשלפת בעודו מביט סביבו.

חזרה