פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי ליזי » 02 ספטמבר 2018, 21:40

ל"ה (בסדר אם נשתמש באותו טריק מילדי הקיסרות?)
ספוילר
הצג
OUT
יש לי הרגשה שזה הולך להגמר רע :D
יוזמה:
ליזי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 9:
9
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 02 ספטמבר 2018, 21:47

אלישע
ספוילר
הצג
"גם אותך" משיב הנזיר בחיוך קורן. "שמי מורלוק", תוך כדי שהוא עוזר לפרח הכהונה לבשל את המצרכים.
out
אז מה זה הטקס הזה? הגעתי בכלל לתפילה?
יצא לי 19 בבדיקת דת.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 03 ספטמבר 2018, 14:59

אביעד.
ספוילר
הצג
out
גילגולים פה בלבד אבל במקרה הזה מדובר בידע כללי.
הרבה מכוהני השמש עורכים מיסה בזמן השקיע, לעטים קרובות כוהני פיילור שידועים בליבם הטוב הופכים את זה לסעודה לעניים ולמפגש חברתי עבור בני המקום, מקובל להכריז הודעות משמחות כמו אירוסין וקדומה.

בכל מקרה פיי מתמקד בהכנת הארוחה עבור הניזקקים ולא מדבר או לפחות לא אומר שוב דבר רלוונטי. אתה מוזמן ליזום שיחה.
ליאור.
ספוילר
הצג
out
להבא תיזרוק עבור שקרים שכאילו, אבל הפעם נוותר לך (מה עוד שהדק היה נמוך למדי)
in
רחמי הכוהן נכמרים עליך "היכנס בני". הוא מכניס אותך לחדר גדול בעל ספסלים ארוכים, שמלאי פיילור ומשרתיו תלויים על הקירות ומזבח גדול ומעודן משיש נח מקצה החדר, בקירות קרוב לקצה החדר מקובעות שתי דלתות, הכוהן מולך אותך למזבח ואתה רואה שחלון שמש מקובע מעליו בקשת, למצעשה אתה לא מבין איך לא שמת לב לזה מיבחוץ אבל בשתח המזבח יש רווח גדול בקיר וחלק זכוכית מחבר בין שתי חתיכות המבנה. אתה מבין שמימינך המזרח ומשמלך המערב.
הכוהן מניח סמל שמש מעץ בידך ואומר "עליך להשיבע את השבוע הראשונה, אתה מקיר אותה או שאתה זקוק לעזרה?"
ידע דת דק 10, ב5 אתה זוכר שבועה מוטעת.
גילגול כאן.
ליזי והל out
ספוילר
הצג
כמה צוסף מצד זריזות/כישרון/יכולת יש לכם? להבא תיסיפו את זה לגילגול.
בנוסף אני רוצה שתזכירו לי מה הדרג"ש שלכם
שה"ם
ספוילר
הצג
יוזמת שומר
tkhag1 גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 18:
16
ח'אן: אגיב בקרוב.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 03 ספטמבר 2018, 15:07

אלישע OUT
ספוילר
הצג
לא הוספתי לגלגול כי יש לי מתאם 0... אין מה להוסיף
דרג"ש 16
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 ספטמבר 2018, 16:20

אלישע
ספוילר
הצג
Out
אני מנסה "לזרום" כל עוד אתה לא אומר לי לגלגל משהו, אין טעם לגלגל. מה גם שאני לא יכול לדעת עם השקר נשמע לך אמין כמו שהוא נשמע לי. ולהפך.
Meta
מנצל נקודת השראה בשביל להוסיף דרגה לבדיקה
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 17:
10
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 03 ספטמבר 2018, 18:05

אלישע
ספוילר
הצג
גלגולים פה בלבד אבל התעלמת מהגלגול בהודעה הקודמת לכן הזכרתי את התוצאה שלו.
IN
הנזיר הולך ומדבר עם האיכרים, עם העניים, ועם הרעבים בשמן שהוא עושר בבישולים ובחלוקת האוכל.
הוא מברר פרטים על המקדש ועל הנפשות הפועלות בו.
meta
דיפלומטיה לשיפור הגישה של פי כלפיו (אם כי מכיוון שהוא כהן טוב ורחום של פיילור הוא כנראה כבר ידידותי) - 15. גלגלתי קודם, אין צורך לגלגל שוב.
איסוף מידע על המקדש
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 9:
9
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 03 ספטמבר 2018, 18:08

ליזי
ספוילר
הצג
OUT
דרג"ש: 16
יוזמה:
Hell lord גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 14:
12
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 03 ספטמבר 2018, 19:14

ח'אן
ספוילר
הצג
העיניים של סיברוס נפערות "אלת העורבים... ואתה..." אור בורק בענייה ונראה שהיא סורקת אחרי משהו, היא מחייכת "איירן את יכולה ללכת, אני אטפל" איירן מסתכל על שתייכם ואז מצחקקת, לא צריך להיות גאון כדי לדעת לאן מוח של סקבוס ילך במצב הזה, היא נעלמת בענן אדום.
היא נוקשת באצבע שלה ושתיי כסאות מופיעים מולכם ושולחן קטן עליו בקבוק של נשקה חזק ושתי ספלים "הבטחנו שבפעם הבאה שניפגש נשתה ביחד, אתה לא זוכר? או שזה בגלל שאין לי את הברדס?"
אתה נזכר, הייתה לך היקירות עם מלכית חבלה שנהגה ללבוש ברדס על ראשה, שניכם פיקדתם על יחידות קטנות ויצא לכם לעבוד ביחד כמה פעמים, איך שהוא יצא שנהגתם לישתות ביחד מדי פעם, היה לך כבוד לסדר הצבאי שלה והיא מצידה העריכה גם עם לא הסכימה עם קוד הכבוד שלך.
"אתה מודע לך שאני האחת שהודיעה על מותך? ידעתי שאתה מת אחרי שהשמדתי יחידת אבירים ומצאתי את זה" היא מחרימה את ידה וחרב מוכרת מופיע בידה, היא מושיטה לך אותה.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 03 ספטמבר 2018, 19:23

אלישע
ספוילר
הצג
לסתו של לוהנגרין נשמטת, אך הוא ממהר להסתיר זאת. היו לו גינונים של ג'נטלמן כשלא היה לבוש שריון (ובעצם, גם אז), אחרי הכל. ''סיברוס!'', הוא קורא. בחברתה הוא מרשה לעצמו לחייך, ולקולו מתגנבת נימה ברורה של שמחה והתרגשות. ''אלת העורב יודעת מה היא עושה'', הוא מוזג לשניהם כוסיות, ומרים איתה ''לחיים''. הוא לוגם, ושולף את החרב מהנדן. ''מצוחצחת ומושחזת כתמיד'', הוא מחייך. ''תודה לך. אז ספרי לי, ידידתי המלאכית'', הוא עוקץ אותה בידידותיות, ''מה נשתנה מאז שנהרגתי? מלבד זאת שויסקי של אסמודאוס התיישן לטובה?''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ספטמבר 2018, 14:42

הח׳אן הטטרי
ספוילר
הצג
נחיוך של סיבורוס נעשה קצת עצוב "הפסדנו במלחמה, המעט ששרדו מבין יצורי האופל חתמו את עצמם בגיהנום, נשמות כבר לא מגיעות לכאן ואנחנו נחלשים מיום ליום" היא מוריגה את הספל בלגימה ארוכה "ברגע שאנחנו מנסים לחדור למישור אחר מנגנון אזעקה מופעל ויש לנו מקסימום חצי שעה עד שיחידת נגד מופיעה" היא נאנחת "עקב כך חקרנו וגילינו טקס עתיק מלפני מלחמת הדם שמאפשר לשד ושטן ביחד לזמן 4 ארורים, מקבילים של גיבורים" היא מביטה בך "יש לנו כבר ארבע ארורים אבל אני לא סומכת על אף אחדם מהם, שכנעתי את השותפה שלי איירן לעזור לי זמן עוד ארבעה ארורים ואת השאר אתה יודע" היא מביטה בך "ברגע שארור מקבל את הקריאה הוא נעשה רכוש של הקוראים וזה מעוגן באמצעות קשר חיים, אם אני או איירן נמות כך גם אתה והאחרים. אבל בניגוד לאחרים אני יודעת שיש לך מספיק כבוד לכבד את העיסקה הזו, אני צודקת?"
אביעד
ספוילר
הצג
אתה מצליח לדובב אותם מעט וזוכה בידע בסיסי: מדובר בקבוצת מבנים קטנה שכוללת בית יתומים, מכסן מגורי כוהנים, במנה קטן נוסף שצמוד ומחובר לבית היתומים משמש כמקום השינה של פרחי הכהונה.
מעבר לזה יש בקתה קטנה שמשמשת את לב נהר.
liorgonen3
ספוילר
הצג
"כשם שאורו של פיילור מאיר את האדמה ומסלקת את החושך כך אני חסידו האיר את העולםן ואסלק את הרוע. כשם שאלי מרחם על האומללים וחסרי המזל כך אקדיש את עצמי לעזור לכל נזקק..." השבועה נמשכת ככול שאתה ממשיך, הכוהן הגדול מחייך "אני האב אלדוריוס מקבל בשם אלינו את שבועתך ומכניס אותך תחת האור הנצחי" אלדוריוס מחייך "אתם נכנס לתקופת המבחן בני, אתה תתפלל לאלנו כל צריחה ושקיעה ותביט ותלמד, כאשר תוכיח את עצמך תהפוך לפרח כהונה, לך ועזור לפיי, למד ממנו כי הוא אהוב השמש באמת ובתמים"
אני
ספוילר
הצג
tkhag1 גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 4:
2
א.ש.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ספטמבר 2018, 14:45

ה"ל (ליזי והל)
ספוילר
הצג
החייל מנסה לדקור את אייג'ן אך מפספס, הוא מקלל מסתובב ומתחיל לברוח. הוא בטווח שלכם לפחות לעט אתה.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 06 ספטמבר 2018, 14:53

אלישע
ספוילר
הצג
לאחר שהאירוע מסתיים (מן הסתם בסביבות השקיעה) אני מתקדם לכיוון הפונדק שסיכמנו עליו כדי לפגוש את השאר
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ספטמבר 2018, 15:01

אביעד out
ספוילר
הצג
יש שחקנים שאמורים להיות באירוע.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 06 ספטמבר 2018, 15:13

אלישע
ספוילר
הצג
out
לא ידעתי, הל וליזי? באמת לא ידעתי לאן הם הולכים.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ספטמבר 2018, 15:15

אביעד (out)
ספוילר
הצג
אתה עושה משהו או פשוט מחכה?
א.ש.
שלח תגובה