פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4).

שליחה על ידי tkhag1 » 30 אוגוסט 2018, 22:01

הל (out)
ספוילר
הצג
מגלגלים כאן.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 30 אוגוסט 2018, 22:20

הל
ספוילר
הצג
אייג'ווין מחייכת, כשאור כסוף מתחיל לשטוף את גופה. לפתע, צורתה משתנה לזו של בת אנוש מבוגרת ממוצעת בעלת שיער אדמוני ועיניים חומות. היא מתחילה לרוץ לעבר השער. כשהיא מגיעה לשם, היא תופסת את השומר בכתפו ומתחילה לטלטל אותו. "הו, בבקשה אדוני, אתה חייב לעזור לי! הבן שלי טייל שם ביער אך הוא מעד ונפצע, אתה חייב לעזור לי לסחוב אותו חזרה לעיירה!" היא מנסה לשטות בשומר הזקן בקול מפוחד, בעודה תופסת את ידו כדי להלחיץ אותו להגרר איתה.
META
מטיל Disguise Self
תרמית:
ליזי גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 23:
19
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 30 אוגוסט 2018, 23:11

אלישע
ספוילר
הצג
מה זה הטקס הזה? הגעתי לתפילה או לחלוקת מזון לנזקקים?
''צהריים טובים (out עכשיו צהריים, נכון?), אתה הכהן פה? אני מקווה שיש לי כאן מצרכים לתת, אני חדש פה.'' הנזיר מוציא את המצרכים שיש לו ושם על השולחנות.
Meta
ידע דת כדי לגלות מה מהות הטקס
אביעד גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 19:
15

דיפלומטיה
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 15:
15

מובן שאני מדבר בהתאם למידע שיש לי. אם אני מבין את מהות הטקס ולא צריך לשאול אז אני לא שואל וכיו''ב.
אמור להישאר לי עדיין מזון מבדיקת ההישרדות של הבוקר, אותו אני שם. ואולי זה נותן לי תוסף מצב לבדיקה?

Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 31 אוגוסט 2018, 19:25

אלישע
ספוילר
הצג
מצטער, שכחתי.
גלגול:
Hell lord גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 4:
2

מזכיר שזה לא באמת משנה, כי זה במרחק שאין באמת דבר שהשומר כבר יכול לעשות
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 ספטמבר 2018, 20:25

הל וליזי
ספוילר
הצג
השומר מתחיל ללכת לאחרי אייג'ווין אח עוצר ומזנק אחורה "תרימי ידיים למעלה וגם החבר שלך שמתחבא בשיחים!" הוא צועק ומושך את צומת ליבם של כמה מעוברי האורח בבית הקברות, מה אתם עושים?"
liorgonen3
ספוילר
הצג
בן אנוש מבוגר ורחב כתפיים כבן 40 פותח לך את הדלת, סמל פיילור מנצנץ מעל בגדי הכהונה שלו וצלקת ארוכה ומכוערת נמתחת על פניו, למרות זאת הוא נותן רושם חביב וקמטי צחוק ניכרים בפניו "תעיר השמש את צעדך, אתה הילד שפיי הזכיר?"
אביעד
ספוילר
הצג
תברך אותך השמש ואדונה!" פיי אומר בחיוך כאשר אתה מניח את המצרכים "שמי פיי אישי הטוב, ומ שמך?" הוא שואל בחיוך קורן מטוהר ואצילות נפש
ח'אן
ספוילר
הצג
out
תוסיף את ההצלות שלך לדף הדמות (מנותחות).
ותוסיף לתיאור את סימן הארורים שלך.
in
אתה קורע על הקרקע מתנשף, חצים נעוצים בך ואתה בקושי יכול לעמוד, שלא לדבר על להילחם "לא רציתי לנצח אותך כך" אומר אחד האבירים שמולך, המנהיג "אבל פקודות הם פקודות, לכול הפחות אני הולך לעשות את זה מהיר, תסכל על זה כעוט הערכה מאביר לאביר" הוא מניף את חרבו ובלי כאב אתה...

מוצא את עצמך בשממה אין סופית, ארץ קרה של שלג שנמשכת מאופר עד אופק, אתה רואה מרחוק התקהלות של עורבים וצועד לעברה.
אתה צועד אולי 10 דקות ואולי 100 שנים הארץ הקרה עד שאתה מגיע להתקהלות העורבים, בל העורבים עומדת אישה יפיפיה לבושה בשמלת נוצות, אתה מזהה מיד את מלכת העורבים "הכול מת בסוף,האדם הארץ השמש ואפילו האלים, אבל עדיין לא הגיע הזמן לסוף בשבילך" היא מביטה בך "אבל אין דרכו של המוות לתת לפתוח את הדלת עבורך, חפש את הדלת וצא ממלכיתי בתרם תישאר לנצח"
היא מחייכת "אמך עדיין ממתינה לך, לך ותעשה אותה גאה".

אתה צועד בשממה במשך יום יומיים או אפילו שנים, בסופו של דבר בלבן הנצחי נפער פצע אדום, קרע ביקום או יותר נכון לומר פציע ביקום.
אתה יודע שמעבר לשער הזה שחנת סכנה, אך אתה צועד בכל זאת אתה צועד.

אתה נופל על הריצפה ערום כביום הולדתך, אפוף בעשן שחור ומחניק על פני מעגל רונות כל שהוא, גלימה אפורה מטלת על הריצפב ליד המעגל.
"אמרתי לך שזה רעיון רע סיברוס! אי אפשר להחזיק יותר מקבוצת ארורים אחת! וכמעט פוצצנו את הבניין!" קול נשי ועדין נשמה בכעס קל "סליחה באמת שאני לא מפקידה את העתיד שלנו בחבורת השוטים הזו!, ותרגעי איירן! עדיין יכול להיות שזה עבד..." הקול הנשי גם אך בפרוש שיך לבעלת קרירה צבאית גווועה "האחד הזה מת, וגם האחד הזה, אם זימון לא מצליח כול הנקראים מתים..." אתה שומע את איירן נאנחת "וגם האחד הזה כאן" אתה שומע צעדים משתי הכיוונים "הם במילה נראו לא מרשימים במיוחד" אתה שומע את סיברוס אומרת "ומכוערים למדיי" איירן עונה "מעניין איך הגופה הרביעית נראת..." אתה שמוע את הנשים מתקדמות לעברך ואתה עדיין עפוף עשן וחסר בגדים מלבד הגלימה שמוטלת לידך, מה אתה עושה?

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 02 ספטמבר 2018, 20:34

אלישע
ספוילר
הצג
לוהנגרין מחייך בהכרת תודה, מלמל תפילות לאלת העורבים. הוא מהדק את הגלימה היטב, ופוסע מתוך העשן. הוא קיבל ממנה עוד הזדמנות.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 02 ספטמבר 2018, 20:38

ליזי
ספוילר
הצג
כפי שציינתי לפחות פעמיים אני מסתתר הרבה יותר רחוק מהמיקום שממנו צפינו באנשים, אני אצטט את עצמי: "אנסה להתחבא, אבל בכל מקרה אם הוא מגיע לפה אז כבר מאוחר מדי עבורו." כלומר, אני מתחבא במקום שבו גם אם הוא מוצא אותי אז זה מאוחר מדי עבורו
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 ספטמבר 2018, 20:43

ליזי והל
ספוילר
הצג
ההודעה נשארה זהה אבל בלי החלק של האנשים (למרות שהוא צועק בקול רם אז יתכן שישמעו אותו)
ח'אן
ספוילר
הצג
כאשר אתה פוסע מבי העשן איירן צווחת בהפתעה, חרב מוצמדת לצאוורך "איך שרדת?" סיברוס אומרת מהקצה השני של החרב "ארורים תמיד מגיעים ברביעות בלבד".
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 02 ספטמבר 2018, 20:46

אלישע
ספוילר
הצג
לוהנגרין מחייך. ''אלת העורב'', הוא עונה במבטא... מוזר, נוקשה מעט. ''אלת העורב עזרה לי בזה''.

OUT
מבטא גרמני...

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 ספטמבר 2018, 20:51

אלישע
ספוילר
הצג
"כ..כן" אדוני. אומר הנער."סבי אמר לי לבוא לפה." הוא מייד אומר."אדוני."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 02 ספטמבר 2018, 20:57

ליזי
ספוילר
הצג
META
מטיל על השומר doom, will negates, הד"ק הוא 16 ובכישלון הוא נעשה shaken למשך דקה.
IN
רולאק מגיב באופן מיידי, הגידול הסגול בעינו מבליח בעודו מסרטט עם ידיו באוויר ולוחש תפילות, מנסה לגרום לשומר להימלא באימה פתאומית ומשתקת.
"תהרגי אותו עכשיו או שסתם תקטעי לו את האצבע, זה לא באמת כל כך משנה, פשוט תעשי את זה כמה שיותר מהר" הוא מבקש מאייג'ווין.
סמל אישי של משתמש
ליזי
תשובות: 4

שליחה על ידי ליזי » 02 ספטמבר 2018, 21:08

הל
ספוילר
הצג
OUT
בדיוק באתי לעשות לו grapple אבל לא חשוב
IN
"בדרך!" אייג'ווין שולפת את הגרזן שמופיע ממתחת לאשליה שלה, ומכוונת לצאוורו של השומר.
META
התקפה
ליזי גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 9:
5

נזק
ליזי גלגל 1d8+3 וקיבל תוצאה סופית של 10:
7
"...And we are all connected to each other, in a circle, in a loop that never ends"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 ספטמבר 2018, 21:23

ליזי והל (out)
ספוילר
הצג
תגלגלו יוזמה.
liorgonen3
ספוילר
הצג
הוא מעיף בך מבט, לא ראה שהוא מתרשם במיוחד "אתה בטוח שאתה רוצה ללמוד כהונה כאן? אנחנו מקבלים רק את הטהורים ביותר ותאלץ לעבור סידרה של מבחנים ובדיקות, לכולנו יש סודות וחטאים אך אם רצונך להצטרף תאלץ לעמוד תחת האור הישיר של האמת" הוא מחייך "חיי כהונה לא קלים נערי, אם מצבך הכלכלי גרר אותך לכאן נוכל למצוא לך עבודה"
ח'אן
ספוילר
הצג
סיברוס מביטה בך במבט שנראה מעריך, הי מזיזה את חרבה, ותופסת את ידך, דם מתחיל לשטוף מידיך, כמו נהר, ואתה יודע שזה לא דמך "הרגת הרבה בחייך" היא אומרת "אבל לשם איזו מטרה?"
א.ש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 ספטמבר 2018, 21:33

אלישע.
ספוילר
הצג
"אדוני." אומר הנער, דמעה בעינו," לא נותר לי לאן ללכת, איבדתי את משפחתי בשרפה. סבי כל שנותר לי. וגם ימיו של ספורים. אימי הייתה מאמינה אדוקה. באלי הטוב בכלל ובפילור בפרט, ארצה להאמין שאני מסוגל להקדיש את חיי למטרה שהיא הייתה רואה כנעלה. או לפחות לעשות ככל הניתן כדי להתקרב למטרה כזו"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 02 ספטמבר 2018, 21:40

אלישע
ספוילר
הצג
''החובה והנאמנות שלי לאלת העורב ולמפקדיי חייבו אותי לעשות זאת'', הוא אומר בלי להניד עפעף. ''הכבוד והתהילה שמורים למנצח. אילו טעם ומשמעות היו לחיים שלי אם הייתי מאבד את כבודי, מבייש את הוריי, שבטי וגבירתי אלת העורב?''.

שלח תגובה