• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] גלגול גורלי - הפרק הראשון באוויר

הצטרפו להרפתקאות של גלגול גורלי, עם שליט המבוך מיכאל גורודין והשחקנים איתמר קרביאן, דניאל רוזנברג, טליה נירגד חסון ויובל סול בוקר.

הפרק הראשון הוא הקרב במפרץ הזבובים

קרא את הכתבה...

(מגיב תוך כדי)
אני דוקא מעדיף את זה על קריטיקל רול מהסיבה הפשוטה שזה מרגיש שלנו.
מעריץ את הרצף, וההתלהבות והרהיטות של מיכאל.
הלוואי עלי. תמיד גמגמתי.
החדר ממש מגניב. והתלהבתי על הגרזן ברקע.
בהתחלה היה לי קצת מוזר השמות.. אבל אני חושב שזאת בחירה טובה- זה שמות קליטים. ולסדרה כזאת, זה חשוב.

כושף, אגב זה וורלוק? באיזה דרגה התחלתם?

אני מבין את החבירה לקפוץ ישר לאקשן, אבל קונטקסט של הדמויות וכאלה, זה משהו שעוזר לי להתחבר.
בגדול מצפה לפרק הבא!

אהבתי את "מפכפכים פכוך פכוח"

אני חושב שזה שמות טובים לסדרה כזאת. כי זה "זכיר"
אני זוכר שהמצאתי מלא שמות לכאורה מגניבים שנשמעים כמו שמות למקומות.
יודע איזה שמות השחקנים זכרו?
אפלטאון, שבה שולט הלורד אפלסון וידועה במטעי התפוחים שלה.

אני כן חושב, שיכול להוסיף קונטקסט.
אפילו שורה שתיים.
"מפרץ הזבובים שהאגדה מספרת שגוויות צוות הפיראטים המקוללים של ספינת הגולגלת הצפה, משכו נחילי זבובים שהסתירו את השמש."

או יכול להיות שזה כמו בבקעה שלנו.
"האוויר חם. כבד. אם אתם נושמים בפה פתוח מדי עף זבוב לפה."

אני לא חושב שמה שאתה אומר זה בעיה קריטית, תוסיף משפט שתיים וזה נשמע אחרת. זה גם יכול להיות סגנון של עולם.
כמו שברומח הדרקון אוהבים לתת שמות למקומות בשגיאות כתיב.

אני גם מעריך, שהתוכנית נועדה לאנשים "מבחוץ", אז זה יכול להראות יותר קליט. זה כשלעצמו זה רעיון טוב. אבל קצת קונטקסט ישפר בהחלט.
למשל- השחקן של ארגמן הוסיף עם הדיבור העו"די, ואמר שזה "משהו אלפי"- אני יכול לדמיין אלפים כאריסטוקרטים שמתפתלים בניסוחים.
*זה* הוסיף מבחינתי הרבה- אני יכול ללמוד ולדמיין את המערכת יחסים שלו עם המקדש, איך המקדש מתנהל.

ממש במשפט שתיים, הוסיף הרבה.

אם אחזור לדוגמא של אפלטאון... לקחתי ממלכה וביססתי על ווסטרוז, ובמחוז שבאופן מסתורי קראתי לו טיירל(השחקנים שלי לא כל כך קראו ספרים, עשיתי מה שבא לי בקטע הזה)
וננתי לכל מחוז גיאוגרפיה אחרת, ומחוז "טיירל" הוא הפורה ביותר, וללורדים החזקים צברו מונופול על פירות וירקות מסוימים. הכול שם מתנהל סביב זה. זה סיבה למלחמות והתנקשויות.
אני מניח שזה לא הכי ריאלסטי, אבל זה היה מעניין. למשל, החבורה הקימו כרם ויקב בחסות הלורד אפלסון, ואז הלורד רדויין זעם והזמין את הלורד אפלסון לדו קרב. (השחקנים עזרו לו לרמות בקסמים שלהם ולנצח).

זה דווקא בדיעבד בגדול אלמנט בשיהו"ם שלי, שהייתי יותר מרוצה מאשר המבוך של "הפירמידה האפלה של האלה קאטאג'רמה." שם השקעתי בכל חדר ובכל קומה,ועשיתי חידות ועניינים.

בקיצור, עם קונטקסט הכול יכול להסתדר.

dragonian אמר/ה:
כושף, אגב זה וורלוק? באיזה דרגה התחלתם?

זה Sorcerer, והתחלנו דרגה 4 - כמובן מי שעם ריבוי מקצועות עם תמהיל שונה. אאז"נ עש היא נזיר 1 / נוכל 3 ובזלת הוא פלאדין 1 / כושף 3. או פלאדין 2 / כושף 2.

טוב, עכשיו צפיתי, ממש אהבתי, ונהניתי מהצפייה ואגמור את התגובה עם כמה הערות:
1. רקע, מה זה המקדש הזה? למי הוא? איך כולם מכירים וכו'.
2. הרקע היה מדהים, וממש הוסיף לאווירה, אם מתחשק לכם למכור משהו אני כבר יכול לחשוב על קונה פוטנציאלי ;) .
3. ההנחייה הייתה ממש מוצלחת, והחיסרון היחיד הגדול האמיתי שמצאתי מלבד המחסר ברקע להרפתקה זה המשפט "חד כמו תער חד ביותר" שחזר על עצמו ללא הפסקה - אין לי מושג אם זה בכוונה כדי ליצור אפקט קומי כלשהו, אבל אם לא, אז כדאי לחשוב על העובדה שישנם עוד ביטויים שמראים שמשהו חד ביותר...

בכל מקרה, כל הכבוד!

בזלת מה מקור הקסם של הדמות
דרקון פרא שמיימי ברק או צל
ואולי יש לך קסמים נוספים על הרגילים
לדוגמא כמקור שמיימי שמופיע במדריך להכל בדרגה 1 אתה כבר מקבל קסם בהתאם לנטיה וטוב נותן ריפוי פצעים
וחוץ מזה גם קסמים מהרשימה של הכהנים

חזרה