• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

כולם
IN
ראליין בוחן את שדה הקרב, ואז הוא רואה את מיכרון מוקף אויבים, וברור לו שמיכרון, לא משנה כמה חזק הוא, לא מסוגל לעמוד בפני כל כך הרבה התקפות - מתישהו אחד מהקובולדים יצליח להנחית התקפה שתחדור את ההגנות של מיכרון.
הוא מסמן לעצמו את אחד מהקובולדים בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר לפגוע במיכרון, ואז הוא מסתער לעבר הקובולד, משסף את גרונו של היצור המסכן והמופתע ותופס את מקומו לצד מיכרון.
META
משנית
מסמן קובולד חפ"ש
תנועה
זז לK19
רגילה
תוקף עם overwhelming strike
התקפה 1: 1d20+4=23
התקפה 2: 1d20+4=16
בוחר בהתקפה 1, הורג את החפ"ש ומחליף איתו מקום, מגיע לJ19

IN
אורביניה מזגזגת בין העצים, מגיעה לקובלד במהירות ומניפה את חרבה, מקללת בשקט.
META
תנועה-נע לH16
רגילה- מכת הצפע על הקובלד הפשוט שמולי:
התקפה:
[dice:nhzag1tx]706965:0[/dice:nhzag1tx]
אם פגע:
[dice:nhzag1tx]706965:1[/dice:nhzag1tx]
נזק, ואם הקובלד מנסה לפסוע הוא חוטף התקפה מזדמנת מבן ברית סמוך (מיכרון).

כולם
אלי ממשיכה באותו הקצב, מעבירה את הפטפוט הקסום שלה לחפ"ש הקרוב ביותר.
OUT
לגלוג אכזרי על הקובולד בH17:
11+5=16 נגד רצון. בפגיעה, הקובולד מת (אלא מה, הוא חפ"ש).

בזמן שאיילניה וראליין מורידים את הקובולדים הנותרים, ואורביניה ומורת'ון פחות מצליחים, מיכרון מאתגר את הקובולדים לתקוף אותו ולא לברוח, בזמן שלוקח נשימה עמוקה ומתמקד בקרב מחדש, בעמדה הגנתית שלא משאירה כמעט כל פתח, ואף על פי כן, אחד הקובולדים פוגע במיכרון.
Meta
אורביניה ומורת'ון מחטיאים, אלייניה וראליין פוגעים. עדכנתי את המיקום של אורביניה.
תור מיכרון
חופשית - סימון כל הקובולדים
רגילה - משב מרענן. מנצל פרץ ריפוי, מרפא 11 נק''פ ומעלה את הדרג''ש ב5 נקודות, בגלל יכולת נוטר מיוחדת שאין לכם, עד תחילת תורו הבא. (אתם מעלים את הדרג''ש ב2 בלבד ע''י שימוש במחשב מרענן, עד תחילת תורכם הבא)
תור הקובולדים
התקפות נגד מיכרון
7 נגד דרג''ש פיספס
24 נגד דרג''ש - 4 נזק
9 נגד דרג''ש - פיספס. אולי בפעם הבאה יצליח יותר. אם תהיה כזו :D

כולם
מורת'ון מתגנב בשיחים אל מאחורי אחד הקובולדים, מחייך. התחושה הזו מוכרת לו, כמעט ביתית, מאז שהיה נער צעיר. ''לילה טוב'', הוא לוחש אל השרץ, ולפני שהלה קולט מה קורה הוא נועץ בדייקנות מיומנת את הפגיון בין שכמותיו, קוטל אותו.

META
פעולת תנועה:
הולך מ-M13 ל-J17.
פעולה רגילה:
התקפה:
[dice:1fm6x7hi]707439:0[/dice:1fm6x7hi]
הקובולד ב-J18 מת.
[dice]707439:1[/dice]

אורביניה נחושה לסיים את מלאכתה, והיא פותחת בסדרת הצלפות חדות על הקובלד המסכן...
"מיכרון, זה לא רעיון טוב להישאר שם.."
META
תנועה-
פוסע לH16.
רגילה-
"טקטיקת להקה" על הקובלד שמולי:
[dice:twh0f7a7]707458:0[/dice:twh0f7a7]
בפגיעה, הקובלד מת ומיכרון יכול לפסוע משבצת אחת כפעולה חופשית.

IN
ראליין מסמן בעיניו את הקובולד שמולו, בעוד זה מבין שהוא אינו יכול לברוח מחרבו של ראליין, שמשתלחת לעברו, מפילה אותו כחלל נוסף בדרכו של ראליין והאל הגדול.

META
משנית
סימון קובולד בI19
רגילה (נגד הקובולד בI19, נגד דרג"ש) (overwhelming strike)
התקפה 1: 1d20+5=12
התקפה 2: 1d20+=21
פגיעה וראליין עובד לI19

כולם
לאחר שאורביניה וראליין הורידו את הקובולדים האחרונים (ומורת'ון סתם הלך כמו מטומטם) הגיע הזמן למנוחה. מעגל הרונות עדיין זוהר בכחול, ומיכרון מחליט לנוח בתוך המעגל.
Meta
ניצחתם, לאחר המנוחה הקצרה (5 דקות) תוכלו לנצל פרצי ריפוי כדי להשיב נק''פ. או שאולי ואורביניה יכולות לרפא אתכם באמצעות כוחות הריפוי שלהם ואז לנוח שוב מנוחה קצרה, לריפוי אפקטיבי יותר.
מיכרון מנצל פרץ ריפוי אחד וזה מביא אותו למקסימום נק''פ.
Out
אם אתם רוצים לעשות משהו במנוחה הקצרה או אחריה תגידו עכשיו, וגם כמה פרצי ריפוי אתם מנצלים, ואם אתם משתמשים בכוחות הריפוי.

צריך להיפטר מהמיכרון הזה. הוא גורם לי כאב ראש. :D

OUT
מורת'ון חיסל קובולדים, אבל האלים שכחו שהוא ערך את התגובה...

META
כיוון שאני מזמן לא יכול לערוך את הדפ''ד, אין לי מושג כמה נק''פ יש לי, אז אני אהיה פסימי. מנצל פרץ ריפוי.

IN
''זה היה נחמד'', מחייך מורת'ון, גורר גופת קובולד אל היער - אין לו שום עניין שהיא תשכב לה מול העיניים שלו. ''אני מתעניין מה חושבים עלינו הקובולדים האלה, כשהם חיו כמובן, אם הם ידעו לחשוב''.

כולם
Out
אביעד - תקשיב, אני glass canon, אבל זה לא אומר שאני לא אמור לספוג קצת נזק... אני לא חושב שכוונה נגדי התקפה אחת כל המשחק עד עכשיו...
In
ראליין מושך בכתפיו בתגובה לשאלתו של מורת'ון, ועונה "למי זה משנה בכלל, הכופרים הקטנים כנראה ראו בנו מפלצות שבאות והורגות אותם, אבל הדעה שלהם חשובה כקליפת השום".

מטיל על עצמי מילת תפארת, מתרפא 11 נק"פ.
אתה תמיד מוזמן להרוג את מיכרון :)
IN
אלי לוחשת כמה מילים, קסם אופף אותה, ומלבד שריטה קטנה פצעיה נעלמים.
ואז, המבט הרציני שאפף את פניה למשך הקרב מתפוגג.
"אני יודעת לקרוא, אתה יודע?" אומרת אלי למורת'ון. "שלושה מורים שונים היו צריכים ללמד אותי לקרוא, וזה היה קצת קשה, אבל הם הצליחו. הראשונה הייתה גברת זקנה אחת, והיא הייתה נוראאא טרחנית. כל הזמן היא הייתה "איילניה, את לא יכולה לנגן עכשיו. עכשיו את צריכה ללמוד. אה, הזכרתי לכם את זה שאני יודעת לנגן? המורה שלי לנגינה היה היחיד שלא פרש באמצע. כלומר, הוא פרש. אבל זה היה בגלל שהוא חשב שאני מנגנת יותר טוב ממנו, לא בגלל שהוא לא סבל אותי, כמו כל המורים האחרים. אבל זה בכלל לא נכון. הייתה את המנגינה הזאת שלו, שהוא ניגן מעולה ואני אף פעם לא הצלחתי לעשות כמו שצריך..."
ואז אלי שולפת את חליל השנהב המעוטר שלה, ומתחילה לנגן.
אתם לא מצליחים לעקוב אחרי אצבעותיה, המנגינה שוטפת אתכם, ממלאת אתכם, ומרתקת אתכם. אחרי כמה דקות בהם אתם מרותקים, המנגינה מפסיקה והקסם נגמר.
"אז, כמו שאמרתי, הוא ניגן את זה יותר טוב. אני תמיד מפקששת איפה שהוא באמצע. הפעם, למשל, ניגנתי סי במקום דו בתיבה שלוש מאות ושתיים עשרה. בכל אופן, המורה השני שלי לקריאה היה נחמד יותר..."
OUT
אני עוצר באמצע לא כי אלי עוצרת, אלא כדי לתת לכם לפעול לפני שאני ממשיך.

מורת'וון הפסיק להקשיב אחרי שדיברה על לפקשש. ''שתקי, אישה'', הוא אומר. ''כולם - יש לכם רעיון... אתם יודעים, מה נאכל הערב?''.

META
מנצל 2 פרצי ריפוי, לא 1.

OUT
סליחה על העיכוב, דרקוניקון.
IN
"אם לא הבאתם אוכל, אני מניחה שזו בעיה שלכם..."
אורביניה מחייכת.
"אלא אם כן מישהו רוצה ללכת לצוד כדי לחסוך בצידה."

כולם
Out
הל - תהיתי למה אתה [עריכה: לא] מגלגל כדי לבחון את המעגל, אבל שיהיה.
בנוסף, תקפתי אותך כמה פעמים. נראה לי שפשוט היה לך מזל והן החטיאו. אבל ניצן באמת קיבל יותר מדי.
ד''א, ניצן - מי שמנגן בטעות סי במקום דו בתיבה 312 המנגינה מונופונית לא צריך להגיד את זה. כולם שמעו.
In
מאחורי המים הגועשים של המפל, לפחות לפי המפה של מיכרון, נמצא מחנה הקובולדים הסודי. אבל איך נכנסים לשם? זה לא כתוב במפה...

כולם
למה לישון, לשם שמים?
אמצע היום עכשיו, אתם אחרי היתקלות בודדת, ואפילו לא ניצלתם כוח יומי אחד.
מה גם שזה פשוט רעיון לא חכם ללכת לישון מטר ממאורה של קובולדים שהרגתם לפני רגע את החברים שלהם.
אם אתם בכ''ז רוצים לישון אז בכיף, אבל אין לכם סיבה טובה לעשות את זה לדעתי.

כולם
OUT
אה, חשבתי שערב.
שכחתי...

IN
תוך כדי ארוחת צהריים על טהרת שימורים, אומר מורת'ון: ''אני מציע שאני, הקטן והזריז מבין כולנו, אחפש את השביל שמוביל למערה מאחורי המפל. יש לי ניסיון בדברים כאלה''.

חזרה