• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיונות לאנשי חיה - לכתוב נתונים מתישהו בהמשך

כרגיל - רושם כאן כדי לא לשכוח, נתונים יבואו מתישהו בהמשך.

1) קופים - באחד מעולמות המשחק שלי (לא מו"ד) היה גזע של קופים אנושיים - הם נראו כמו שימפנזות, גורילות ואורנגאוטנגים, אבל השתייכו כולם לגזע אחד והיו די נחמדים. צריך לראות איך אפשר להמיר אותם למו"ד ואם לעשות אותם בתור גזע או בתור מפלצת.

2) רפטיליאנים. מתלבט אם צריך אותם בכלל כי היואן-טי די תופסים את הנישה הזו של "זוחלים משני צורה עם קונספירציות" אבל אחרי שראיתי דפי פייסבוק כמו "רפי ברזני צייד רפטיליאנים" (הפרודי) או "מפקדת קוברה לשיחרור האנושות" (הרציני לגמרי) נראה לי שיש פוטנציאל מגניב (ואולי גם קומי) להמרה למו"ד של תיאוריות הקונספירציה על בנימין תניניהו (השיבוש של שם המשפחה - במקור) החייזר הלטאי מכוכב ניבירו.

3) חזיר שטני. לא מפלצת מקורית שלי אלא מפלצת ממו"ד בקופסאות - חזיר בר מפלצתי ועצום מימדים שמשנה צורה לשמן מגעיל וקירח. הם היו די מגניבים וזוממי מזימות ונראה לי שצריך אותם בחזרה בשיטה. מצד שני, יש מצב שהם יצאו בגרסה רשמית מתישהו למרות שלא ראיתי אותם מאז ההמרה של מייסטרה למוד"מ2.

4) סאטיר רומאי - מה שאנחנו מכירים מאסופת המפלצות כ"סאטיר" עיזי זה בעצם פאון. הסאטיר הרומי היה סתם איש מכוער עם אוזניים וזנב של חמור (וכפות רגליים אנושיות לגמרי, בלי פרסות) שהיה רוב הזמן שיכור ועודד אחרים להשתכר ולעשות בלגן. מצד שני, אני לא בטוח שמו"ד באמת צריכה שיכור עם אוזני חמור שאומר מילים גסות.

5) קיפי בן קיפוד. כן, אני רציני לגמרי. כתבתי פעם נתונים שלו לקריאתו של קת'ולהו, עם התקפות של קוצים וכוח מיוחד של "הילת טימטום". יכול להיות מאתגר להמיר אותו למו"ד. בסופו של דבר, אם יש במו"ד5 מוצר PDF רשמי שלם עם נתונים ל"טורטל" שזו גרסא מכוערת וסוטה לצב נינג'ה, גם קיפי יכול להשתלב שם.

אם תחפור קצת בהיסטוריה של הפונדק תמצא פרויקט פורום של עולם מערכה מבוסס המיתולוגיה הפרעונית.
אחד הגזעים שהועלו הם בבונים כגזע (הגזע הנבחר של האל תות). הם נראים כמו בבונים, הולכים כמו בבונים, צדים כמו בבונים, מדברים כמו פילוסופים... ואין כזה דבר "בבון סתם, החיה". יש בעולם המערכה הזה רק דבר אחד שנקרא "בבון" ונראה כמו בבון והוא תבוני בהחלט.
זה יכול לעבוד באותה מידה עם אורנג-אוטן, שבאינדונזיה האמינו פעם שהם אנשים תבוניים שפשוט סובלים ממקרה חמור של עצלנות ומעדיפים להיות תלויים מעץ וללעוס עלים ולהסתכל עליך במבט מתנשא במקום לחרוש לעצמם שדה ולבנות בית בוץ.

רעיונות מגניבים ממש. פעם היה לי רעיון של אורנג-אוטנים וגורילות כטרולי יער חצי תבוניים.
המפקד האלמוני אמר/ה:
4) סאטיר רומאי - מה שאנחנו מכירים מאסופת המפלצות כ"סאטיר" עיזי זה בעצם פאון. הסאטיר הרומי היה סתם איש מכוער עם אוזניים וזנב של חמור (וכפות רגליים אנושיות לגמרי, בלי פרסות) שהיה רוב הזמן שיכור ועודד אחרים להשתכר ולעשות בלגן. מצד שני, אני לא בטוח שמו"ד באמת צריכה שיכור עם אוזני חמור שאומר מילים גסות.
למיטב זכרוני סאטירים הם כייסים ואנסים...

אגב, מסתבר שכנראה התבלבלתי והפאון הוא הרומאי בעוד שהסאטיר הוא יווני ועם זנב של סוס ואוזני חמור.
בכל מקרה, הסאטיר המקורי מאוד קשור לפריון ומין ונראה לי שיהיה מאתגר לעשות אותו בגרסת PG-13 מרוככת.

חזרה