• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת הארורים עץ משחק [3.5, פנטזיה אפלה] (4/4) אנחנו ממשיכים!.

"הם מקבלים רק תלמידים אדוקים של פיילור, יש לי את הידע כדי לעבוד עליהם, השאלה עם לך יש את הלשון כדי לשכנע אותם?" הוא ממשיך ללכת, "כרגע אתם יכולים לקרוא לי נוק." הוא אומר, כמעט כאילו השם הזה הוא דבר זמני שהוא יזרוק אחר כך. "ואני לא חושב שכדי להרוג אותם, לפחות כרגע, הם מועלים לנו חיים."
OUT
א' אנחנו נבלים.
ב' נטייה זה קווים מנחים, גם דמות טובה יכולה לעשות דברים מרושעים
ג'- תוהו נטרלי כהגדרה שלו זה "אני עושה מה שמתאים לי, ולא חושב לעומק"
ד- סדר-רע לא מתמודד טוב אם להיות חסר כבוד, תוהו-רע לא מתמודד טוב עם לחשוב קצת מחוץ ל"אני ארצח את כולם כי אני רעב הבוקר" ונטרלי רע לא משתלב מספיק עם ה"תוהו" של הדמות שלי. לכן. גם אם זו מזימה מרושעת ברעיון שלה, היא תגרום כאוס, מה שעובד טוב לדמות שלי ולאנרכיזים הכל שיש בה.

אני חולק עליך, זה שרוב חסרי הסדר המרושעים הם חסרי מוח לא אומר שכולם.
אפשר להיות תוהו רע ולתכנן תוכנית מורכבת, תוהו רע יכול להיות חכם ולתכנן תוכניות אבל הוא מונע על ידי הרגשות והתשוקות שלו יותר מהיגיון בריא (זה אומר שהוא יכול לתכנן תוכנית בעל 100 שלבים בשביל להיתנקם במישהו על עלבון זהיר אבל לא שהוא יסתער לכל מקום מנפנף בגרזן אדיר ושועג כמו אידיוט. מצד שהי זה אומר שהוא לא תמיד יבחר את התוכנית הכי טובה עילה את התוכנית היותר "מעניינת" לטעמו)

''הלשון לשכנע אותם? אשמח ללמוד על כל דת באשר היא'' דתות הן דבר מעניין. בייחוד בעולם כמו זה, התיאולוגיה היא המדע החשוב ביותר
לפני הכניסה לכפר
''אז כאן אנחנו מתפצלים?" שואל הנזיר את משנה הצורה.

''טוב, אני אלך לעבוד אצל הסוחרים כסבל, אנסה לקחת את שליחויות הכנסיה'' ככה יהיה לי סיכוי טוב להניח את ידיים על איזו ביצה של דרקון ''נתראה'' מורלוק עוזב לבדו
Out
אם מישהו רוצה את כפתור השער (בחזרה לשאול) שיגיד שלוקח אותו.
בעיירה
אלישע
הנזיר נכנס לעיירה, מחפש עבודה אצל הסוחרים. ככל שהסחורה יותר אקזוטית הוא ישמח יותר לקבל אותה.
Meta
איסוף מידע על עבודות הובלה - 6.
בדיקת כוח לעבודות סבלות אם צריך - 15 סה''כ.
עריכה - כנראה לא הצלחתי להשיג עבודות מעניינות, מה?
עריכה נוספת - ברור שאחרי התפילה. הנזיר הוא דמות דתית בכל זאת.
עריכה - בדיקות חדשות בפורמט פורום
איסוף מידע
[dice:1od2zprr]706916:0[/dice:1od2zprr]
כוח ךסבלות
[dice:1od2zprr]706916:1[/dice:1od2zprr]

אייג'ווין
In
רולאק יושב בריכוז למשך שעה, משנן מתוך ספר התפילות שלו, וכאשר הוא מסיים הוא קם על רגליו.
הוא פונה לאייג'ווין ואומר "משעמם כאן. מה אנחנו עושים עד שהם יחזרו לכאן? אולי נארגן לידידנו עבודה ראשונה בגירוש שדים?"
Out
רשימת לחשים תגיע כשתהיה לי גישה למחשב
הכוונה בשאלה שלי היא שאולי נלך לכפר ונעשה צרות - מה שעם המראה שלנו יביא אנשים לחשוב ששדים רודפים אותם...

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתם מתפצלים.

אביעד.
השומרים בכניסה לא מעקבים אותך, נראה שהם די משועממים.
אתה לא מצליח למצוא מישהו שמעוניין בשרותך. בנוסף בפעם הבאה תזרוק למשלך יד לא לבדיקת כוח.
ליזי והל
השאר הולכים לתוך הכפר ומשאירים אותכם לבד בעודכם דנים בתוכנית שלכם. מה אתם עושים?
ליאור
אתה הולך ומגיע שוב לפונדק, הפעם הוא שקט יותר והכניסה שלך מושכת מבטים, הנערה ניגשת עליך עוד לפני שאתה מספיק להתיישב, נראה שזה יום חלש "מה אתה רוצה לשתות?" היא שואלת בחוסר הסבלנות האופייני לה.

נ.ב. יש לי חבר שמעוניין להצטרף, זה בסדר מבחינתכם?

אייג'ווין
META
לחשים שהכנתי:
דרג 0: create water, detect magic, light
דרג 1: summon undead 1, doom, shield of faith
IN
בעודם צועדים לכיוון הכפר רולאק שואל את אייג'ווין "האם אנחנו יכולים לעשות קודם עצירה בבית הקברות של הכפר? אני זקוק לעצם אנושית עבור אחד מהלחשים שלי".
הוא מתחיל להסביר קצת יותר בפירוט לגבי הלחשים שהכין - "אחד יגן עלינו במקרה שנסתבך בצרות, שני יזעזע את בני הכפר שנפחיד, והשלישי יזמן את מתיהם של בני הכפר לחיים לרדוף אותם, כמו גם מספר לחשים קטנים אחרים, שוליים. אני לא יכול להניח שיש לך שקיק קטן ואת העצם שאני צריך כדי לחסוך לנו זמן, נכון? אם אין לך אז נבזוז רגע מבית הקברות כמה עצמות ונגנוב בבית שאותו נפחיד את השקיק."

חזרה