ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ארקהם הורר, חוזר במהדורה שלישית

העולם המופלא של משחקי לוח תופס תאוצה בישראל. בפורום תמצאו עוד שחקנים ועושר של דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים. בפורום תוכל לבקש המלצות על משחקי לוח חדש, לקבל תשובות לשאלות חוקים, לשתף את המשחקים האהובים עליכם ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

ארקהם הורר, חוזר במהדורה שלישית

שליחה על ידי The oldman » 02 אוגוסט 2018, 21:11

בשורה מפתיעה מג'נקון, והפעם על החידוש של משחק הלוח הקלאסי (אך לדעתי ארוך להחריד ומייגע, לפחות במשחק הבסיס שלו) Arkham Horror. במשחק אתם משחקים חוקרים בעיקר ארקהם, כשבמהדורות קודמות המטרה הייתה לסגור שערים לפני שה Elder One פולש. במהדורה השלישית זה נראה קצת כמו ילד כלאיים של ארקהם הורר, עם משחק הקלפים של ארקהם הורר, קצת תיבול עם אלרדיץ' הורר וביחד עם לוח מודולרי - היתרון שלו שהוא אמור לשנות את המפה בכל משחק. החסרון שלדעתי הוא נראה נורא...
arkham_3rd.JPG
arkham_3rd.JPG (60.44 KiB) נצפה 184 פעמים
בכל מקרה, מי כאן אוהב את ארקהם הורר/אלדריץ' הורר? למישהו עדיין לא נמאס ממשחקים של קתולהו? לי יש על את המדף את אלדריץ' הורר, ולאחרונה קניתי את משחק הקלפים של ארקהם הורר... אז אני מרגיש מסופק לחלוטין במלחמה שלי ב Elder ones. ואף פעם לא אהבתי את ארקהם הורר (סקירה של רני למה' השנייה: Arkham horror, משחק לוח של אימה וקתולהו - הפונדק)
Arkham Horror Third Edition - Fantasy Flight Games
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

• נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה