• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

פריטיגר מהרהר מעט, מצמם עיניים. ''רגע רגע'', הוא אומר כעבור זמן מה. ''משהו פה חשוד. אני מכיר את הפצעים האלה'', הוא מביט בבן הדרקון, ''מניסיוני. אלה פצעים שגלאים גורמים... לא אמרת שחיסלת את השומרים והשבתת את הגלאים?''.

אני לא אוכל להגיב ממחר ועד שבוע הבא.
אני לא הולך להקפיא את המשחק - אלא לתת לכם משימה.

יש לכם שבוע להחליט - מה אתם עושים מכאן? האם אתם מתפצלים, או עושים רק משימה אחת? האם אתם מאמינים לבן הדרקון?

אני רוצה ששבוע הבא, כשאני אתחבר, אתם תגידו לי מה בדיוק אתם הולכים לעשות.

OUT
תהנה.

IN
''אני לא סומך עליו'', אומר פריטיגר. ''אם הוא ניטרל את השומרים והשבית את הגלאים הוא לא אמור להיות פצוע ככה, בפצעי גלאים, ואם הוא מתחמק מהשאלה אז הוא חשוד בכלל''.

המתנקש מביט בעיניים כבויות בחברי הקבוצה, יחס הקר יחסית משיב אותו לסורו והחמלה המעטה שהייתה בעינו נעלמת, כמעט נעלמת, הוא לא ישוב להרוג כל אחד, בן הגרוגונה גרם לא להרגיש רע עבור מעט מהאנשים.
"אני נכנס לשם לבד, תעשו את אשר תרצו, אני העשה את מה שתמיד עשיתי." הוא אומר ונסוג לצללים, שם מקומו, שם ביתו. "אני אחזיר את ראשו לריו, ואקבע איתה חוזים בתנאים שלי, אני ארש את הגילדה הזו או אשמיד אותה"

OUT
אז אתה אומר ש:
משהו השתלט עליו וגרם לו להביס את השמרים ולהשבית את הגלאים תוך כדי פציעות ואז הנחית אותו מולנו? (או שהמשהו הזה גרם לו להיפצע מפצעי גלאים ואז שם אותו מולנו והוא שיקר לנו).

לא ממש הבנתי מה הכוונה בהשתלטות וכו', אבל שיהיה.

IN
''אני אלך לחסל את אינגילמור'', אומר פריטיגר. ''קאגה לא יצליח לבד, ויש לי חשבון לא סגור עם הטינופת''.

חזרה