• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

vini

פונדקאי חדש
אוהבים להנחות? רוצים להדגים משחק שיצרתם? יש לכם סדנה או טורניר שאתם רוצים לארגן? זה הזמן להגיש את המשחק שלכם לדרקוניקון 2018 - כל המנחים גם מקבלים שלל הטבות. אם אתם רוצים להנחות הרפתקה שאנחנו מספקים לכם, צרו קשר עם צוות משחקים. ואם זו הפעם הראשונה שאתם מנחים בכנס, אנחנו נעזור לכם.
דרקוניקון, כנס המשחקים המובחר של הקיץ חוזר השנה ב-23 ו-24 לאוגוסט - גם השנה דרקוניקון יתקיים בהיכל אוהל שם ברמת-גן בקרבת פארק הירקון, קניון איילון ורכבת תל-אביב מרכז. בכנס יהיו עושר של משחקי תפקידים, משחקי לוח, טורנירים, מיניאטורות ועוד.
לאור ההצלחה בשנים הקודמות, השנה יהיו יותר שולחנות למנחים - אבל מומלץ להרשם כמה שיותר מוקדם להנחיה, כי מנסיון העבר שלנו המקומות נתפסים - כדי להרשם, הכנסו לעמוד רישום משחקים לדרקוניקון.

קרא את הכתבה...

יהיה מפגש פונדקאים בדרקוניקון? בשנה שעברה לא הצלחתי להגיע למפגש, אבל יכול להיות נחמד לארגן אחד השנה.
ועוד שאלה-למה אתה מגיב משני משתמשים שונים?
(וכן, אני יודע שזה ספאם עמוק, אבל אני חייב לשאול את זה).

ויני הוא סוג של בוט של המערכת שמפרסם אוטומטית דברים.

בכל מקרה, אני מעט מבואס שזה שוב נופל על כאמ"י, לדרקוניקון יש היסטוריה עם ליפול על תאריכים לא נוחים לי. למזלי, זה יומיים- אז כמו שנה שעברה, גם השנה אגיע ליום השני בלבד. אני מתלבט כרגע אם להגיש משחק, ואם כן- אז איזה.

ניסינו להמנע מכאמ"י, אבל אצלם התאריך לא נקבע על-ידם אלא לפי האילוצים של בנייני האומה... לכן כמעט בלתי אפשרי לתאם.
האבירה, בוודאי שניתן להעביר

היי, הרישום למנחים נסגר עוד חודש - אם עדיין לא הגשתם משחקים, זה הזמן!
אנו מחפשים גם מנחים שרוצים להריץ הרפתקאות מוכנות, שאנו מספקים לכם, של מבוכים ודרקונים מכל המהדורות. דרקוניקון הוא כנס הבית של הפונדק - אם עדיין לא הנחתם בכנסים או רוצים לצבור עוד נסיון בהנחיה, זו ההזדמנות המושלמת! נשמח לעזור לכם.

חשבנו גם לארגן השקה מקומית של הבטא של פאת'פיינדר 2 - מי רוצה להנחות? מדובר על הרפתקה מוכנה.

גל ראשון של משחקים באתר - www.dragoncon.co.il
ונותר עוד שבוע להגיש את המשחק שלכם, מוזמנים גם להשתמש באחת מההרפתקאות המוכנות שלנו - יש לנו הרפתקאות של מבוכים ודרקונים מכל המהדורות, הטבעת האחת, עיר בערפל ועוד!
ובהזדמנות זו, אני גם גאה להשיק את התג החדש שכל מי שמנחה משחק בדרקוניקון מקבל בפורום! מי יענה לאתגר?
dragoncon.png

שאלה שעלתה בקבוצת הורים סגורה ואני מביאה אותה כלשונה , אני מניחה שאם זה רלוונטי, גם פירוט יעזור :) :

היי,
מי יכול לעזור לאמא מוגלגית (בתחום של מ"ת)?
הכנס מתאים לילדים בני 8 (בוגרי כתה ב') שחדשים (יחסית) בתחום מ"ת?
הם שיחקו כמה פעמים בשיטת "קוסמים קטנים"...

TheKnightWhosaidKnit אמר/ה:
מי יכול לעזור לאמא מוגלגית (בתחום של מ"ת)?
הכנס מתאים לילדים בני 8 (בוגרי כתה ב') שחדשים (יחסית) בתחום מ"ת?
הם שיחקו כמה פעמים בשיטת "קוסמים קטנים"...
היי, הכנס מתאים גם לילדים בני 8, בעיקר בדגש על משחקי לוח וקלפים. אני גם מביא ילדים בגילאי 5 ו-7 לכנס והם מאוד נהנים ומעבירים שם בכיף שעות.

הרישום המוקדם מתחיל בשבוע הבא :)

חזרה