• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ילדי הקיסרות - עץ הרשמה (סנדבוקס, חופשיטה, פנטזיה) (4/4) ההרשמה סגורה!

אחרי שניצן הודיע לי שהוא ירד מהרעיון, אני גאה להכריז על סיום ההרשמה ופתיחת המשחק!
כולכם כתבתם דפ''דים מושקעים, טובים ונהדרים, ואילו הייתי יכול הייתי מנחה לכולכם - אבל לצערי זה לא אפשרי, ואני נאלץ לבחור חמישה.
אם לא בחרתי מישהו, זה לא כי הוא לא השקיע, או כי יש לי משהו נגדו. אני מצטער.

והנבחרים הם (*תופים*)...
ליזי
tkhag1
אביעד
witch hunter
nautti

אם אחד מהשחקנים יפרוש או יועף, אני אבחר אחד מהנרשמים האחרים. מבקש סליחה מראש ממי שלא התקבלו - מתפלל שזה לא יקרה.

אפרסם בקרוב עץ משחק! בהצלחה לכולם!

דפ"ד שני
(לקח לי 7 תגובות לחסל את הדמות, נדמה לי שזה שיא חדש)
שם הדמות: סילארו מינואה (סכין מהירה)
מקצוע: פיראט/מכשף
רקע: סילארו נולד באי קטן באיי הלוויתנים בשם מיראוס. כשהיה בגיל חמש אביו סירב לשלם את המסים עצומים שהוטלו על הכפר כדי לבנות ארמון נוסף לקיסר (הקודם), הצבא שלח חיילים שלקחו הכל, את הבית, הסוסים, את הסירה של אביו, את כל המזון, הכל. ואז הם אנסו את אמא שלו והכריחו את אביו לצפות בהם. זו הייתה הסיבה שאביו החליט להפוך לפיראט. וכך קרה שהוא ואביו הצטרפו לצוות, הוא בתור נער סיפון ואביו כפיראט. מיראוס אומן על ידי אביו בשימוש בנשק עד שבאחת הפשיטות של בצוות, כשהיה בגיל 15, אביו נהרג. הקפטן של הספינה (קודמו של גאיזריק) נתן למיראוס שבוע להתאבל. ביום השלישי של האבל בעודו בוהה בים הוא ראה אישה עולה מן הים. האישה הציגה את עצמה כהרמיה, אלת שודדי הים, ואמרה לו שצפוי לו עתיד גדול וכדי לעזור לו היא מוכנה להעניק לו כוח וחכמה אם בתמורה הוא יפאר את שמה כפיראט. מיראוס הסכים. כאשר תמו ימי האבל הקפטן שאל אותו בפומבי מה הוא, נער סיפון בן 15, יכול לתת לספינה. בתגובה, מיראוס שלף 5 סכינים והטיל את כולם ביחד על הקפטן. הקפטן מוסמר לקיר מבלי להיפגע, וכך סילארו זכה בשמו, וכאשר הוא נשאל כיצד הוא ביצע זאת, הוא רק אמר "הרמיה נתנה לי כח". מאז הוא השתתף בכמעט כל פשיטה של הצוות, הוא מעולם לא הפסיד בקרב, והוא זכה בכמה נצחונות בלתי אפשריים, והוא תמיד ייחס את נצחונותיו להרמיה.
אופי: חובב קרבות, בעל ביטחון עצמי.
מראה: שרירי, לבוש יפה, עיניים כחולות, גבוהה, מגולח
ציוד: 2 אקדחים תופיים, חרב סיף, סכיני הטלה
מיומנויות: ירי באקדח , סיוף, הטלת סכינים, שחייה, תפעול ספינה, הפעת פיראטים. (כל היכולות ברמה על טבעית)

זה בעיקר כי הסתערת בראש לוחמיך חמוש בקשת וסכין...
אביעד - לא, כי הוא משחק דמות אחרת מאותו המקום וממשיך את קוו העלילה. חוץ מזה, יש סיכוי שתיפגשו...

דפ''ד מגניב, באיזו שפה השם?
השמות באיי הלוויתן הם יותר בכיוון יווני (האיים נפרדים מתרבות האימפריה, והם די פרימיטיביים - עבדות לדוגמה חוקית בהם, למרות שהאימפריה משתדלת לדכא אותה). לא כזה רלוונטי, אבל עדיין.
למה שחייל יאנוס וירצח את אמא שלו? החיילים של האימפריה לרוב לא עושים דברים כאלה (אלא אם כפר מרד, ואז דמו בראשו). ואיפה אבא שלו היה בזמן הזה?!
הטכנולוגיה היא יותר בכיוון של אקדחי בריח צור.
האמת שמעניין לדעת עוד על הרקע והאופי שלו. בתור אחד שאמו נרצחה ונאנסה, מה הוא חשב על הפיראטים, שעשו דברים כאלה בלי הפסקה? ע''ע הפשיטה על האי לימוס שהנהיג גאיזריק.
הוא נשמע פחות כמו קדושה, יותר כמו מכשף - הוא לא כוהן של הרמיה, הוא יותר עשה איתה ברית בתמורה לכוחות.
והכוחות הם:
מיומנות על אנושית בשלושה נשקים לבחירה (אחד כבר בחרת - סכיני הטלה), מתפעול ספינה (גם כמלח, גם כקפטן), הנהגת פיראטים ושחייה.

על מה?
נאוטי עובר דירה.
ליזי ואלישע נפגשו, ואנחנו ניהלנו דיון ספאמי-הומוריסטי קצר איך נקרא להתכתבות שלהם (אני בעד אליזישע).
nothing important.

חאן
תיקנתי
בעיקרון לקחתי הברות אקראיות וחיברתי אותן ביחד, לשנות לשם משפה אמיתית?
בנוגע לפיראטים, הוא מסתכל על האקטים שלהם כנקמה באימפריה, תגובה למסים ולאונס. (כן אני יודע שזה מעגל קסמים אבל הוא לא. חשוב לציין שהפיראטים לא חושבים על עצמם כעל פושעים אלא כעל לוחמי חופש)

נאוטי
לא, אין צורך, השם מגניב. סתם תהיתי.
הרקע הגיוני למדי.
כן... אבל הפשיטות עם הרצח והאונס קורות בכפרים באיי הלוויתנים (הקיסר מגן טוב טוב על חופי האימפריה), אז הוא עושה בדיוק מה שעשו החיילים...

חזרה