• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו

פריטיגר עוצר, מלחשש בנחשית.

ניצן
''ארס! חמקן! ניב! ישנתם מספיק. כולכם, להתקיף את האורק פה מלפניי. אגב, ריטשתם מעולה את הוארגים מקודם, אני אתן לכם לצוד עכברים חופשי אחר כך''.

פריטיגר זוחל ליד אחד האורקים הקפואים, עורף את ראשו בנינוחות, ואז מנחית את חניתו על אורק קפוא נוסף. שלושת הנחשים מזנקים על אורק שלישי, מכישים כל איזור חשוף.

META
צריך לזרוק? האויב קפוא...
אם כן, כי זה הגיוני לפספס מכה נגד יריב קפוא:
חרב נגד אורק 1:
[dice:27eigg37]703730:0[/dice:27eigg37]
חנית נגד אורק 2:
[dice:27eigg37]703730:1[/dice:27eigg37]
ארס:
[dice:27eigg37]703730:2[/dice:27eigg37]
ניב:
[dice:27eigg37]703730:3[/dice:27eigg37]
חמקן:
[dice:27eigg37]703730:4[/dice:27eigg37]

מילהוס קופץ לאוויר והופך לדרקון קטן, שמעופף מעל הקרב
[dice:1ik6nm9g]703810:0[/dice:1ik6nm9g]
ואז יורק אש על האורקים
[dice:1ik6nm9g]703810:1[/dice:1ik6nm9g]
באוויר הוא חוזר להיות בן אדם, הופך עוד עכבר לנחש, ומשליך
[dice:1ik6nm9g]703810:2[/dice:1ik6nm9g]
ואז כשהוא נופל הוא בועט לעוד אורק בראש
[dice:1ik6nm9g]703810:3[/dice:1ik6nm9g]

סליחה על האיחור. היו לי דברים לעשות.

- - - -
שינוי הצורה של דון נכשל - הוא מצליח להפוך רק את ראשו לראש דרקון. לא שזה משנה לו. הוא יורק חרוט של אש, שמבשל את האורקים בתוך שריונות המתכת הכבדים שלהם.
3 אורקים מתים, 5 פצועים.
עם זאת, הפעולה לקחה לדון יותר מדי אנרגיה, והוא הופך לאדם וגומר את תורו.

אמנם זה קשה לפספס יריב קפוא, אבל הם משוריינים מאוד, והחרב של פריטיגר מפספסת. עם זאת החנית נתקעת עמוק, ואורק נוסף נפל.
חמקן וניב טסים לעבר האורקים, מסתבכים זה בזה ונופלים. ארס מביט בהם בבוז ויורק ארס, ממוטט אורק נוסף.

נותרו 6 אורקים בריאים, וחמישה עם כוויות קשות.
והם מתעוררים.
הם מסתערים, ללא סדר, על היריבים הקרובים ביותר אליהם. שלושה על דון, ארבעה על קאגה, שלושה על פריטיגר ואחד על הלנה.

על דון:
[dice:2pp5fjh1]704114:0[/dice:2pp5fjh1]
אחד האורקים פוגע בדון, והוא פצוע קל.

על קאגה:
[dice:2pp5fjh1]704114:1[/dice:2pp5fjh1]
קאגה מתחמק משלושה, אבל הרביעי פוגע בו קשות ביד שמאל. היד השמאלית של קאגה משותקת, ובנוסף הוא פצוע בינוני.

על פריטיגר:
[dice:2pp5fjh1]704114:2[/dice:2pp5fjh1]
שלוש המכות פוגעות חזק, חרבותיהם של האורקים חותכים דרך עור ובשר. פירטיגר נופל ארצה.
הלנה רצה לכיוונו, אבל חוטפת מכה מהאורק האחרון. היא מרפאת את פריטיגר - אבל הוא פצוע קשה.

על הלנה:
[dice:2pp5fjh1]704114:3[/dice:2pp5fjh1]

קאגה נסוג אחורה בנהמה ואוחז בזרועו הפצועה בעודו גונח.
ואז האשליה שלו רצה ועוברת בנפנוף גלימות בין האורקים בתבנית ריצה מורכבת, שתי הקאגים מחייכים ומושכים בידיים שלהם וטיל נמתח ברשת קטלנית, מחושים שלהם נמשכים לאחור וטיל מבהיק גם ביניהם בעודם הופכים את הרשת לכלוב קטלני, גם אם האורקים ישרדו תזוזה לא תהיה אפשרית בלי להיחתך לאלפי חתיכות.

טיל [dice:11mk9zap]704115:0[/dice:11mk9zap]

פריטיגר גונח בכאב, נועץ עיניים רושפות באורקים. אבל אחרי כל המכות שכבר חטף בקרב הזה, הן כואבות לו הרבה פחות. נאנק, הוא קם על הרגליים. ''אז אתם לא כאלה גרועים'', הוא אומר. ''אבל אתם לא תכבשו את אילהארה. אני יכול להבטיח לכם''. הוא מזדחל משם במהירות, ומתחיל להקיף את הקרב בזחילה נחשית, מלחשש.

ינצן
''ניב! חמקן! אידיוטים! ארס, יפה! עכשיו כולכם, תסתערו על האורק הארור הזה, תכישו אותו עד שלא ידע אם הוא נמצא בשדה קרב או בביצת החזירים הנעימה בה הוא נולד''.

הנחשים מסתערים על אחד האורקים שתקפו את פריטיגר, מכישים כל חלק חשוף

ארס:
[dice:3ewwvsb8]704117:0[/dice:3ewwvsb8]
ניב:
[dice:3ewwvsb8]704117:1[/dice:3ewwvsb8]
חמקן:
[dice:3ewwvsb8]704117:2[/dice:3ewwvsb8]

מילהוס גונח, הוא מצמיח עוד זוג ידים,
[dice:38c7alkn]704126:0[/dice:38c7alkn]
שולף את ארבעת החרבות, וקופץ על אחד האורקים, הוא בועט לו בראש
[dice:38c7alkn]704126:1[/dice:38c7alkn]
ומשסף עוד ארבעה
[dice:38c7alkn]704126:2[/dice:38c7alkn]

במאמץ משותף, אתם קוטלים את האורקים האחרונים.
הרחוב מוצף בדם ירוק של אורקים, אדום של בני אדם, סגול כהה של שדים (או שד אחד מסוים, ליתר דיוק) ואדום כהה של ווארגים.
אבל הצלחתם.
הלנה עוברת ביניכם ומרפאת את פצעיכם, אבל היא מותשת. היא לא תוכל לרפא עוד הרבה.

"אז, אחרי שטיפלנו בבוגד הזה," אומר גאמור בכעס, מוחץ בידיו כדור להבות, "כדאי שנלך אל אינגילמור. ממה ששמענו, כדאי לטפל בו מהר."

הוא פונה לאחרים ונאנח "תתקדמו בלעדי, אני אנסה להסיר איומים ואלווה אותכם בחשאי, אנחנו צריכים אס בשרוול" קאגה נסוג לבין הצללים ונעלם כאילו הוא צעדה ישר למישור הצללים. "מעט זכו ללמוד מהטובה ביותר.. ריו... ריו לימדה אותי היטב" הקול שלו מהדהד ממקור לא מזוהה. "אני שומעה אותכם ואדבר במקרה ואני צריך להגיד משהו, עילה אם אתם חייבים לדבר איתי ישירות תפנו לכפיל, הוא יתפקד במקומי ואני אתן סיועה נסתר"

out
מדובר בשילוב של יכולות קסומות הגלימה והיכולות התגנבות עליונות שנותנות את האשליה שהוא נעלם (לא שמישהו יחשוד הודות לכפיל)

פריטיגר זוחל לשיחים, משנה את זנבו לזנב נחש, לובש את מכנסיו ונועל את מגפי הענקים. הפציעות עדיין מציקות, אבל הן כלום לעומת מה שהיה לו. ״קדימה״, הוא אומר. ״נחסל את הכלב״.

"לא כדי שנתפצל," אומר יטונה. "עלינו להיות ביחד כדי להביס את אינגילמור."

ואז דרקון נוחת מולכם.
או ליתר דיוק, אדם דרקון.
הוא מוכר לקאגה, אבל דון ופריטיגר לא ראו אותו מעולם.
הוא אדם גבוה ושרירי, קשקשי דרקון סגולים מכסים את עורו, זוג כנפי עטלף עצומות מתוחות באוויר מאחוריו. עיניו כחולות בוהקות, טפריו גדולים וחזקים, והוא נראה חזק מאוד.
אבל הכנף השמאלית שלו שבורה. פצע מדמם נפתח בבטנו. הוא פצוע קשה.
ואז הוא קורס מולכם על הקרקע.

חזרה