• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
dragonitzan אמר/ה:
[post]694192[/post] מה שכן - יעשה אולי כמשחק שני אם ירשו לי, יש לי משחק רץ ותוכניות למשחק המשך שלו - וזה יותר חשוב לי.
בי המפלצות הולך להיגמר בקרוב?...

dragonitzan אמר/ה:
אני מתישהו בקרוב אגמור את המחק שלי ואפתח לו משחק המשך, חופשיטה מבוססת בעולם פנטזיה.
מתישהו בקרוב אומר בערך חודש? סתם כדי לדעת אם שווה לחכות או למצוא משהו אחר.

אני הולך להריץ משחק 3.5 מקוון של דמויות מרושעות בשם "קריאת הארורים" (הסבר כאשר אפרסם את המשחק).
המשחק יתנהל בתקווה עד רמה 20 כאשר מתחילים ברמה 1. המשחק יתנהל כאשר יש קוו סיפור כללי שמתחבר באמצעות הרפתקאות שבעיקרון נפרדות זו מזו, יתכן שבין הרפתקה להרפתקה יהיה זמן המתנה של שבוע עד חודש אך אני אנסה להפחית אותו כמה שיותר.
המשחק יהיה ברמת בגרות של חרבות מדממות (16-18) שנושקת (עד כמה שמותר לפי חוקי הפורום) ללחישות הסוקבוס (18+)
עקרונית אני מאשר את כול המקצועות מכול הספרים והחומרים הלא רשמיים כול עוד ישלחו לי עותק שלהם בעברית.
אין צורך לשלוח מקצועות שהגיעו מספרי הבסיס ומהמדריכים השלמים ל: מאגיה, קדושה, לוחמה.

קצב התגובה הרצוי הוא תגובה ליום, המינימלי הוא תגובה ב3 ימים.

המשחק יתנהל עם 4 שחקנים.

יש ביקוש?

חברה, אתם כבר שלושה אנשים שמגיבים "הייתי שמח אם זה היה משהו אחר" בקצב הזה ההודעה על המשחק תיקבר מתחת להודעות שלכם.
רוצים לאחל לאלישע הצלחה במשחק החדש שלו? בטוח שהוא יעדיף שלא תסתירו את המשחק. מוזמנים לעשות את זה בפרטי.

liorgonen3 אמר/ה:
חברה, אתם כבר שלושה אנשים שמגיבים "הייתי שמח אם זה היה משהו אחר" בקצב הזה ההודעה על המשחק תיקבר מתחת להודעות שלכם.
רוצים לאחל לאלישע הצלחה במשחק החדש שלו? בטוח שהוא יעדיף שלא תסתירו את המשחק. מוזמנים לעשות את זה בפרטי.

למען האמת, הודעות ״הייתי משחק אם זה היה X״ ממש מעידות על הביקוש למשחקים שונים וכמה שחקנים יירשמו אליהם.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה