• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם פרק 3. IC

"די די. הכול יהיה בסדר. בואו שתיכן." אומר הדוקטור מוביל למשרד שלו.
הוא עורך לשתיהן בדיקות לבדוק את התיפקוד הנוירולוגי, שכלל בין השאר חבטה עדינה בפטיש בקרן של מילאניה, גורם לו להתיז כמה ניצוצות קסם, ובכנף של אצולה גורם לכנפה לרפרף.
"טוב.. נראה שאין נזק חמור. אבל....." מותח את המילה "אבל" בהמהום, מדפדף בין תיקיות.

רכלנית מסתובבת בחוסר מנוחה ליד ברק ירוק ובננית.
"הוי לא! בסוף לאצולה לא יצאה הצגה! בגללי יהיה לה ציון גרוע!"
ממלמלת לעצמה.
"ומה... אם אצולה תאבד את הזיכרון בגלל המכה הזאת? מה אני אעשה אז?"

"אבל מה?" אצולה מוצאת את עצמה מדברת פה אחד עם מילאניה ואז נוהמת מביטה בה בעוינות. "ליתר בטחון כדאי שתמנעו מפעילות מאומצת או מהתרגשויות." ובכנפיו מושיט לשתיהן סוכריה על מקל.
"שתו מים, ואם יש בחילות או כל דבר שלא בשורה חיזרו לכאן"
______

רכלנית לא נוגעת במיץ, מסתובבת סביב עצמה בדאגה.
"ישפר את האופי שלה?" מביטה בבננית במצמוץ. "אבל היא מושלמת! מלכת הכיתה!"

לאקי מחייך לעבר ברק ירוק ובננית "אני מניח שכדי שאבדוק מה קורה עם אצילה מילאניה, תרגישו חופשי להסתובב בבית, אני אחזור עוד מעט"
לאקי נכנס לחדר הבדיקות ומסתכל על אבא שלו ועל הבנות "אז... הכול בסדר? שום דבר לא נשבר?" הוא מסתכל על הבנות בעיין מנוסת ואז מביט באבא שלו "הכול בסדר באופן כללי ולהימנע מפעולות מאמצות נכון?" לאקי מחייך לאצילה "רכלנית מטפסת על הקירות מרוב דאגה, וגם השאר נראים קצאת מודאגים, לקרוא להם?"

בננית מביטה בתדהמה ברכלנית, בבילבול בברק, וביאוש בלאקי - על פניה עולה הבעה של " הם בכלל מקשיבים אחד לשני ?"

"היא פוצית מושלמת " היא עונה לרכלנית - " מה הקשר ?" היא מפנה את השאלה אל ברק " ועונה ללאקי במשיכת כתפיים.

"פפפף. אין לי צורך להתאמץ. הכול בא לי בקלות." אצולה נופפה בפרסה שלה בזלזול.
הדוקטור צוחק. "אני בטוח שזה לא *כזה* גרוע."
אביו של לאקי מחייך. "כן, הן חופשיות ללכת. את יכולה לקחת אותם. וזהו בעקרון. עכשיו תכניס את הפוני השלישי'
(הוא מתיחס לראש כרוב)
______

רכלנית מביטה מופתעת בברק ירוק. 'מה? אבל, למה ש...",
ואז מזדעפת מביטה בבננית במבט עוין. "היא לא פוצית! היא אצילית. יש לה שושלת שממשיכה עד קומאנדר הוריקן! היא חזקה ותמיד הרעמה שלה מושלמת!"
___

חזרה