• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אאוטורילם ותוכנות בניית מפות אחרות

טוב, אז אאוטורילם דפקה לי עכשיו את האחרון בסדרת באגים שמחקו לי משו כמו שלוש מפות בתחילת דרכן. אני ממש לא זוכר אותה ככזו בעייתי כשהשתמשתי בה בתיכון, ולכן יש לי שתי שאלות-

א. האם נתקלתם בבעיה דומה עם הגירסא החדשה, או שאולי הבעיה היא במחשב שלי או משו כזה?

ב. האם יש תוכנה מומלצת יותר בעיניכם? אני אגיד שאני די מחבב את הסגנון שלה(ואותה, לפני שהתחילה לעשות לי תמוות), אבל גם אשמח ללמוד תוכנה חדשה, בתנאי שהיא לא מורכבת כמו פוטושופ נניח

אוטורילם לא עודכנה ב-10 שנים פלוס האחרונות, אז זה לא מפתיע שזה לא עובד היטב על מחשבים/מערכות הפעלה חדשות, לצערי.
שתי אלטרנטיבות שאני מכיר הן:
inkarnate.com, אתר חביב ביותר שמאפשר ליצור מפות וגם לשמור אותן, הוא מהיר לעבודה ויכול לתת תוצאה טובה, אבל אין לו את הגמישות ואת העוצמה.
התוכנה המסחרית Campaign Cartographer, דומה בעקרון העבודה לאוטורילם, רק מודרנית יותר, עוצמתית יותר הרבה יותר גרפיקות. אבל היא בתשלום. https://www.profantasy.com/products/cc3-plus.asp

חזרה