• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתרי סיפורי פנטזיה קצרים

אני מחפש אתר/אפליקציה עם סיפורי פנטזיה קצרים (עד 10 עמודים בערך), בעדיפות לכאלה שמתרחשים בעולמות מערכה מוכרים של משחקי תפקידים כמוממלכות נשכחות, אברון, הנשגבים וכו'
אין מבחינתי הבדל אם הסיפורים הם בעברית או באנגלית אם כי אני מניח שיש מגוון רחב בהרבה באנגלית, ואני מוכן לשמוע גם על סיפורים ארוכים יותר אם יש לכם סופר/סדרה מסוימת שמומלצת בחום.

אשמח לקבל המלצות, גם כאלה שלא עומדות בקריטריונים האלה אם יש משהו שאתם חושבים שהוא טוב מספיק כדי להתגמש בשבילו, בסופו של דבר אני מחפש משהו לקרוא בנסיעות של חצי שעה בערך.

שמעתי על האתר, אבל לפי מה שהבנתי מדובר ביצירות שבעיקר עוסקות בספר/משחק/סדרה מסוימים כמו הארי פוטר או אווטאר, אני מניח שייתכן שיש שם סיפורים שמתרחשים הממלכות נשכחות אם שנחשבים פאן פיקשן עבור ספר/סופר מפורסם במיוחד, אבל עוד לא מצאתי כאלה, בטח שלא כאלה שמתרחשים בעולם פנטזיה מומצא שלא מבוסס על יצירה ספציפית קיימת.

חיפשתי פאנפיקים של הנשגבים, ממלכות נשכחות וכו׳, לא ידעתי מה זה יביא לי, אבל מסתבר ש-TV Tropes הכינו רשימת המלצות:

הנשגבים
ממלכות נשכחות
לא מצאתי של אברון או השמש השחורה, אבל אני בטוח שמהאתרים אליהם תקבל קישור תוכל אולי למצוא סיפורים באותם עולמות.

חזרה