• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים [דו"נ 25] אגדות האחים גרים (פאת'פיינדר)

זהו זה, כמעט נגמרו הרעיונות, כמעט, ובא לי לחתום את ההגשה, לא במשהו מדהים אבל...
השעון
מהעז ושבעת הגדיים.
למי שלא מכיר, אמא עז יצאה והשאירה את שבעת ילדיה בבית, לפני צאתה, אמרה להם לא לפתוח את הדלת לאף אחד, בעיקר לא לזאב הגדול והרע. והזאב הגדול והרע הגיע, ואמר בקולו החורק "זו אני, אמכם, חזרתי מהקניות, פתחו לי את הדלת".
הגדיים שמעו שזה אינו קול אימם ולא פתחו את הדלת.
אז הזאב בלע גיר, שהפך את קולו דק.
ושאל אם כעת יפתחו לו הגדיים את הדלת.
אך הם ראו את כפותיו השחורות ולא פתחו את הדלת.
אז הלך הזאב אל האופה, וביקש שימרח לו קמח על רגליו, האופה מרח קמח, והזאב ביקש שוב.
הפעם פתחו לו הגדיים את הדלת, והזאב בלע את כולם, חוץ מאחד, שהתחבא בתוך השעון.
כאן האם הגיע, גילתה את הגדי, פתחה לזאב את הבטן.. וזה.
בסוף כולם שמחים וחוגגים, אבל כולם שוכחים את הגיבור האמיתי של הסיפור, שבלעדיו שום גור לא היה בחיים.
השעון.
אז בשביל לפייס את השעון על חוסר הטקט המדהים הזה, הנה הנתונים שלו, שעון ההסתרה (והוא עתק, למה? כי בא לי).

שעון ההסתרה-העז ושבעת הגדיים
הילה מגננה חזקה ד''מ 17
מיקום אין משקל 27 ק''ג
תיאור
זהו אורלוגין ענק, בגודל גדול, עשוי עץ ומשויף היטב.
בנוסף על כך שהוא מראה את השעה, יצור קטן או בינוני יכול להיכנס לתוך ארון מוסתר בצידו (כן, זה ארון מוסתר, למה, ככה), הארון עצמו הוא מחבוא טוב בזכות עצמו, אבל מי שנכנס אליו מקבל את השפעת הלחש היעלמות מעין דגולה כל עוד הוא בתוכו, כלומר, הוא יכול לתקוף אנשים או לנקוט בכל פעילות אחרת בלי להתגלות.
(כן, אני יודע שזה חלש מדי בשביל עתק, אבל אני עצלן מדי, וחסר זמן מכדי לכתוב לו מחיר ודרישות יצירה).

גם לי יש רעיון לפריט קסם נפלא!
הסכין של אמא עיסה - העז ושבעת הגדיים.
הילה תעלומה חזקה. ד''מ 15.
זה פגיון 3+ רועץ חיות.
נגד זאבים כל התקפה המבוצעת באמצעות הפגיון ופוגעת מהווה איום לפגיעה חמורה.
מחיר 50000 מ''ז.
יצירה: 25000 מ''ז, זימון מפלצת 1.
(מטרת החפצ''ק הנ''ל היא להראות שלא כל דבר שהופיע במיתולוגיה זכאי להפוך לחפצ''ק, בטח שלא לעתק. הגדי התחבא בתוך שעון רגיל, ואמא עיסה חתכה את הזאב בסכין רגיל, ולא צריך להמציא להם תכונות קסם.)

אביעד אמר/ה:
גם לי יש רעיון לפריט קסם נפלא!
הסכין של אמא עיסה - העז ושבעת הגדיים.
הילה תעלומה חזקה. ד''מ 15.
זה פגיון 3+ רועץ חיות.
נגד זאבים כל התקפה המבוצעת באמצעות הפגיון ופוגעת מהווה איום לפגיעה חמורה.
מחיר 50000 מ''ז.
יצירה: 25000 מ''ז, זימון מפלצת 1.
(מטרת החפצ''ק הנ''ל היא להראות שלא כל דבר שהופיע במיתולוגיה זכאי להפוך לחפצ''ק, בטח שלא לעתק. הגדי התחבא בתוך שעון רגיל, ואמא עיסה חתכה את הזאב בסכין רגיל, ולא צריך להמציא להם תכונות קסם.)
למה לא? מה שיצרת הוא חפצ"ק די מגניב, מה שניצן יצר הוא חפצ"ק די מגניב. כן, זה לא אמור להיות עתק, ובאמת מוזר לי שכל החפצים כאן הם עתקים, אבל עדיין.

אם זה לא היה ברור, החפצים כאן הם לא בדיוק עתקים, חלקם כן, אבל חלקם הם פשוט חפצי קסם שהתעצלתי לכתוב להם מחיר.
שימו לב שלעתקים לא כתובה שום אפשרות להשמדה, זה שאני עצלן לאאומר שהם חפצ''קים :D :D

חזרה