• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המדריך של זאנאת'אר xanathar - שווה קניה לשחקן?

הספר הזה נמצא אצלי ברשימת הספרים שאני רוצה לקנות הרבה זמן, וכל פעם אני לא מצליח להצדיק לעצמי לרכוש אותו.
הוא זכה להמון שבחים, אבל למשל כשבניתי עכשיו כוהן, הלכתי על דומיין מלחמה מהסל"ש ולמעט לחש אחד, אין שום דבר מעניין בספר. למעשה אלא אם בונים דמות עם אחד מהבילדים שבספר, או שהמנחה משתמש בחוקים שבספר, הוא חסר תועלת בעיניי...
אני מפספס כאן משהו?

הספרים המפורטים של 3/4/פאת'פיינדר פשוט יותר עשירים ומעניינים.

בתור חבורה, בהחלט כדאי שיהיה אחד כזה מסביב לשולחן - גם בגלל הפרק למנחה, הקטע של המלכודות ושל הדאונטיים נראים אחלה. וגם כמובן שאם אחד השחקנים בכל זאת בוחר להתחיל עם דמות שמבוססת על אחד הבילדים בספר.
אבל לי כשחקן? באמת שאני לא רואה מה שם מצדיק 50 דולר (עזוב שזה ספר של 192 עמודים ש-20 מתוכם זה טבלאות של שמות). אם הייתי מריץ משחק של 5, אז כנראה שהייתי רוכש אם לאף שחקן לא היה, פשוט שיהיה ספר כזה בשולחן.
כשחקן, גם היית ממליץ לרכוש?

אני אולי אולד-סקול, אבל שהיה המדריך השלם למאגיה, היה בו טונות תוכן למקצועות הרלוונטיים. כאן זה רק כמה עמודים וזהו.

חזרה