• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם פרק 3. IC

רכלנית, מחיכת באושר מהאישור התועלת שלה. אבל האושר, ממשיך רגע קצר בלבד.

אצולה פוזלת רק לרגע לכיוון ברק ירוק. "הו. אתה תעזור לי. כולכם תעזרו לי."
אצולה מביטה במילאניה. "הו. אני אגיד לך מה ברור." היא נוקשת בפרסתה ורכלנית מטופפת אליה במהירול וצייתנות.
"המחברת האדומה' אומרת אצולה.
"הו.. את בטוחה, אצולה?" היא שואלת באוזניים מקופלות לאחור.

"המחברת. האדומה." אצולה אומרת בתקיפות. רכלנית ממהרת להוציא מהתיק שלכ מחברת ספיראלה עם ציור של איקס בטוש.

"לאקי קראש..." היא כותהת את השם שלה במחברת בדרמטיות בטוש ואז כותבת איקס.
"את מוחרמת!" מכריזה.

כל התלמידים מתנשמים בבהלה.

לאקי קראש מסתכל על המחברת וצוחק "שוב זה אתה לא את" לאקי מחייך "דבר שני רק מי ששפוט שלך ואת לא ידברו איתי כך שנראה לי שזו יותר טובה מאשר עונש, אין לך שום כוח אם לא מקשיבים לך וכול פוני שיתן לך להחליט עם מי הוא יכול או לא יכול לדבר לא שווה את הטרחה. חברים אמיתיים לא נותנים לדברים כאלה לעצור אותם" לאקי קראש פונה למילאניה "אבל מה שבאמת מעניין אותי זה איך היא עומדת להציג איתי הצגה אם היא לא מדברת איתי" תיקי פונה להביט באצילה שוב וחיוך גדול נמצא על פרצופו, מאתגר אותה.
הוא לא יתן לביריונות להביס אותו.

dragonian
אני משתמש במהלך המיוחד שלי "למה יש פה קליפת בננה?!"

"אם את מחרימה אותו, תחרימי גם אותי," אומרת מילאניה. "זה יעשה לי רק טוב, שלא תדברי איתי יותר. מי שחשוב לי ימשיך לדבר איתי, ומי שאני מעדיפה שיסתום יסתום. את יכולה להחרים אותו, אבל אם את מצפה שמעמדך כמלכת הכיתה ישאר כמו שהוא אחרי שהחרמת ילד ביום הראשון שלו בכיתה שלנו - אז את טועה ובגדול."

מילאניה מרימה עם טלקינזיס את הטוש האדום מידה של אצולה ומסמנת X גדול על השם שלה - ועל השם של אצולה.

"אצולה," מילאניה אומרת. "אני מחרימה אותך."

ברק עף עד לתקרה
"היי, היי, היי, בואו לא נחרים אף אחד. אצולה, הוא תלמיד חדש, והוא צודק. מילאניה, בבקשה פחות דרמתיות. רכלנית, את לא חייבת להקשיב לה" ואז הוא עף לפינה ומקפל כנפיים

בננית ממצמצת ופונה לרכלנית :" את יודעת מה אנחנו צריכות לעשות, נכון ?"

בלי לחכות לתשובה היא קופצת ועונה לעצמה בהתלהבות" להלביש אותן כמו הזוג ההוא מההצגה שלהן! זו תהיה ההצגה הכי טובה ! לאקי, ברק תוכלו לעזור לנו ?"

היא לא מחכה לתשובה וצוללת אל ערימת האבזרים בחיפוש אחרי תלבושות מתאימות

[dice:35mx99qn]702693:0[/dice:35mx99qn]

כל-פוני בוהים בעימות המתחולל.
רכלנית רק מנידה בראשה בתגובה לברק ירוק ובננית, בוהה מהופנטת בחרדה.

בננית מוצאת מדבקה של שמש ומדבקה של ירח וגם כתרים מקרטון...
"אה?! איך אתם מעזים?!" אצולה פורשת כנפיה באיום כמו טווס זועם.
"אין לכם מושג-"
מתוך החלון הפתוח, הסייח ראש כרוב פוני אדמה הירוק עף לעבר מילאניה ואצולה מתרסק איתן ומתגלגל איתן לערימת פונים 'נחבטים לאורך כל הכסאות והשולחנות עד הדלת, שגם נפתחת מעוצמת הגלגול- הם מתרסקים על הקיר במסדרון.

ראש כרוב "הו.... נראה לי שאיחרתי למרות הכול..."
קנה רצוץ מודאג. "זהו! השיעור נגמר!" קורא ודוהר לבדוק את מילאניה ואצולה. "...כדאי שתלכו הביתה..לנוח."

אאוט:
נסק קשיחות למילאניה ואצולה
[dice:1nvumic1]702961:0[/dice:1nvumic1]

Out
גם יום הלימודים נגמר?
In
לאקי שמתאמץ לא לצחוק דוהר למסדרון ניגש למילאניה ומושיט פרסה כדי לעזור לה לקום "את בסדר?" הוא שואל "אבא שלי דוקטור פלסטר, הוא רופא, כדי שנלך עליו כדי לבדוק שהכול בסדר" הוא מסתכל על אצילה "כדי שגם את תבואי, את לא נראת כול כך טוב..."

אאוט: בעקרון לא, אבל נזרום.

אין":
אצולה נוהמת. "אני לא הולכת לשום רופא!" מסוחררת עם כוכבים מסביב לראש.
רכלנית בתקיפות. "לא! את צריכה שיבדקו אותך!" גוררת אותה.

במרפאה החדשה, שמעוצבת באופן מודרני עם ספסלים מרופדים בהמתנה בעיצובים מעוקלים וקצת מוזרים, והמון עלונים של ביטוח בריאות.
פגאסוס לבן ממושקף בחלוק לבן מביט בקבוצת הפונים. "הו. זה בודאי ישאיר סימן... בואו בואו."
(אביו של לאקי קראש)
"סימן?!" אצולה משתנקת באימה. "מה?! לאאאאאאאא!!!" צווחת בדרמטיות.
אביו של לאקי קראש נראה סובל במיוחד בגלל השמיעה הסונאירת שלו מהצווחה.
"הממ.. אני בטח אשמע צלצולים אחר כך.."

חזרה