• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (5/5)

OUT
דרוגניאן, סליחה 0.0 אני חושב שיש גם דרגוניצאן בפורום ובגלל זה אני מתבלבל. אוקיי, אז כרגע אתה תהיה בready.
IN
החיילים שמול דרוגאמר עוצרים על קצה הסיפון שלהם כאשר הם שומעים את דבריו, ומביטים בו בחשש. "אנחנו לא יכולים להכנע, פיראט" אחד מהם צועק, "אך אני מבטיח שאם אתם תורידו את נשקיכם נוכל לאסור אתכם ללא שפיכת דם מיותרת!". החייל השני בוהה בחשש במים.
החיילים האחרים עסוקים יותר מדי בקרב בשביל לשים לב לקריאה שלך.

OUT
בזמן שהשיחה הזאת מתנהלת, התור ממשיך כרגיל. שאן, אתה מוזמן לקחת את התור שלך.
persuasion = שכנוע
IN
החייל שמביט למים בחשש, טיפה יותר צעיר מחברו, אומר בקול רועד: "או...אולי הוא צו... צודק, ג'ייטמן. כדאי שנסתלק מפה..." החייל השני, ג'ייטמן, צועק אליך: "אני מצטער... אבל יש לנו פקודות. בבקשה, תורידו את הנשק ותעברו לספינה שלנו, ונוכל לדסקס את הפרטים במקום בטוח..."
נדמה לכם שגלי הים הופכים למעט יותר גבוהים.

שאן זז מעט כדי לעמוד טוב יותר מול החייל שלידו. הוא שולח לעברו חבטה מהמטה וממשיך באגרוף. הוא מסתכל על הגלים המתחזקים בדאגה. "הייתי אומר שהתקפת נאגה צפויה לנו בזמן המאוד קרוב." הוא קורא לכיוון השאר.
Meta
זז לG14
התקפה עם יתרון בשל איגוף: 3+5=8, 10+5=15 - 15 גבוה יותר.
נזק אם פגע:6+3=9 מוחץ
התקפה ללא נשק כפעולת בונוס: 1+5=6, 15+5=20 - 20 גבוה יותר
נזק אם פגע:3+3=6 מוחץ

OUT
פארדון, אשמח אם תגלגל קוביות בפורום. לא שאני לא סומך עליך, אבל אני רוצה שכולם ירגישו הגונים במידה שווה.
IN
אחרי שתי מכות מכוונות של שאן, החייל נופל על גבו, מת. החייל שמאחוריו מתקדם, מנסה לנעוץ את חניתו בגנובל.
"אם לא תכנעו, אני אאלץ להרוג אתכם!" קורא ג'ייטמן, ומסתער לכיוונה של ליילאני. החייל הצעיר יותר, עדיין מבוהל ממילותיו של דרוגמאר, לא מצליח להניע את רגליו.
META
התקפה נגד גנובל:
[dice:3e59yk6y]702725:0[/dice:3e59yk6y]
נזק בפגיעה:
[dice:3e59yk6y]702725:1[/dice:3e59yk6y]

התקפה נגד ליילאני:
[dice:3e59yk6y]702725:2[/dice:3e59yk6y]
נזק בפגיעה:
[dice:3e59yk6y]702725:3[/dice:3e59yk6y]
נזק נוסף בגלל 20 טבעי:
[dice:3e59yk6y]702725:4[/dice:3e59yk6y]

תור גנובל.

גנובל מסתובב אל החייל שכמעט פגע בו ומחזיר לו שתי דקירות נוספות. הוא מתיר את עצמו לחייך מול האיום "להרוג אתכם" כאשר רוב החיילים הם מי שכבר מתים.

META
פעולה: שתי התקפות נגד החייל

התקפה ראשונה

[dice:3gbqzmec]702756:0[/dice:3gbqzmec]

נזק

[dice:3gbqzmec]702756:1[/dice:3gbqzmec]

התקפה שנייה

[dice:3gbqzmec]702756:2[/dice:3gbqzmec]

נזק

[dice:3gbqzmec]702756:3[/dice:3gbqzmec]

ליילאני מבינה שהיא עשתה טעות כשהיא נפגעת מהחרב של החייל לאחר שהיא לא מספיק להרים את המגן בזמן, אך למזלה החרב פגעה ברגלה ולמרות התפרצות הדם הפגיעה אינה משמעותית ואינה משפיעה על יכולתה להילחם.
"אתה תשלם על זה!" היא אומרת בעודה מניפה את חרבה לעבר החייל.

מטה:
התקפה: [dice:2mk6vroa]702782:0[/dice:2mk6vroa]
נזק: [dice:2mk6vroa]702782:1[/dice:2mk6vroa]

out: אמממ, הפעם ליילאני לא מגבה את דרוגמאר בגלל שהיא עסוקה במשהו אחר (ומניח שיש רק תגובה אחת כזאת בסיבוב אם עבורו זאת פעולת בונוס). והאמת לא שמתי לב לגלגול יתרון שלו בפעם הראשונה...

OUT
0.0
אלף סליחות, בדיוק חזרתי ממבחן כשכתבתי את זה היום וכנראה המוח שלי נדפק או משהו. שוב, אני ממש מצטער.
IN
גנובל נועץ שני להבים בחייל שמולו, שנופל על הרצפה, מחרחר. דם ניתז על שריונך כשאתה שולף את הלהבים.
ליילאני חותכת בעוצמה, חודרת את השריון של ג'ייטמן וגורמת לפצע אדיר. הוא משמיע יללת כאב. "חלאה, אני אראה לך-"
קול של צווחה מפלחת אוזניים נשמע מן הגלים, כשלפתע שמונה זרועות שחורות ואימתניות יוצאות מן המים. ארבע מהן מתלפפות במהירות מסביב לספינה שלכם, וארבע מסביב לספינה האימפריאלית. הזרועות מתחילות למחוץ את הספינות לאט. אחת מהן כמעט מוחצת את שאן, אבל הוא מספיק לזוז הצידה בזריזות.
"קר-קר-קראקן!" מישהו קורא מאחוריכם, בזמן שחיילים ופיראטים כאחד מתחילים לצווח בחשש. הקרשים שבין הספינות מתחילים לרעוד, וג'ייטמן בקושי מצליח לייצב את עצמו.
META
כל מי שעל הקרש (ליילאני ודרוגמאר), גלגלו הצלת זריזות \ כוח לבחירתכם כדי לנסות ולא ליפול למים. אייבל, תורך (אני מקווה 0.0)

OUT
: )
IN
ליילאני מצליחה להחזיק את עצמה על הקרש, אך דרוגמאר מחליק מהרעידות ונופל אל תוך הגלים.
כשאפך מתמלא מים, אתה מצליח לפקוח את עיניך לרגע אחד - ושם אתה רואה אותו, יצור שחור, עצום בגודלו, מתחת למצולות. אתה משתמש בכל כוחך ונאבק לעלות חזרה מעל המים.

אייבל פונה במבטו לייצור הענק, הוא נראה סקרן, ובמקום מסויים הוא רק רוצה להביט ביצור האגדי ולבחון אותו, אבל המצב לא נכון לזה. כנראה. הוא מרים את ידיו בעדינות, חייה זו חייה בסופו של דבר, והוא יודע להסתדר אם חיות. הוא ינסה להרגיע אותו.

מטה
בדיקת Animal Handling
[dice:2nc1hfy3]702966:0[/dice:2nc1hfy3]

חזרה