• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קריאת העורב - עץ משחק [מו"ד 5] (5/5)

META
הצלת זריזות:
[dice:p2vigf67]701954:0[/dice:p2vigf67]
נכשל... עם אחד טבעי!

אתה לא יכול להשתמש כאן במתנת המצביא, כי כדי להשתמש בה אתה צריך לפגוע עם התקפה ולוותר על התוסף לנזק, מה שלא קורה כאן.
IN
המפקד חוטף את הנשיפה החשמלית של דרוגמאר, מתפתל מכאבים. "דם דרקון מגעיל! אתה תשלם על זה!" הוא צועק, מנסה להכות בדרוגמאר בחרב שלו.
התקפה:
[dice:p2vigf67]701954:1[/dice:p2vigf67]
נזק בפגיעה:
[dice:p2vigf67]701954:2[/dice:p2vigf67]

שאן נפגע מחנית החייל ומרגיש לאחר מכן את פצעיו מתאחים. הוא מרים יד לאות תודה לאייבל ונע מסביב כדי לאגף את החייל מולו גנובל נלחם. הוא תוקף אותו עם מטהו וממשיך באגרוף מידו הפנויה.
Meta
נע לF14
התקפה נגד החייל (עם יתרון מאיגוף): 18+5=23, גלגול שני: 20+5=25. 25 גבוה יותר. (ופגיעה חמורה)
נזק: 3+5+3=11 מוחץ
התקפת בונוס ללא נשק: (ממה שאני יודע גם היא עם יתרון) גלגול ראשון: 11+5=16, גלגול שני: 2+5=7. 16 קובע
נזק אם פגע: 2+3=5

IN
במכה מדוייקת ומרשימה, שאן מצליח להנחית מכה על ראשו של החייל מלווה באגרוף מיידי לפרצוף. גולגלתו נשברת והוא נופל על הרצפה.
בזמן שזה קורה, שניים מהפיראטים נופלים לחרבותיהם של החיילים, ואלו בתמורה מתחילים לרוץ לכיוונכם. אחד מהם מתקרב מספיק כדי להתקיף את שאן. שני חיילים חדשים מגיחים מהסיפון של הספינה האימפראילית, מסתכלים סביבם ומתחילים להתקדם לכיוונכם.
בזמן שדרוגמאר נלחם פנים מול פנים עם המפקד, החייל שבמים, שמנסה בכל כוחו שלא לטבוע, מנסה לתפוס את רגליו ולהפיל אותו.
META
התקפה נגד שאן:
[dice:30i948pp]702141:0[/dice:30i948pp]
נזק (אם פגע):
[dice:30i948pp]702141:1[/dice:30i948pp]

ניסיון להפיל את דרוגמאר (עם חיסרון)
[dice:30i948pp]702141:2[/dice:30i948pp]
או
[dice:30i948pp]702141:3[/dice:30i948pp]
גלגל אתלטיקה \ אקרובטיקה לבחירתך נגד הגלגול הנמוך יותר, אם אתה נכשל, אתה נופל למים.

גנובל קם מלפני שני החיילים המתים ועומד שוב מול החייל שתוקף את שאן. הוא מנסה לדקור אותו פעמיים עם שני הסכינים שבידו.

META
תנועה: מ-D14 ל-G16

פעולה: שתי התקפות סקימיטר נגד האויב ב-G15, עם תוספת 1ק6 בגלל הקירוב לשאן

התקפה ראשונה

[dice:wvjv3p1p]702160:0[/dice:wvjv3p1p]

נזק

[dice:wvjv3p1p]702160:1[/dice:wvjv3p1p]

התקפה שנייה

[dice:wvjv3p1p]702160:2[/dice:wvjv3p1p]

נזק

[dice:wvjv3p1p]702160:3[/dice:wvjv3p1p]

ליילאני נעה אל עבר המפקד, מנצלת את זה שהוא עסוק גם בדרגומאר ובתנועה חיננית מנסה לשסף את גרונו.
מטה:
תנועה מG10 לH10.
התקפה: מכת חרב ארוכה [dice:2lf0bvsp]702166:0[/dice:2lf0bvsp]
נזק (במידה ופגע): [dice:2lf0bvsp]702166:1[/dice:2lf0bvsp]

OUT
אחרי ההערה בדיסקורד שמתי לב שהוספתי זריזות להתקפה השנייה שלי כשלא הייתי אמור לעשות את זה. בפוסט הזה נתתי להתקפה השנייה שלי תוצאה של 10, אבל היא הייתה צריכה להיות 4, ובפוסט שלפני האחרון נתתי להתקפה השנייה שלי 7, אבל היא שוב הייתה צריכה להיות 4. אני אתקן את זה להבא, אבל מה צריך לעשות עם הטעויות האלה?

עריכה: עכשיו שמתי לב לעוד משהו. התיאור של sneak attack אומר שזה עובד רק פעם אחת בתור. אז הבנתי את זה נכון, זה עוד פעם -1 לשתי ההתקפות. אני מצטער על הטעויות האלה.

OUT
זה בסדר, גם אני לא שמתי לב לזה. נתעלם מהטעויות האלה עכשיו אבל שים לב להבא. עם זאת, שים לב שאתה לא מקבל כאן sneak attack בכלל, כי זה פועל רק אם יש לך ייתרון או אם יש לך בעל ברית במרחק 5 feet מהאוייב.
IN
גנובל נועץ את שני הלהבים שלו בחייל, שצורח בכאב. בו זמנית, ליילאני פוגעת במפקד אשר מדמם ונראה פגוע במיוחד, אבל עדיין מצליח לעמוד על רגליו.
כעת, כבר כולכם שומעים את זה - המייה דקה שנשמעת ממעמקי הים. אפילו חלק מהחיילים מביטים אל הגלים בחשש כשהם שומעים אותה, אבל ממשיכים להלחם בעוז.
OUT
סיבוב שלישי, אייבל מוזמן להתחיל.

צ'ואי אמר/ה:
OUT
ליזי אמר/ה:
עם זאת, שים לב שאתה לא מקבל כאן sneak attack בכלל, כי זה פועל רק אם יש לך ייתרון או אם יש לך בעל ברית במרחק 5 feet מהאוייב.
יש את שאן, לא?
צודק, הסתכלתי על המשבצות הלא נכונות. הוספתי את הנזק שעשית.

אאוט: אני מניח שלדיבור אין צורך בתורות- אם יש, אז תגיד ואמחק את ההודעה.
___

אין:
דרוגמאר החליף מבט מוטרד עם ליילאני כשהוא שומע את הצלילים מהים- הוא לא מספיק להגיב לכך כשזוהאן סוכה למכת הסיום.
הוא מגחך. "ובכן, זוהאן בכל זאת גנבת לי את ההריגה! לא רע!"
ואז בקול רם. "לגיונרים! אתם לא יכולים לנצח את הקרב הזה! נלחמתם בשיא כוחכם וזה לא היה מספיק. תיכנעו, אם אתם רוצים לראות את השמש זורחת שוב!" צועק את החלק האחרון מניף אגרוף.

מטה:
(איום- אם זה נחשב persuasion אז פחות 2...

[dice:3ieiupbj]702385:0[/dice:3ieiupbj]

ליילאני מבינה מה דרוגמאר מנסה לעשות ולכן היא משתדלת להיראות כמה שפחות מאוימת ולהפגין נונשלנטיות בהנחה שהפגנת הביטחון שלה תגרום לחיילים להרגיש מאוימים. היא מורידה את המגן מעמדת המגננה הרגילה ומחזיקה אותו לצד גופה מוכנה להרימו שוב במקרה הצורך ובידה השנייה היא מסמנת לחיילית להתקרב אליה עם חרבה בעודה צועקת: "המפקד שלכם שוחה עם הדגים. תבואו ותצטרפו אליו!"

מטה:
מאחר וליילאני מנסה לעזור באופן מעשי לדרוגמאר וגם לה יש מיומנות באיום, דרגוניאן קבל יתרון לזריקה.

חזרה