• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכה את הפונדקאי 13 - dragonitzan

אלמוג-סי אמר/ה:
אם היית יכול להכנס לתוך ספר ולחיות בעולם בו איזה ספר זה היה ?

שאלה קשה מאוד. אני באמת לא יודע. ככל הנראה ספר עם תרבות נורמלית, קסם כי זה מגניב ומפלצות אבל בלי סכנה ממשית על חיי בכל רגע.

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
אתה חייל, זה לא ותן דרגה או שתיים (או שלוש) בלוחם?
למה? כל ישראל חיילים (כמעט) ולא כולנו לוחמים. אם הוא בקרבי, אולי דרגה אחת באיש קרבות. לוחמים זה רק לרציניים.

מה זה לוחם בדרגה 1? בחור כחוש ומעפן, או לוחם בטירונות? או אפילו מישהו מחוג לחימה (סיף, היאבקות, איגרוף, ג׳ודו...)?
מה זה לוחם דרגה 3? חייל עם וותק צבאי של עשור, או סתם עירוני שעשה קצת כושר?
מה זה לוחם דרגה 11? בחור שרירי, חזק מאוד ומרובע (כי אני מכיר כמה כאלה), או איירונמן עם כוח של מוטאנט?

לפי מו''ד, לוחם הוא לא רק חייל פשוט ועלוב, בשביל זה יש את מקצוע הדב''ש איש קרבות.
לוחמים הם העלית, המומחים, הגנרלים והמפקדים.
ככה שלא כל אדם בחוג קונג פו יהיה לוחם (אולי נזיר, אם הוא ממש רציני)

גנרלים ומפקדים הם לרוב אנשים זקנים (ולפעמים כרסתניים) עם שיער מאפיר, הרבה עיטורים ודרגות, וחכמה/תבונה גבוהות בהרבה מהזריזות/חוסן/כוח.
800px-160804-D-PB383-018_%2828695500081%29_%28cropped%29.jpg

עריכה: בעצם, לפי ההיגיון הזה, אי אפשר בכלל לענות על השאלה שלך. אף אחד מאיתנו לא לוחם רב שנים בצבאות הטוב, אף אחד מאיתנו גם לא אשף שמסתגר במגדל שלו ולומד מאגיה כל היום, או דרואיד שיכול לדבר עם עצים ובעלי חיים...

לוחמים, שוב, הם האבירים של ימי הביניים. הם שריריים, חזקים, ויכולים לספוג כדור בגוף בלי להיפגע כמעט.
הם לא חיילים פשוטים, שלרוב אפילו אין להם דרגה אחת.
גנרל זה מקצוע אחר לחלוטין.

גנרל פעם זה לא הגנרל של היום, היה נהוג יותר להלחם ולפקד מהשטח, בעיקר בגלל כבוד אבל גם בגלל שפעם יכולת לפקד רק ממרחק קרוב יחסית ואילו היום גנרל יכול לתקשר עם הצבא גם מרחוק מאוד, ובקשר לאשף וזה, אפשר להיות נניח תולעת ספרים כדי ליצור הקבלה, או אקדמיה

tkhag1 אמר/ה:
אתה אוהב אנימות?

אכן כך. למעשה, התחלתי לראות אנימות לפני שנה+-, ומאז ראיתי די הרבה מהן... אני לא יודע לנסח את הסגנון המועדף שלי, אבל בעיקר האלו שהן פנטזיה-חצי פנטזיה, שיש בהן קרבות (לפחות ברובן) והעיקר - שהן טובות.
דוגמא לאנימה שאני אוהב מאוד: FMA
דוגמא לאנימה שאני פחות אוהב: הלב.

אם אתה טוב באנגלית נסה שבעת הסמוראים. (Sci-fi, אבל ממש טוב לדעתי). אם לא - פייט זרו. בכל מקרה מחברת המוות.
ד''א, ח'אן -זה לא ידוע לציבור, אבל הכומתה החומה מעניקה תוסף 4+ לתבונה.
ואני עדיין כהן.

אביעד - גולני? אני משער שהירוקה הכהה של מג''ב מורידה מהתבונה ומעלה את הכוח, ובכללי מתאימה לברברים :D
ניצן - מה החיות האהובות עליך? גם חיות מחמד, אבל גם חיות בר מגניבות.

Nextorl אמר/ה:
מעניין, האם יש לך חשבון בMAL?
מה זה?

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
ניצן - מה החיות האהובות עליך? גם חיות מחמד, אבל גם חיות בר מגניבות.

אני לא אוהב לענות על שאלות כאלה, כי יש כלכך הרבה... חתולים שונים למיניהם, חיות מדבר מגניבות, שלל יונקים פרוותיים, שלל יונקים בעלי שיניים חדות, ציפורים צבעוניות מגניבות, חרקים מגניבים (רצוי כאלה יפים. לא עכבישים.) ועוד מלא דברים.
תתמודדו עם זה שאני אוהב דגים על הצלחת.

MAL (או My Anime List) הוא בעצם דאטאבייס של אנימה, מנגה, seyuu וכו'. הוא מאפשר לך לדרג סדרות שראית, ליצור רשימות, וכך הלאה. הוא די נחמד. נתתי לינק קודם, הנה שוב:
http://myanimelist.net/
והנה הפרופיל שלי אם זה מעניין אותך:
https://myanimelist.net/profile/Nextorl

חזרה