• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם פרק 3. IC

בננית מפסיקה את הכיסוי של ברק ירוק בנוצות כשהיא קולטת שרכלנית לא עוזרת לה.

היא מביטה ברצינות גמורה ( ומאוד יוצאת דופן) אל ברק ירוק ומבקשת ממנו לבוא לעזור לה.

היא זוחלת מתחת לשולחן אל רכלנית ושואלת אותה "מה קורה ?"

לאקי קראש-
אצולה מוסיפה קטע שלם, שבו לונה בוכה כמה דהיא עלובה לעומת סלסטיה, טכמה טיפשי מצידה חנסות לעמוד מולה- אבל היא פשוט טיפשה מדי לעצור את עצמה!

מילאניה- המורה קנה רצוץ. "אממ.. בסדר.. כן.. רק.. אל תתעכבי."

ברק ובננית-
רכלנית נראית אומללה. "אצולה לא צריכה אותי..." בקול אומלל. "אני כלום בלעדיה."

מילאניה רצה במהירות לסדנה, וחוזרת על ערימות של עץ קרטון ונייר, מעל 12 צבעים שונים, חמישה מכחולים שונים ושני כני ציור.
"סליחה על העיכוב," היא אומרת ומתחילה לצייר פוני עליז שמקפץ בשדה בלוח אחד עם פיה, ועם טלקינזיס היא יוצרת את השמש.

מה לזרוק?

לאקי קראש-
אצולה מגלגלת עיניים. "כאילו דהא! את לא חושבת שזה יהיה מגניב שלונה תודה ש*אני* הכי מדהימה בעולם?"

ברק ירוק ובננית-
רכלנית מרימה מבט ממצמצת. "אבל אני... סתם.. אחת.. בלי אצולה.." היא זוחלת אל מחוץ לשולחן מביטה בנוצות שעל ברק ירוק.
"אה.. זאת לא בעיה.." ממלמלת, לוקחת רצועות בד ומחברת להן נוצות במהירות. "שמעתם שגריפון *אמיתי* דיבר אתמול עם סוכריה? מי היה מאמין! אף פעם לא ראיתי גריפון לפני זה, אתם חושבים שהוא עבר לגור כאן? הוא בטח חבר של מר. תמהוני, יש לו חברים ממש מוזרים, כמו-" היא מפטפטת ועובדת במיומנות ומהירות.
לוקחת קרטון, גוזרת, מקפלת וצובעת ויוצא מקור נהדר. היא מוצאת חבל, ופורמת את הקצה, כך שמזכיר זנב אריה.

"...ואז הוא הציע לה לצאת איתו." היא ממצמצת, כאילו לא שמה לב שיצרה תחפושת מאפס ברמה יחסית גבוהה לבית ספר.
היא מקפלת אוזניים. "...זה בסדר?" בתנועה מפוחדת ומתגוננת.

"א..." לאקי מנסה למצוא את המילים המתאימות "לונה הייתה כועסת מעוד ולכן היא לא בכתה עילה צעקה למרות שהיא באמת קינתה באחותה" לאקי מחייך "מה שחשוב יותר זה שסלסטיה הייתה כול כך אצילת נפש שהיא בכתה שכשהיא נאלצה לגרש את לונה לירח היא בכתה, את מסוגלת לעשות את זה?"

" וואו באמת ? גריפין אמיתי ?" בננית מנסה להשחיל את התגובות המתאימות בין המשפטים של רכלנית ( ומפספסת ברובם ), כשרכלנית מסיימת היא מקפצצת מסביב בהתלהבות " איזה יופי! גריפין 100מם! מה הלאה ? מה עוד נשאר לנו לעשות ? חזרות ?"

לאקי-
אצולה צוחקת צחוק מתנשא של "הו הו הו"
'מה שאת מספרת, זה סתם סיפור פונים קטנים. פפף. אף-פוני לא אוהב חושך. חוץ מזה שאתה מההה זה מפספסאת הנקודה." היא תופסת בפנים של לאקי מכוונת להביט במילאניה. "תחשוב איזה כיף זה יהיה להשפיל *אותה*!"

מילאניה
אאוט: אם אני זוכר נכון, הכישרון נותן לך שאתה בוחר 2 קוביות מתוך שלוש.
אין: זאת לא היצירה הכי טובה שלך. אבל בהחלט יצירה סבירה ואפילו טובה.
רוב הקבוצות כבר השלימו את שלב האיבזור והתפאורה.
_

ברק ירוק ובננית-

רכלנית מסמיקה. "..את סתם מגזימה.. או שהסטדנדרטים שלך נמוכים.. אה... חזרות.. אה.. אולי?" מגמגמת.
"מה אני צריכה לעשות?"

"מעולה, נעשה פעם אחת שאני מתמקחת עם ברק ופעם שניה שאת, ואז נחליט מי מובילה את ההתמקחות ?! או שיש איזשהו רעיון לצד שלישי ?"

בננית מנסה גם להזכר אם יש עוד איזשהו פרט ידע שחסר לה :

[dice:2lnuzz2g]701862:0[/dice:2lnuzz2g]

חזרה