• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
Xyr
"נראה גמו סימני נחש." אנריקו אומר. "פרופסור האגריד, הסימנים האלה נראים כמו סימני נחש - כמו הנחשים שתקפו אותנו במהלך השיעור. מה אתה אומר? זה נחש או משהו אחר?" הוא שואל את האגריד ומצביע על הסימנים שעל הקרקע.

XYR
טריסטן קם מהשולחן, ממשיך לדבר בקול. "היו 2 תלמדיות שנפגעו, הינשופים לא מגיבים, כולם מסתכלים על בית סלית'רין כאילו אנחנו מחזירים את אדון האופל בעצמו לחיים, ואף אחד לא אומר כלום!" הוא קורא. "ועכשיו אתם גם מתנהגים כאילו כולם לא קורה?" שואל שואל את הסגל.

pardon

"שום נחשים אין פה." הוא אומר. "אתם תרגעו לכם." הוא אומר וממשיך ללכת.
"אם זה לא נחש אז אני סקיב." ג'יי אומר לך וממשיך ללכת.

אתם ממשיכים בעקבותיו, עד שאתם מגיעים למה שנראה כמו שדה קטל;
אתה רואה מה שנראה לך כמו שאריות של עכביש ענק, כאשר בסביבה יש עוד הרבה מהנוזל השחור שראית פעם. לצד העכביש, על העצים, אתה רואה מה שנדמה כמו שערות לבנות, אך הלובן שלהן הוא הצחור ביותר שראית מימיך. הוא בהיר כל-כך עד שהוא בולט לחלוטין בניגוד לסביבת היער הקרה והחשוכה.

liorgonen3

"אדון האופל מת כבר 19 שנים." אומר הפרופסור קרוגר. "כולם יכולים להירגע."

ליזי

"הייתי מנחש שקסם אפל כלשהו הופעל על הנחשים האלה, אבל מה שאני לא מצליח להבין הוא מי שתל אותם פה מלכתחילה."

liorgonen3

"במקרה שלא שמת לב, גם אני מבית סלית'רין." אומר הפרופסור קרוגר. הוא לא צועק, אבל ברור לך שהוא כועס.
"אין מה לדאוג." הוא אומר. "מחר יהיה יום נפלא."

pardon

"זה פה נראה כמו הדם של האקרומנטולות." הוא אומר לכם.
"זה מעניין מאוד מי פה תקף אותו, כי הם עושים בעיות. הם אפילו לא נותנים לי להיכנס למקום שבו הם חיים שמה ביער." הוא אומר.

liorgonen3

"היזהר, לפני שתקבל עונש." הוא אומר בזמן שהמנהלת קמה ואומרת "אני מבקשת ממך לחזור למקומך."

ליזי

"להתראות." הוא אומר בחיוך רחב ואתם יוצאים מהחדר.
"מה דעתך?" זואי שואלת לאחר שאתם מתרחקים ממשרדו.

liorgonen3

"מה?" קייל שואל אותך בקול.
אתה מבחין בכך שחלק מהתלמידים מסיטים מבט לעבר המיני-מהומה שיצרת, אבל הרוב לא מתעניינים בך, אלא משוחחים בינם לבין עצמם לגבי העתיד לבוא בטורניר.
"מה רצית?" קייל שואל אותך כשאתה חוזר לשולחן של סלית'רין.

pardon

"אני לא יודע פה." האגריד אומר.
"טוב, אני חושב שהעונש שלכם, הוא פה נגמר. אני אוציא אתכם מחוץ ליער ואתם תחזרו שמה לישון." הוא אומר וכך עושה. מיד לאחר שהוא מוציא אתכם אל מחוץ ליער, הוא חוזר לתוכו, מבלי להשגיח על המשך צעדיכם.

liorgonen3

המנהלת ממשיכה בדיבור על הדברים הבנאליים. אתה שומע מילים כמו שיתוף-פעולה, אחוות קוסמים ועוד סיסמאות ריקות מתוכן.
היא מסיימת ואתם מתחילים בסעודה.
"יש תוכנית?" קייל שואל אותך.

Xyr
"עם כל הסקרנות שלי לדעת מה הולך ביער אני חושב שכדאי שנחזור לטירה. אני בלי ספק לא רוצה להסתובב ביער בלילה לבד כשיש משהו שיכול לפגוע באקרומנטולות וחדי קרן בתוכו." אנריקו אומר.

XYR
"לא יודעת... כל העניין הזה נראה לי חשוד מדי. גם אם למר קרוגר יש קשר לנחשים האלה, לא נצליח להוציא את זה ממנו. אני חושבת שאולי זה יהיה רעיון טוב לרגל אחריו מאוחר יותר. בנתיים, כדאי שנלך לתולדות הקסם. אם נגיע עכשיו אולי לא ייתנו לנו עונש רציני..."

liorgonen3

"אוקיי." הוא אומר, מאוכזב.
אתה מסיים לאכול וחוזר לחדר המועדון, שם אתה רואה התכנסות גדולה של תלמידים, מכל הכיתות ומכל הגילאים.

pardon

"אני מסכים." ג'יי אומר ואתם חוזרים לטירה.
יום המחר מגיע, ועמו היציאה המתוכננת להוגסמיד. אתה מסיים את ארוחת הבוקר באולם הגדול.
היציאה עצמה נקבעה לעוד שעתיים מעכשיו.

ליזי

"אני לא חושבת שיש לו קשר אל הנחשים האלה." זואי אומרת לך.
"ואם יש לו קשר לנחשים האלה - הסיפור הולך ומסתבך." היא אומרת בזמן שאתם נכנסים לשיעורו של הפרופסור בינס שכלל לא מבחין בשינוי שבוצע בכיתה.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה