• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ריח מגניב באוויר, שדרוג פורום הולך ומתקרב

[dice:2xet5zev]700563:0[/dice:2xet5zev]
[dice:2xet5zev]700563:1[/dice:2xet5zev]
[dice:2xet5zev]700563:4[/dice:2xet5zev]
[dice:2xet5zev]700563:2[/dice:2xet5zev]
[dice:2xet5zev]700563:3[/dice:2xet5zev]

ניתן להטיל עד 19 קוביות בזריקה אחת...
[dice:2xet5zev]700563:5[/dice:2xet5zev][dice:2xet5zev]700563:6[/dice:2xet5zev][dice:2xet5zev]700563:7[/dice:2xet5zev][dice:2xet5zev]700563:8[/dice:2xet5zev][dice:2xet5zev]700563:9[/dice:2xet5zev]

למי שתוהה: ערכתי כאן כמה ניסויים, אפשר בונוסים אבל אי אפשר לערבב קוביות, מקסימום קוביות בהטלה אחת היא 19, וניתן כמובן להטיל הרבה 19 ברצף.
התוצאה: הרבה ק6.

האיש הירוק: מעל שנתיים בפונדק.
המוזר האדום: כותב תוכן בפונדק.
הגביע הכחול: השתתף ב״הכה את הפונדקאי״.
אשמח תורידו מההודעות עצמן, זה קצת מעיק...

אני אמור לראות את התגים בהודעות שלי?
משום מה, למרות שאני כמעט 3 שנים בפונדק, ואפילו כתבתי סקירה אחת, אני לא רואה בהודעות שלי שום תג...
עריכה: רגע, עכשיו אני כן רואה את האיש הירוק, אבל לא את המוזר האדום...

חברים, כמו שכתבתי קודם לכן - כל נושא הסמלים הוא כרגע תחת בחינה. תתיחסו לזה כרגע כאל Proof of Concept ותתעלמו :)
בנוסף, אנחנו מתקרבים לסוף השדרוג (והכוחות שלי :eek:rc:) זו רשימת הבאגים שיש אצלי, אם יש לכם באגים (ולא בקשות כאלו ואחרות), נא לציין כאן.
  • Width on viewforum on my phone
  • Notification issue @responsive which is phpbb fault
  • PM Reply button
  • Fix simple mentions - conflict with dice roller
  • Prime notify - crash with Ajax and truncate?
  • שמות משתמש קצרים נחתכים.

דווקא מגניבים בעיני הסמלים, ויהיה מגניב אם יהיו מלא כאלה על דברים ממש חסרי חשיבות (ניצח במשחק מאפיה) או לחילופין, על דברים שהם כן יחסית חשובים (הגיש 20 פעמים כתבים לשו"ש או דו"נ)

בכל אופן, מלא פעמים זה מסרב להציג לי את הפונדק בטענה של 403 או 503 (לא זוכר, אצלם צילום מסך בפעם הבאה, בתקווה שלא תהיה כזאת)

כמו כן אם יש אופציה להחזיר את האפשרות לגלגל קוביות לא רשמיות או כמה סוגי קוביות זה יהיה ממש נחמד

והאווטארים כשאין לך תמונה! הם הרבה יותר יפים מכלום/כמו שיש באנשי קשר.
ואם אפשר שניתן יהיה להעלות תמונות יותר כבדות מ9 ביט זה יוכל לעזור.

ת'ור אמר/ה:
לפחות אצלי, שמות משתמש קצרים (כמו שלי או של rui) נדחפים לצד התמונה ולא נשארים מתחתיה.
הוספתי לרשימה

Hell lord אמר/ה:
בכל אופן, מלא פעמים זה מסרב להציג לי את הפונדק בטענה של 403 או 503 (לא זוכר, אצלם צילום מסך בפעם הבאה, בתקווה שלא תהיה כזאת)
שמתי לב, אני חושב שזה בגלל העדכון עצמו וזה לא אמור להתרחש יותר - אם זה קורה עדיין, תעדכן כאן.

Hell lord אמר/ה:
כמו כן אם יש אופציה להחזיר את האפשרות לגלגל קוביות לא רשמיות או כמה סוגי קוביות זה יהיה ממש נחמד
אני בקשר עם מי שכתב את התוסף, קשה לי להתחייב על זמנים או האם זה יקרה בכלל :(

אביעד אמר/ה:
הל לורד - אפשר להעלות תמונות עד 15 קילובייט.
למעשה מאתמול (בערך) אין יותר מגבלה על גודל :wizard: השרת מעדכן את גודל האווטאר לבד, ככה שלא צריך לעשות כלום יותר מהצד של המשתמש. :beer:

בשבועיים החולפים, בזכות העבודה של [mention]ג'וני[/mention], כל הבאגים של העיצובים נפתרו (לפחות אלו שאנחנו זיהנו) וגם התוסף של האזכורים אמור לעבוד עכשיו - ניתן לאזכר משתמש באמצעות התגית mention או על-ידי שימוש בסימן
קוד:
@
אם אתם מוצאים באגים נוספים, תעדכנו.

אם אתה מאזכר את עצמך, אתה לא מקבל התראה - אז זה בטח לא יעבוד. הנה [mention]dragonitzan[/mention]
ובבקשה, לא עכשיו לנסות את עכשיו על כל המשתמשים בפורום.
בנוסף, שימו לב שאפשר גם לקבוע בהגדרות החשבון שלכם שההתראה תגיע גם למייל שלכם ולא רק כן בפורום.

חזרה