דרקוניקון 2018 - גל ראשון של משחקים וסיום הרישום למנחים
הגל הראשון של משחקים בדרקוניקון עלה לאתר, והשנה יש לנו מגוון רחב ועשיר של משחקים - זוהי רק טעימה, אבל כבר כעת תוכלו להתרשם ממגוון משחקי התפקידים, משחקי לוח, המיניאטורות ועוד.
אם אתם רוצים להנחות, נותר עוד שבוע לסגירת הרישום למנחים - www.dragoncon.co.il/dm.html.
בנוסף, כל מנחה בדרקוניקון יקבל תג מיוחד בפורום, כל הפרטים בנושא - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

ערכת התחלה של אגדת חמשת הטבעות, גרסה חמישית

חדשות על משחקי תפקידים וגם משחקי לוח חדשים: משחקים לוהטים שיצאו לאור בארץ ובעולם, ספרים חדשים בעברית וגם תרגום של משחקי לוח, ארועים וכנסים בארץ ועוד. לשעבר חדשות ציון (The Zion Herald)
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 03 מאי 2018, 21:31

FFG הכריזו על ערכת התחלה למהדורה החמישית של אגדת חמשת הטבעות, שהוא אולי משחק התפקידים בסגנון המזרח הרחוק עם סמוראים ונינג'ות המפורסם ביותר.
זהו המוצר הראשון הרשמי למהדורה החדשה, לאחר הבטא - ולדעתי קצת מאכזב, במובן שהוא כולל ארבע דמויות מוכנות מראש והרפתקה, מבלי יכולת ליצור תוכן חדש לבד. אמנם זה קונספט נחמד בפני עצמו, כפי שכתבתי בסקירה שלי לערכת ההתחלה של מלחת הכוכבים (Age of Rebellion Beginner Game, מלחמת הכוכבים - הפונדק) אבל אם זה המוצר הראשון והיחידי שיוצא לאור בינתיים, זה מאוד לוקה בחסר.
אני מקווה שנראה את ספר הבסיס במקביל...
Legend of the Five Rings Roleplaying Beginner Game - Fantasy Flight Games
l5r_layout.png
l5r_layout.png (517.73 KiB) נצפה 181 פעמים
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 03 מאי 2018, 21:55

לפחות רואים שהשקיעו בזה אני מניח.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות