• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
Xyr
"אני מאמין שהיא יודעת למה אני מתכוון." אנריקו אומר לג'יי. "אין יותר מדי תלמידים בשנה שלנו שלא יודעים שאני והשניים כאן היננו מסדרי עניינים כמו שאבי נוהג לקרוא לזה. מישהו זקוק למשהו שלא קל להשיג בטירה בדרכים הרגילות ואנחנו דואגים לזה. מישהו זקוק לסיוע ביישוב סכסוך או משהו בסגנון ואנחנו דואגים לזה. מישהו תוהה לגבי סוד כזה או אחר - ואנחנו מבררים זאת. בתמורה לדמי טיפול פעוטים כמובן. העניין הוא שהשניים כאן אינם גאוני הדור בלשון המעטה ואני מודע לתחומים בהם אני מבין ולחסרונותי בתחומים אחרים. לדעתי בעזרתך נוכל להתרחב לתחומים חדשים. מה את אומרת? " הוא ממשיך ופונה לליירה.

liorgonen3

אתה פונה אל האנשים, אך אלה מתעלמים ממך. בכל מקרה, איש מהם לא מעורר חשד כלשהו.

padron

"אני אשמח לעזור." היא אומרת בחיוך ומסמיקה ביותר.

Xyr
"מצויין. אם כך את בפנים. ברוכה הבאה לאירגון הקטן שלנו. אבא שלי תמיד אומר שעסקים נסגרים בלליצת יד." אנריקו משיב בחיוך ומושיט את ידו ללחיצה.

ליזי

הוא נלקח בעל כורחו. אתם מגיעים אל המשרד של קרוגר שעונה "יבוא" לאחר שאתן מקישות בדלת.
אתן נכנסות אל החדר המרוהט בדלילות. "כן?" הוא שואל בזמן שאת סורקת את החדר.
שני הפריטים המרכזיים בחדר הם שולחן הכתיבה שלו, שנראה לך ישן ומפואר מאוד וכוננית ספרים שמונחת מאחוריו ועליה ספר ישן הזרוק ברישול, לעומת ספרים אחרים המסודרים בקפדנות. בקצה השני של החדר יש מיטה קטנה.

liorgonen3

אתה חוזר לכיוון בית הספר יחד עם קייל ושאר הסלית'רינים. אין זכר לתלמידי גריפינדור כמעט בכלל.

pardon

היא מושיטה את ידה השמנמנה ללחיצה.
"אשמח לעזור." היא אומרת.

xyr
"סליחה על ההפרעה, פרופסור קרוגר, אבל אנחנו כאן כי כמה דברים לא הסתדרו לנו ורצינו לשאול אותך כמה שאלות לגבי... היצורים שהתקיפו אותנו ביער מקודם. שאלנו כבר את האגריד, אבל הוא אמר שהוא לא מכיר אף נחשים גדולים שחיים ביער, אז תהינו אם תוכל להסביר לנו מעט על החיות הללו."

ליזי

"אני חושב שאלה היו פשוט נחשים." הוא עונה.

liorgonen3
אתה חוזר אל חדר המועדון, בעוד קייל הולך לישון בחדר.
אחרי כמה דקות שקטות, אתה רואה את נייל נכנס אל החדר. "תקשיב," הוא אומר לך בלחש. "עברתי ליד המדשאות ונחש מה? חמישה ינשופים מתים."

pardon

היא עוזבת את המקום. "טוב, מתי נראה לך שנלך אל האגריד?" ג'יי שואל.

liorgonen3

"מה לעזאזל קורה פה?" הוא שואל, אבל אין לך תשובות.

שארית חודש ספטמבר עוברת לה, ולאחריה עם אוקטובר כמעט ועובר לו.
באחד הימים האחרונים של אוקטובר, אתה מגיע לארוחת הערב באולם הגדול ורואה שכל המורים שם, גמו גם נציגי משרד הקסמים האסייתי.

"סגל ותלמידים יקרים." אומרת הפרוסור מקגונגול בתחילת הארוחה.
"מחר בערב, יגיעו אלינו המשלחות לקראת טורניר הקוסמים שיתקיים בבית הספר. על כל סגל בית הספר להתכנס בשעה שבע בדיוק באולם הגדול. לא יתקבלו העדרויות."

pardon

"שמע אין לי כח אליו ואני מקווה שגם לו אין כח אלינו." ג'יי אומר לך.
הערב מתחיל לרדת ואתם מגיעים לכיוון הבקתה של האגריד. היא חשוכה מבחוץ ומשום מה אתם מרגישים שהלילה שקט מהרגיל.
"יש לי תחושה בלתי ברורה שמשהו עומד לקרות." ג'יי אומר לך.

"פשוט... נחשים?" בשלב הזה, לאחר שלא קיבלה תשובה מספקת מאף אחד ממוריה, אווה מאבדת את סבלנותה. "איך אתה יכול להגיד דבר כזה?! אתה היית שם! אתה ראית שאלו היו נחשים ענקיים! גם אם הם סתם נחשים רגילים, כנראה שהטילו עליהם לחש כלשהוא! למה אתה לא יכול להסביר לנו מה קרה שם?!" היא צועקת, פרצופה מאדים.

pardon

"אני גם מרגיש ככה." הוא עונה לך.
אתם דופקים על דלת הבקתה של האגריד, אבל שום קול לא נשמע.
"אני נמצא פה אתם." אתם שומעים את קולו החזק ורואים אותו מגיח מהיער האסור.
"אתם פה תעזרו לי היום לעשות ביער כמה דברים." הוא אומר. "רק חכו לי פה כמה דקות." הוא אומר בזמן שהוא נכנס לבקתתו וסוגר את הדלת אחריו.
"שמע." ג'יי אומר לך. "אני מת להתחפף מפה." אתה שם לב לכך שהירח, שחיוור לגמרי היום, מוסתר מאחורי עננים גדולים ורחבים. נראה לך שעומד לרדת גשם.

liorgonen3

חלק מהתלמידים מסבים את ראשם אליך למשמע שאלתך, אך האחרים מרוכזים במנהלת.
"שמע." קייל אומר לך. "חייבים לעשות משהו עם זה."

ליזי

"לא תמיד יש תשובות לכל דבר." הוא עונה.
"אני מסכים עם העובדה שההתנהגות של הנחשים הייתה חריגה, אך ברגע זה, למרות שיש לי מספר השערות, אני לא בטוח לגמרי בנוגע לאירוע שקרה שם."

liorgonen3

OOG : היית ברור - כוונתי הייתה שלא הייתה תגובה מצד המנהלת לדבריך.

pardon

"תהיה גם שרביט מוכן." ג'יי אומר לך כשהאגריד יוצא מהבקתה.
"היום אנחנו נחפש פה כמה חדי-קרן שהם פצועים." הוא מסביר לכם.
אתם נכנסים אל תוך היער, כאשר אתה שומע גשם שמתחיל לרדת.
עם זאת, הודות לסבך, הגשם כמעט ולא חודר אל תוך היער עצמו ולכן אתם נשארים יבשים.

אתם הולכים בתחושה שצופים בכם לאורך כל הדרך.
"תראה." ג'יי אומר לך ואתה רואה על הקרקע היבשה סימנים כאילו משהו ארוך ועבה עבר בו.
"אתה חושב מה שאני חושב?" הוא שואל אותך בזמן שהאגריד ממשיך ללכת לאורה של עששית.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה