• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
Xyr
"אין לי מושג בוודאות כרגע. הניחוש שלי הוא שיש שני גורמים כרגע - משרד הקסמים - שמנסה לדאוג שהטורניר יתקיים בכל מחיר - וגורם מנוסף ומיסתורי שמניעיו לא ברורים. יש לי תחושה שמי שזה לא יהיה מתארגן ביער ושהנחשים הם חלק מניסיון להרחיק ממנו אנשים." אנריקו משיב.

liorgonen3

"אולי." הוא אומר. "מצד שני, הניתוק היה קיים במשך שנים והם היו אלה שיזמו את ההפרה שלו."

padron

"כן, אבל... למה?" הוא תוהה.
ריי חוזר אל המועדון יחד עם תלמידה שכבתכם. "זאת ליירה." הוא אומר ומציג לך צעירה שמנמנה בעלת שיער שחור קצר. "היא הכי טובה בשכבה שלנו."

padron

"כמובן." היא אומרת בחיוך ומסמיקה. קולה חלש, אך נעים.

liorgonen3

"בכל מקרה," הוא אומר. "אני חייב ללכת. אסוף עוד פרטים. הקם את הצוות שאביך ביקש ושים לב לדברים חשודים."

liorgonen3

הוא מתעתק משם. אתה חוזר אל מרכז הוגסמיד ואתה מוצא את קייל חבול. "מישהו הטיל עליי קללה." הוא מסביר בטמטום. "זה קרה כשעקבתי אחרי ההם מגריפינדור."

ליזי

"אין פה שום דבר כזה." הוא אומר. "אולי יהיה פה נחש ממש קטן שלא שמתי לב אליו."

Xyr
"יש לי שתי שאלות אשר לדעתי יוכלו לסייע להבין מה הולך בבית הספר כרגע. ראשית - האם את מכירה דרך לעצור ינשוף במעופו? כששאלתי את פרופסור קרוגר על העניין הוא אמר שיש דרכים אולם לא פירט. בנוסף, האם שמעת או נתקלת אי פעם בספר העוסק במשרדי קסמים זרים?" אנריקו שואל.

"אני מבינה." אווה נאנחת. "תודה בכל מקרה." היא יוצאת מהבקתה. "זה מוזר מאוד... אם האגריד לא מכיר את היצורים האלה... אולי נצטרך ללכת לדבר עם פרופסור קרוגר אחר כך." היא אומרת לאווה כשהן יוצאות. "איזה שיעור יש לנו עכשיו?"

padron

"יש המון דרכים לעצור ינשוף במעופו." היא אומרת לך. "עם זאת, נכון לעשות את זה בסמוך למועד ההמראה או הנחיתה שלו, שכן במהלך "שיא" התעופה, קשה יהיה למצוא אותו. כמובן שזה אפשרי פה ושם.
ת'סטראלים יכולים לעצור ינשופים וכובן לחשים אלה ואחרים.
ספרים על משרדי קסמים אחרים? כן, המון. איזה?"

liorgonen3
"היו שלושה ביחד." הוא אומר בזמן שתלמיד סלית'רין שלדי למראה עובר בסביבה.

ליזי

"אני חושבת שיש לנו תולדות הקסם." זואי אומרת לך. "אני גם חושבת שאין בעיה להבריז מזה. לא?"

Xyr
"הכותרת הייתה משרדי קסמים זרים וסודותיהם. מוכרת לך הכותרת? אני בספק אם הינשופים נעצרים קרוב ליעד - סביר יותר להניח שהם נעצרים עוד לפני שהם עוזבים את הטירה. יש לך הצעה כיצד ניתן אולי לעקוף את השיטות שהזכרת? אם יישלח ינשוף למשל מהוגסמיד - האם סביר שהוא ייעצר על ידי רוב השיטות? " אנריקו שואל.

liorgonen3

"הם תקפו אותי מאחורה." הוא אומר. "ושנפלתי ראיתי רק שלושה אנשים הולכים משם. זה היה ליד ראש החזיר, אז אני בטוח שאלה הם."

padron

"אני לא זוכרת דווקא את השם הזה - אבל כן אחרים ולגבי ינשוף אל הוגסמיד? מן הסתם יהיה הכי קל לתפוס אותם כי הם לא מגביהים ועפים בגובה נמוך."

ליזי

"אנחנו חייבות." זואי אומרת לך.
"שלוקאס יבוא איתנו?" היא שואלת. "נחפש את קרוגר במשרד שלו, בתקווה שהוא לא מלמד עכשיו."

Xyr
"לא אל הוגסמיד. מהוגסמיד. למרות שיש לי דרך אחרת להעביר הודעות החוצה משם אז זה פחות רלוונטי. תודה על עזרתך. את יודעת, אנחנו יכולים להיעזר במישהי כמוך באירגון הקטן שלנו." אנריקו אומר בחיוך.

liorgonen3

אתה מגיע אל ראש החזיר, אבל הפונדק כבר ריק, למעט כמה טיפוסים עלובים למראה ותלמיד סלית'רין השלדי שראית קודם לכן ואשר משוחח עם אחד מהם.

padron

"אני מניחה שתלוי ביעד של המכתבים ובמה שתוקף את הינשופים." היא אומרת.
"היא לא מבינה למה אתה מתכוון בלהיעזר." ג'יי אומר לך, אבל משום מה נדמה לך שליירה מבינה טוב מאוד. זה משהו בהבעת הפנים שלה, שמצד אחד נראית לך שקטה ומצד שני נבונה.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה