• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

My little Pony: Failure Is Magic! (4/4( OOC

Thag, אממ מה המטרה של השימוש ביכול בסצינה הזאת? להסיח את דעת התלמידים?

אגב, כולם חוץ מלאקי קראש, יודעים דרוב מוחלט של הכיתה לא יתעלמו מהמחברת האדומה. זה למעשה ה"תותח הכבד" שלה.
תוכלו כמובן לנסות להמריד את הכיתה נגדה- אבל במצב הנתון, הכיתה בשליטתה.

אני מקווה לתוצאה של משהוא בסגנון שהיא קמה לצעוק בזעם ואז הכיסה שלה נשבר והיא נופל אחורה בצורה מצחיקה או עושה מעצמה צחוק בצורה אחרת כאשר היא באה להגיב לי (למשל מסתובב ללכת בסנוביות ומחליקה באופן קלאסי על קליפת בננה)
אם היא תראה מגוכח בדיוק כשה"קרב" מתחיל יהיה לי סיכוי גדול יותר שאנשים יקשיבו לי ולא לה (אחרי הכול אם המלכה של הכיתה תהפוך לליצן החצר מי יקשיב לה?)

א... אבא של לאקי הוא פגסוס רגיל.

הבאתי את החלק שעוסק בהורים
tkhag1 אמר/ה:
אמא של לאקי קראש היא פוני עטלף הנקראת אקו קראש (echo) ומנהלת חנות לציוד ספורט אתגרי, היא נוהגת להסתובב עם משקפי מגן לכול מקום (וגבס על איבר כל שהוא לפעמים), היא חובבת אתגרים מכול סוג וקצת ילדותית נמרצת וחסרת אחריות אך אוהבת ואכפתית, משפט המפתח שלה הוא "אני בסדר!" (בדרך כלל אחרי תאונה כל שהיא).
אבא שלו הוא פגאסוס לבן רגיל בשם דוקטור פלסטר המנהל מרפאה, הוא נוהג להסתובב עם חלוק רופאים וסטטוסקופ, הוא רציני ואחראי אך טוב לב, משפט המפתח שלו הוא "אני מקווה שזה לא ישאיר סימן" (בדרך כלל המשפט הזה מגיע אחרי משפט המפתח של אישתו :lol: )
סיפור האהבה שלהם כולל חופשה באיים האקזוטיים והתקלות זה בזה לעתים קרבות, ואיך לא, הרבה הרבה הרבה מאוד גבס.
(לגבי השמות של ההורים : אשמח עם תעזור לי למצוא שמות קצת יותר טובים, וגם אני משאיר לך את בחירת הקיוטי מארק שלהם, ואתה חופשי להוסיף אח או אחות גדולים בעתיד)

חזרה